Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP8

Lea (So, 7. 6. 2008 - 23:06)

Miss - nie nie uz len 7...mesiacov heheh...
a este jedna vec: nic ti nenasli na ultrazvuku a napriek tomu chces CT vysetrenie...ale nemyslis ze aj keby CT bolo negativne tak po par dnoch zacne cely kolobeh odznova? najdes si nieco ine a mozme zacat zase...poznam to...ale dokedy? Cely zivot? Nakoniec mozno v sedemdesiatke sa otocime za svojim zivotom a zistime ze sme sa cely zivot bali a teraz tu stojime 70-rocne a pomerne zdrave a bude nam luto toho ze sme si ten pekny zivot neuzili lebo sme sa bali a ta lutost bude obrovska...a bude horsia ako nejaka diagnoza...

Miss (So, 7. 6. 2008 - 22:06)

Hanka - sme dve :( prezivam podobne..bolesti pod rebrom v bruchu hornej casti uz dlhsie, plnost po jedle, bojim sa :( bola som na ultrazvuku a nic nenasli, ale tak ako pises nemusi sa nic najst, chcela by som tiez CT!

Hanka 1 (So, 7. 6. 2008 - 22:06)

Lucko,,,,,,,byli jsme vLibáni,Lukavci,Nevraticích,Markvarticích,,,,,,,,,,,no upřímně už nás to nebaví,tak snad už máme jasno,doufá,co lidi prodávají síla a ty ceny no děs,tak po neděli se uvidí..................
Holky já jsem také hrozná katastrofa,když mi je jakž takž nebolí mě žaludek,žlučník jde to,ale jak mě to vezme,už vidím všechny děsivé choroby ,odmítám jít na hadici do žaludku,tak možná ještě na CT,sona i laborky oukej,ale ted mi jedna známá řekla,že na sonu se rakovina nepozná a co myslíte,že se dělo ,chytl mě amok,no fakt děs,ale já se nebojím o sebe,ale o to ,že mám 13letou dceru,no tak jsem si hekla a už dost,snad se to zase uklidní,dobrou všem Hanka

Linda (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

Mám PP-je to vechno propojené.Hani,Miss třeba to dělá to dusno.A asi to nedělá dobre ani dětem,kamarádčina dcerka taky zvrací chudinka.

Lucie (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

Jéé ahoj HANI,
to je můj chalupovej kraj...našli jste něco?
My jsme mezi Jičínem a Hořicema,třeba budem sousedky :-)
tady nám prší,jsem tu sama a je mi smutno
DITUŠ,ty si tedy umíš dát do nosu :-)
LINDO,miminko ti určitě pomůže zbavit se všech nepřiměřených strachů,prostě na ně zapomeneš..mimochodem vidím v televizi J. Stracha,kterého znám os.a je skvělej!!!
tak jakpak se asi jmenujou ty Evčiny slípky?
Zuzko,kdypak už s tím kotníkem zajdeš konečně k lékaři??????:-(((

Miss (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Ahojky ako vikendujete? my sme vcera vybavovali veci od 9-tej do 19tej vkuse na nohach ani doma sme nebopli lietali sme sem a tam nakupovali, pre mna panikarku dost hrozne velke supermarkety Hornbach neznasam..plno veci velkych ulozenych az do stropu ouu, ale zvladla som to, dnes vycerpana nic nevladzem, divne stavy poobede som zaspala na 2 hodiny, muz cakal kým sa zobudim trebalo este vybavovat a ze som dlho spala, no tak nepomozem si ked raz nevladzem chrapal aj on aj ked menej :)))

Hanka - aj mna dnes pobolieva v bruchu cely den pod rebrami na mieste sleziny...uz si predstavujem ti enajhorsie choroby sveta :(

Dasenda - ako s malou uz dobre? chapem, ze ponikaris aj ja som taka az hystericka minule sa maly hral s klucikom mu vravím nono papat a dal si ho do ust lezal samozrejme kluc mu zapadol do hrdla, ked som to uvidela doslo mi zle, zacala som jačat, kricat, nastatsie muz panikar nie je hned otocil maleho a kluc vybehol no ja som mala pulz asi 300, neviem vobec reagovat s chladnou hlavou to moje dieta vecne daco zje a najradsej ma peniaze minule som z neho triasla 10 korunacku som bola sama doma aj sa pozvracal :((((uz aby bol vacsi lebo toto je na mna privela. Tak nech ste doma ok zdraví.

Lea - nejako to vydrz ved uz iba 8 mesiacov :))

Hanka 1 (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Ahoj všem ,tak já dnes putovala po Jičínsku,no uvidíme.
Zuzko,,,,,,,,,,dík za hezké fotky,drzá otázka,kolik ti je,nemusíš mi odpovídat,jo a krasobruslení já milovala taky Romanovce,Nepela,já u toho vydržela celé hodiny a ještě ke všemu jak jsem dělala balet,tak jsem zbožnovala taneční dvojice bývalého SSSR,fakt byli machři.Jinak tady také dusno,semtam se cestou blýsklo,,,,,,,,,,,,
Lindo,,,,,,,,tak to bude prima miminko,a ty máš pp,nebo agoru,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
A jinak šestá nemoc opravdu existuje,ale ta je hlavně u miminek,to moje odrostlé má pátou a já tedy nevím proč mě bolí zase žaludek a žlučník,štve mě to,,,,,,,,,,,,,,,,,

Linda (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Začínám 5-tý:)V pondělí jdu na testy a genetiku.Snad dobrý.Jen doufám,že Burýskovi neuškodily léky.C?evapčiči-mnam!No vypadá to,že zase navštívím bílou krásku.Snim jak malý cirkus.

Dituša (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Lindo ahoj,pamatuju s tě:-)Psávala jsem,že to jméno miluju a mít hlku další,mám tohle jméno napevno vybraný.Tak ji mám a je super,přeju ti štastné mateřstvíčko ,rozeníčko v pohodě-v kterým jsi měs?- a psychocky zvladatelná poporodní období!
Železo z nohou hod do sběrných surovin a vydej se ...s kočárem to pak půje líp,je to dobrá ,ač zrádná=návyková berlička.

Ev Krk-jo stejný,pokud nebude ještě hůř...pošleš mi někdy rozkvetlé truhléke a Krakonošovic zahrádko?

Lucko-dík za fota:-
Zuzko-sluší ti to mezi kytičkama mooc a mělas přidržet i index:-),at vidíme tu hezkou nadílku výborných.ten pohled ze střech do okolí mi připomnělo časy dětství,když jsem jezdívala k pratetě na Arbesák...za oknem chladívala Biokys,žervé a to patřilo k traiím těch dob u ní.
pa všem-dnes docela klidnější den,jen ted v závěru jsem frčela 5 přes 9 výty-nákup v lehčím bouření a kapkách s holkama,nachystala koupel-neteče dnes voda teplá,no a maso na gril-marinádu od oka s medem atd.,snad se to bude dát jíst a pravý balkánský čevapčiči-50ks.Na závěr jsem se zničila talířem makedonského pokrmu Gravče tavče-základem bílé fazole,zapečené s uzeným masem,cibulkou a červ.paprikou...no těpéro,to bude bezva noc.
tak koc koc koc,at vás blechy štípou celou noc...

zuzka (So, 7. 6. 2008 - 19:06)

Ježiškote mankote, teď se udělalo dusno, jak blázen a mě zase rozbolela ta levá noha, jak mi puchne kontník, mám pocit, jako bych snad měla zánět žil, či co. Hučí tu fotbal, manža se synem různě nadávaj, že naši hrajou, jak ponocný, teď to skončilo, tak naštěstí jsme vyhráli, jinak by s nima nebyla řeč.Já je nechápu a Lucku teda taky ne!!!!!! Já sport v televizi úplně nenávidím. Když jsem byla malá tak se mi líbilo krasobruslení, nejvíc jsem milovala z NDR Jana Hoffmanna a kvůli němu jsem pak ve Stromovce na rybníčkách trénovala piruety...

Linda (So, 7. 6. 2008 - 18:06)

Spousta nového.Jsem bez léků,čekám mimi.Už 2roky jsem nejela ani vlakem,ani autobusem,sem tam si troufám dál od bytu a mám pořád v noze železo:)ale taky mám báječného chlapa a taky toho mrn?ouska.Někdy je hůř a jindy líp...

Verča (So, 7. 6. 2008 - 18:06)

Jůůů tady je buřina hurááá,bylo dusno jak blázen.

Lucie (So, 7. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj Lindo..vítej a povídej

Zuzko,ještě jsem to vzala přes babi,využila jsem tu změnu svýho programu..tak byla ráda :-)
Bylo u tebe jako kdybych tě znala už léta...zvláštní :-)
Jdu poslat fota a všem přeju hezký večer..dusno je tu
HOŠI JEDEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miluju fotbal
ahoooj

Linda (So, 7. 6. 2008 - 16:06)

Tak ahojky,pomáhali jste mi bratru před skoro 2-ma lety,to byla PP5.Bohužel pak nebyl net tak jsem ztratila přehled.Ale jména známé,tak se budu snažit orientovat.Za dobu stránek PP se z vás skalních staly dobré kamarádky.To je fajn.

zuzka (So, 7. 6. 2008 - 16:06)

No jasně Lindo, přidej se.

Teď tu byla Lucka, trochu mě rozptýlit a pokecat si u kafča - (zase donesla dortíčky, ale sama si nikdy nedá,ale to já teda s chutí!!!). Udělali jsme fota, hlavně pro OLGU,(jak jsem slíbila) aby viděla, kam vlastně courá naše Týna, což jí přímo fascinuje)))))Přemlouvala jsem jí ať ještě nechodí, ale řekla: Nic, odcházím a ty se budeš hezky učit a hotovo, no tak teda jdu, no.....

Linda (So, 7. 6. 2008 - 15:06)

Smím se k vám přidat?

Lea (So, 7. 6. 2008 - 15:06)

To moje mi dava uz teraz. Nejak sa zacalo roztahovat a to ma len 10. tyzdnov. Nejako sa mu vo mne zapacilo rozkukal sa a tak si robi vacsi vybeh asi a mna stale v bruchu picha a trhne a boli a ja neviem co este. Teraz ked som bola zavreta doma tak sa mi vratila trochu fobia a mam strach chodit sama vonku ze niekde odpadnem...musim zacat trenovat...

Verča (So, 7. 6. 2008 - 14:06)

Přeji všem krásnou sobotu, v Plzni je krásně, a já sedím doma s učením:-( ale tak hlavně že zatím bez pepiny.No a zjistila jsem,že jsem alergická na Prahu - doslova, tedy na ten byt, kde přítel bydlí.Je to ve starém cihlovém domě, a asi tam bude nějaká plísen nebo houba nebo něco, spala jsem tam v týdnu 1noc,druhý den ráno téměř astm.záchvat,oteklá jak blázen,a až když jsem se dostala ven(kupodivu pyly nepyly)se mi to asi po hodině srovnalo.A protože se to stalo asi po 3v tomhle teplém období,tak myslím, že je jasno.Vlastě jsem měla problémy od začátku co jsem tam bydlela, ale spíš to vypadalo na tu potravin.alerg., testy ukázaly vše negativní,takže zřejmě ted jak je teplo, tak se ty plísně či co projevují víc.Ještě že tam budu příští týden naposledy.pak jsme se dohodli, že zatím se budem aspoň jednou v týdnu navštěvovat a střídat se,samosebou společné víkendy,bude to těžký, ale tak oba budem pracovat, já do toho školu, přípravu bakalářky atd..na stýskání snad moc času nebude. Aktivně hledáme byt, ale zatím bez úspěchu.No a v září nás čeká 3týdny vanddr v Turecku, projedem ho stopem, busem, atd:-)už se těším,i když samosebou docela obávám Pepky.
Dáši to je mi líto, že Aničce je takhhle špatně, ale neboj, ted to fakt řádí, já byla takhle chcíplá v pondělí a úterý:-(Jsou to strašný výkyvy počasí atd.
EviKrk, chystáme se letos na nějaký víkend do Kerkonoš, tak že bychom navštívili i Vrchlabí:-)
Mějte krásnou sobotu,jdu se učit archeologii:-(

Dášenda (So, 7. 6. 2008 - 14:06)

ZUZKO,je to pravda,vyšilujeme většinou přeháníme a vymýšlíme ty nejkatastrofálnější scénáře :( moje mamka mi dnes do telefonu říká,proč kvůli všemu ak vyvádíš ,nervuješ seaž je ti z toho zle ,což mi ráno strachy o holčičku samozřejmě bylo,já říkám ,mami já jsem panikářka ,nemám myšlení jako ty jako normální lidi,ona to nechápe,no jo ani ji to nezazlívám ,nedokáže si to představit ,to se musí zažít,právě tohle nadměrný vyšilování chci pořešit s psychiní,asi si dám nějaké psychoterapie,nebere mě přímo pp,ale úzkosti teď po těch nemocech mívám,ne pořád,pak nějaký stresík byl i minulý týden v práci ,z mou šéfkou jsme měli menší kolizi,což tak někdy bývá,no a já se pak v tom vezu,doufám ,že tvůj synek už je v pohodě a ty taky.A jak jsi napsala Silvě,že jednou na terase po zabrání ad ,jsi se zase cítila šťastná,tak to jsme taky zažila, bláznila jsem radostí že je slunce ,kytky najednou jsem se zase po několika měsících radovala ze života beze strachu,byla to krása ,která se nedá popsat a někdo úplně zdravý by si poklepal na čelo :o))ale pro nás je to obrovská úleva ,cítíme pokoru a máme zase chuť žít,tohle by leckdy neškodilo ani mnohým "zdravým",ne teda ,že bych jim pp přála.

EVI,virozy ted řáděj,viz jak píše Zuzka,já se dnes těšila na zahradu a místo toho jsme s Aninkou zavřené doma ,ale půjdem pak na lavičku pod náš košatý ořech,kde je stín,malá má zvýšenou telotu,bříško zatím prý dobrý,nekaká ani nezvrací a možná se z toho vyklube úplně obyčejná viroza ,protože ji pobolívá v krčku,takže tak

všem přeji příjemnou letní sobotu

zuzka (Čt, 6. 11. 2008 - 13:11)

No není se co divit, já kdybych pracovala ve vězení, tak chlastám taky)))))
Ve škole máme jednu holku a ta se vysloveně chce věnovat vězeňství. Určitě jí láká, že bude rozkazovat těm chlapům - něco jako "Velká sestra" v Přeletu nad kukaččím hnízdem. Nedávno,když jsme probíraly ochranné ústavy, tak se hned ptala, zda tam mohou být zaměstnány také ženy....je to normální úchylka.

Reklama

Přidat komentář