Reklama

Pás cudnosti

milan (Po, 15. 3. 2010 - 11:03)

A co zkusit opetne nasazeni treba po hodince dalsiho mazleni???

Adam (Po, 15. 3. 2010 - 10:03)

Možná je problém v tom,...možmá jsem slovo "zklamání" použil příliš ostře :-) možná by se to dalo přirovnat pocitům z návratu z dovolené abych ti to přiblížil

Katka (Po, 15. 3. 2010 - 03:03)

No třeba to znáš ze...Možná je problém v tom, že u vás tím hra končí. Ale u nás pokračuje neustále. Každé vyvrcholení staví partnera opět na začátek cesty. Cítit frustraci - snad. Ale pokud je výsledkem zklamání, tak snad ani nemá smysl to dělat.

předsedo (Ne, 14. 3. 2010 - 21:03)

tak ono je to hra všechno :-)máš pravdu Katka je kekel............

Adam (Ne, 14. 3. 2010 - 20:03)

Hezký den přeju. Ten pocit...tak ono je to hra všechno :-)

Adam (Ne, 14. 3. 2010 - 19:03)

Tomu moc nerozumím. Proč...No třeba to znáš ze sportu, ze školy nebo tak něco, chystáš se na závod, zkoušku, hrozně to chceš mít za sebou... těšíš se. A pak nic, necitíš radost. Ono jde o to, že moje Paní neni rozená "Paní" a vždycky když se udělám tak na delší dobu "hra" končí. Tak odtud to zklamání. Na druhou stranu pro mě víc než deset dnů je obrat, z ppcitů lásky a touhy už začíná něco jako tlak až bolest

P. (Ne, 14. 3. 2010 - 17:03)

Hezký den přeju. Ten pocit zklamání, že něco krásného končí, asi znám. Bez pásu jsem nejdéle vydržel 18 dnů. CB jsou hračky a pořádný pás ještě nemáme - ale vybíráme :-)

Katka (Ne, 14. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj KAtko, ještě něco...Tomu moc nerozumím. Proč zklamání? To bys potom mohl požádat, aby tě partnerka nechala v pásu měsíce na ne jen dva týdny.

ano (Ne, 14. 3. 2010 - 15:03)

Ty budeš na pás cudnosti...máte naprostou pravdu-vždy mě ta myšlenka pekelně vzruší-já si jej pohoním-ale skutek utek...........

Adam (Ne, 14. 3. 2010 - 11:03)

Kolik je mezi námi mužů,...Ahoj KAtko, ještě něco pohledm muže který u zákaz orgasmu zažil - v určité fázi mlže být "den D" i zklamáním sice uvolní napětí ale něco moc krásnýho končí. Ale je ravda že nejvíc vzrušující je nevědět kdy den D bude. Nevím jestli by mě lákaly 2 měsíce, ideál je 5 - 16 dní (to že je to takový rozptyl je nejvíc vzrušující). A nejkrásnější sex je pak den po dni D.

šoumín (Ne, 14. 3. 2010 - 06:03)

Janino, pohodlné to je určitě, ale není to tak trochu nechutné? Představa, že z manželky dělám hroudu masa či plastelínu, mi přijde děsná. Moje heslo je žít a nechat žít. Ať si dělá každý, co chce, ale hrát si takto s někým mě naprosto rozčiluje. Proto moc vaším hrám nerozumím. Pokud je to za účelem vzrušení, pak ano, ale pokud smyslem pásu cudnosti je dělat z partnerů plastelínu, pak to nechápu. Copak si pak takových partnerů můžete vážit???

lupo (Ne, 14. 3. 2010 - 05:03)

Nemám, ani po nich neprahnu....to se máš

P. (Ne, 14. 3. 2010 - 01:03)

Díval jsem se na stránky Tollyboye a je levnější než Neosteel. Jestli můžu mít dotazy, objednávali jste přímo přes ten web a vše proběhlo bez problémů? Jak probíhalo měření?

Katka (Ne, 14. 3. 2010 - 01:03)

chci nasadit pás cudnosti-od...Ty budeš na pás cudnosti ještě mladý. Onanuj a užívej si se ženskýma, dokud jsi mladý. Pás cudnosti nech až své partnerce.

Mimochodem, u nezkušených chlapů mi připadá, že pás cudnosti podceňují. Není to totiž jen tak. Vy si o tom počtete, ta myšlenka vás možná i vzruší a tak si ho pohoníte a jdete spát.

Ale jak zaklapne zámek, je to úplně o něčem jiném. Pak se teprve ukáže, zda jste adepti na pás cudnosti.

Myslím, že většina, než skončí první týden, bude naprosto zmagořená. V začátcích ten můj už po třech nebo čtyřech dnech slintal jak bernardýn kdykoliv se kolem mihla nějaká sukně (a nemusela to být žádná kráska). Pamatuju, že jsem tehdy docela znervózněla, že to bude kontraproduktivní a po odemčení se mi bude dorážet jinde.

Upřímně se děsím, až budu starší. Partner učí na výšce, takže možností pro nevěru by bylo až až.

P. (Ne, 14. 3. 2010 - 01:03)

Mně to připadalo krásné až vzrušující. Katko, zajímavě a krásně píšeš. Přeju, ať vám to funguje co nejdéle :-)

Katka (Ne, 14. 3. 2010 - 01:03)

Je pravda, že musí být...Kolik je mezi námi mužů, který by si dokázali na měsíc zakázat sex (i masturbaci). Takto přenesou odpovědnost na své partnerky. Takže si myslím, že příčina je v muži. Ti, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou. Uspokojení plyne jak z zdánlivého pocitu podřízenosti, tak i oddálení orgasmu. V parterském vztahu je totiž sex a sexuální uspokojení něco, čeho máte dost. Zvláště v začátcích. Pokud z toho uděláte vzácný statek (zase ekonomický termín), bude pro vás mít mnohem větší hodnotu. Zvýší se cena, kterou za něj budete ochotni zaplatit. Tou je u některých mužů zvýšená pozornost, domácí práce apod. Ale opět se nic z toho nedá zobecnit. Potřeby každého člověka jsou jiné. Vhodný partner, který se rád nechá sexuálně vést je podmínkou. Na stranu druhou, žena to také musí mít vrozené a musí partnera dokonale znát, musím mít zvládnutý proces zvyšování erotického napětí, a hlavně, až příjde na "den D", vše musí být dokonalé.

Pardon, pokud to někomu připadalo moc dlouhé a nudné. Je to jen má úvaha.

Katka (Ne, 14. 3. 2010 - 00:03)

To si nejsem jistá. Já u...Je pravda, že musí být prostě předpoklad v povaze toho chlapa. Jeden je pozorný, jiný ti rozbije držku, pás serve a jde sbalit jinou nebo si zajde za kurvou. Prvotní příčina určitě leží v muži a jeho ochotě být ovládán. Druhou podmínkou je, že musí mít tu správnou ženu. Tím nemyslím takovou, která ho zamkne a hotovo. Spíše takovou, která má v sobě něco, co on chce a tudíž je pro něj nepostradatelná. Možná to je láska, možná jen chemie. Tomu jako žena těžko porozumím. Pravdou ale je, že já bych tyto sexuální hrátky taky neprovozovala jen tak s někým. Pro mě to je součást dlouhodobého úspěšného vztahu. Osobně jsem ráda, že je ke mě můj partner pozorný. Pravdou ovšem je, že u nás jde spíše o sexuální podřízenost. Veškerá pozornost vyvolaná dlouhodobou abstinencí je u nás sexuálního rázu. Uklízečku bych z něj asi neudělala. Přetvořit chlapa nemůžete, akorát by to vyvolávalo napětí a časem možná konec vztahů. Ženy jsou možná na oko z principu poddajnější, ale také nevěřím, že nás může chlap předělat (alespoň ne vnitřně). Každopádně já toužím po oboustranné spokojenosti a toto, ač to je pro mnoho chlapů nepochopitelné, k němu vede. Je to jen hra. Hra na důvěru. Propůjčení moci do rukou partnera. Já ráda cítím tu moc, on se mi rád podvolí. Někdy mám pocit, že čím více ho škádlím, tím více si to svým způsobem uživá. Užívat si utrpením (tak se dá abstinence určitě nazvat) vypadá jako protimluv. Ale to utrpení vede k vyvrcholení, ke kterému musí dříve nebo později dojít. To si myslím je ten důvod, proč to dělá on. Nikdy jsem se ho na to nezeptala. Je to jen moje úvaha. Možná chybná. Čím častěji něco máme, tím menší uspokojení to přináší. V ekonomii existují pojmy jako bod nasycení a mezní užitek, které toto popisují. Dobrovolným (tady částečně dobrovolným) odpíráním se sice zvyšuje nedostatek, ale při o to větší cítíme uspokojení, když dojde k jeho odstranění. A pás cudnosti (mimo propůjčení moci) má výhodu v tom, že odstraňuje boj s nedostatkem sebekázně.

okamžitě (Ne, 14. 3. 2010 - 00:03)

chci nasadit pás cudnosti-od Katky a pořádně vyhonit ptáka předem!jinak z toho tady zcvoknu a budu se špatně učit a neudělám domácí ůkoly jo a neumeju si hnáty a půjdu spát s nevyčištěnýma klofákama a nebudu doma pomáhat rodičům a naschvál si nedojdu na záchod,ale pustim to do pešin a budu nosit trenky celičký měsíc!!!!!!!!!!!!!!

janina (So, 13. 3. 2010 - 23:03)

ano je pohodlné dělat z muže pokornou hroudu masa...............díky pásu cudnosti

Adam (So, 13. 3. 2010 - 20:03)

Ahoj Beáto. Ano, při..... a to se pak opravdu chovám pozorněji

Reklama

Přidat komentář