Reklama

Pánská tanga

doc. Nunvář (Ne, 15. 7. 2012 - 18:07)

sodoma komora,co kdyby...Ty homosexuální zmrde, ty tangáči jeden, z těch ustavičnějch análních zvěrstev musíš mít prdel děsně rozmrdanou... Ve středověku by tě upálili, úchylnej prasáku!

Padro (Ne, 15. 7. 2012 - 18:07)

sodoma komora,co kdyby náhodou někdo nosil tanga, no coby tomu řekli ostatní.a tak to tady asi funguje.

smy (Ne, 15. 7. 2012 - 10:07)

muž v tangách je dozajista...s tym "urcite" by som bol opatrny... prehladaj svoju skrinumozna tam tiez nejake najdes :-)

smy (Ne, 15. 7. 2012 - 10:07)

muž v tangách je dozajista...s tym "urcite" by som bol opatrny... prehladaj svoju skrinumozna tam tiez nejake najdes :-)

. (So, 14. 7. 2012 - 23:07)

tady je to koukám samí otec...trhni pyskem a zmiz..

Padro (So, 14. 7. 2012 - 21:07)

tady je to koukám samí otec Skolastyk.

G. (Pá, 13. 7. 2012 - 23:07)

Ještě jsem nepoznala chlapa s tak pěknou prdelí aby si mohl dovolit tenhle kus prádla,to jen tak na okraj,patřím k těm,kteří to považují za nesoudnost a estetickou atomovku-to když je chlap zařadí do svého šatníku.

tangař (Pá, 13. 7. 2012 - 22:07)

a co platí na tebe, ty jeden Vole z Volárie???

doc. Nunvář (Pá, 13. 7. 2012 - 18:07)

Na geje v tangách platí kastrace a penektomie, elektrošoky a klystýry!

,? (Pá, 13. 7. 2012 - 18:07)

tanga nejlepší řešení na léto ,zdar všem odpůrcům tohoto prádla hlavně se s toho nepopo.

Spokojená (St, 11. 7. 2012 - 23:07)

Až tu teplouši přestanou...Myslím,že i pokud je přestanou propagovat-o čemž pochybuju,protože těch sebeukáječů,kteří se v tangách doma před zrcadlem nakrucují,bude pořád dost-pánská tanga,tahle diskuze nezanikne,je jedna z nejzábavnějších,doktorka jako taková přežije všechny ostatní,nikde jinde nenajdeš co tady.

Honza (St, 11. 7. 2012 - 17:07)

mně zase přijdou úchylný boxerky,člověk je v tom utahlej jak buzík ,ano to jsou buzi buzi kalhotky .

Normální chlap (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

Až tu teplouši přestanou...Až tu teplouši přestanou propagovat svoje buzer-kalhotečky, tak tato diskuze samovolně zanikne.

Renka (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

Tohle jsem tu napsala před 8 lety, ale vidím, že teploušků, kteří se domnívají, že jsou INN, je stále dost...

26.8.2004 16:12 - Renka
Petře, bráníš se sice statečně, ale tady je opravdu na prvním místě vkus a ten ty teda rozhodně nemáš. Moc doufám, že zůstanu už navždycky s mým "trenkovým" přítelem, než mít zážitek s chlapem v tangách. To bych se vážně smíchy neudržela, ale pak by mi bylo líto toho chudáčka, co by byl naivně přesvědčenej, že je IN a splňuje tak tajná přání všech žen:o). Petře, moc doufám, že máš aspoň dost dost skvělou postavu, jinak je mi tě líto :o).

Nic se nevrací (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

Kdo je normální ? chlap se...Pánská tanga se v USA a v záp. Evropě prodávají běžně nejméně 60 let, u nás se daly koupit už začátkem 90. let, ale přesto zůstávají teploušskými kalhotkami.

to jako vážně (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

Až tu teplouši přestanou...Kdo je normální ? chlap se sportovní postavou co o sebe dbá a chce vypadat šik a nosit příjemné spodní prádlo tak není normální?... to může napsat zase jen závistivec co by si tanga na sebe nikdy nevzal už jenom z toho důvodu že by to vypadalo naprosto komicky, třeba kvůli postavě atd... Taky si neumím představit "chlapa" co má pivní mozol,20Kg nadváhy, chlupatej i na zádech a ještě s tangama.. no uznejte.. byla by to zajímavá podívaná :-D nicméně já sám nosím tanga a mám jich víc než boxerek, na slipy jsem zanevřel dávno ( říkám jim důchodcovská plena ) tanga na mě působí velmi osobně a sportovně, navíc je to původně jak mužské i dámské prádlo- Thongs jsou jedním z prvních oblečení vůbe- zase důkaz že móda se vrací, byť do dob kamených.....

Majka (St, 11. 7. 2012 - 10:07)

ano výlohy obchodů jsou...Pánská tanga se v Itálii a ve Francii začaly nosit už v 50.letech minulého století, není to žádná módní záležitost. Vždycky byly doménou homosexuální pánské menšiny. Tato diskuze existuje už 9 let a už v roce 2003 tady někteří teploušci tvrdili, jak se tento druh prádla rozšíří. Nestalo se tak. Muž v tangách zůstává přiteplencem tak jako před 9 lety.

Normální chlap (St, 11. 7. 2012 - 10:07)

Tato diskuze je zrůdná,jako...Až tu teplouši přestanou propagovat svoje buzer-kalhotečky, tak tato diskuze samovolně zanikne.

Karel (St, 11. 7. 2012 - 08:07)

sice asi drogy nebereš a...ano výlohy obchodů jsou samé boxerky,ale proč protože to nikdo nekupuje a už to nemaj komu vnutit tak to zůstane na obchodě.jinak pánské tanga se daj sehnat i v obchodě se spodním prádlem nebo na netu a docela je už velký výběr ale také i velký zájem o toto prádlo jelikož jeho oblíbenců stále přibývá.

Karel (St, 11. 7. 2012 - 08:07)

ozval se další...v tangách se opravdu člověk nesprudí,na to jsou dělaný boxerky ,tanga fungují opravdu dobře vše větrá a přitom je vše tam kde má být .

Reklama

Přidat komentář