Reklama

Pás cudnosti

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Třeba za pás cudnosti,či sex v letadle

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,nezlob se,ale asi...kdo a proč za co by nás odsuzoval? navíc oba v manželství :-)

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,nezlob se,ale asi nejsme úplně v normě.Mě to nevadí,užíváme si to a to je fajn.Mnozí by nás za to odsoudili nemyslíš?

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Ten pocit o jakém...ano to znám :-) v letadle jsme se teda jen hodně dráždili ale jinak jsme toho taky moc vyzkoušeli (restaurace, kino, pláž ne tolik vzdálená od pláže plný lidí). Tohle měla být jen další věc a já se do toho zbláznil

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Ten pocit o jakém píšeš,je třeba nečekaný sex v restauraci na WC,ta spontánnost a vášeň.Že by úchylka?Dokonce jsme se milovali i v letadle.

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,možná máš...sex je úžasná věc, momentálně žádný zákaz nemám a užíváme si skoro každý večer. Ale pokud to zkusíte, určitě oba zažijete nové pocity. Já bych to skoro přirovnal k pocitum zamilovanosti z doby puberty...

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,možná máš pravdu.Člověk nikdy neví že?Víš mě láká zkoušet stále něco nového a čím jsem staršší tím víc.Ale sex je úžasná věc co?Tak jak ti teď píšu,přichystám manželovi pěkné překvapení.Mě stačí o tom psát a dějí se věci....

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,víš mě to...ale myslim že někde hluboko v podvědomí tě to láká :-) podle toho jak píšeš. Před rokem jsem měl názory jako ty

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

Adame,víš mě to...ty se měj taky hezky :-) já mám moc sex rád taky a mám na něj chuť pořád. Ale tohle je něco jiného, prostě jsme něco zkusili pro zpestření a já tomu propad :-)úplně totálně a dopředu mě to taky moc nelákalo, pravideně čtu taky ten bloh na který tady někdo upozorňoval a úplně se v tom vidim. (20 už mi taky neni 30 mi bylo nedávno)

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Adame,víš mě to neláká.Mě se právě ta ejakulace moc líbí.My ani nenaznačujeme,nijak se nedomlouváme.Mám ráda moment překvapení a snad i trošku exhibionismu.Je fajn,že vám to takto vyhovuje a jste spokojení.Mě už dávno není 20 ani 30,ale miluju sex-trošku to zavání nymfománií,tak bez sexu jsem trošku nervozní a neklidná.Měj se hezky a děkuji

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Adame,víš co nechápu?Proč...takže kdykoliv ty máš chuť tsk máš možnost, tvuj partner ne to je ten základní rozdíl, to c nás vzrušuje většinu co sem chodíme

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

no ať už je kluk pod zámkem nebo jen zákaz, partnerka má vždycky klíč nebo možnost dát souhlas. Takže pokud má chuť normálně se pomilovat, není žádný problém. Ale jak už jsem psal, u nás to často funguje jak píšeš ty, ten zámek je spíš takovej muj sen. něco jinýho je ten zákaz, to už jsme "hráli několikrát" a bylo to úžasný. Svoji ženu ale miluju takže vím že je založená spíš jako ty než jako Katka. Vyzkoušejte jednou pár dní a uvidíte, můžete úplně všechno, jen tvuj partner nesmí ejakulovat, pokud to vydrží můžete chvíli i normálně souložit. Já tomu taky nevěřil že by se mi to mohlo líbit, chuť na sex jsem měl ta,ky denně a pořád mám. Ale to "naznačit zájem" a "jít na věc" už mě vadilo

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Adame,víš co nechápu?Proč se normálně nepomilujete,když na to máte oba chuť,proč se tomu bránit?Pomůcky jsou fajn,také je používáme,ale sladký penis v mé pochvě je nenahradí.Proč si zakazovat tak nádhernou věc,navíc odbourává stres,nervozitu.

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Jejda,to vás kluci...to já chci taky, o tom to je. Kdybych nechtěl tak to nemá žádný účinek. A taky je to o tom, že i když mám zákaz sexu tak v tomhle směru o partnerku postarat, orálně, pomůckama, jinak... famtazii se meze nekladou

hanka (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Jejda,to vás kluci obdivuju.Já chci sex téměř každý den.

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 14:03)

Tak to bych žádnému...... ale jak říkám, pod zámkem by mi asi bylo ještě líp

Adam (Čt, 11. 3. 2010 - 13:03)

Tak to bych žádnému...Ahoj Katko, ty jseš "žena činu", bohužel Každý nemá štěstí na takovou jako jseš ty. Takže pro mě je občas zákaz stříkání to maximum co mám. Ale podvádět nebudu, jednak nechci a jednak na koulích je to po pár dnech i viditelné. Klícku bych měl určitě rád, ale i při pouhém zákazu cítím obrovské vzrušení tak proč bych se o něj připravoval.

Honza (Čt, 11. 3. 2010 - 12:03)

Tak to bych žádnému...no my to zakazovani honeni a strikani praktikujem uz asi dva roky, tak jsem na to zvykly a ani me nenapada, ze bych mohl podvadet. navic nekdy se mi fakt libi jak jsem nadrzeny a pak klecim pani u nohy a skemram o nejakou sexualni pozornost. je to takova pekna hra, i kdyz ted uz mi to trochu zacina vadit, kdyz uz tak dlouho nic nesmim :(

Katka (Čt, 11. 3. 2010 - 12:03)

ja jsem zrovna ted odemceny,...Tak to bych žádnému chlapovi nevěřila. Já raději držím toho svého pod zámkem.

Honza (Čt, 11. 3. 2010 - 12:03)

hele na tyhle věci radši...jj, ja vim. V souvislosti s tim jsem taky rad ze se prisla zase Domca podivat :)

jinak uz jsem slusne nadrzeny, doufam ze uz prijde povoleni k uvolneni a ne ze budu zase zamceny.

Reklama

Přidat komentář