Reklama

Pás cudnosti

XT (Út, 9. 4. 2013 - 08:04)

Chtěl bych se zeptat na dvě...První týdny se penis snaží opravdu častěji stavět, ale při dlouhodobém nošení již erekce nejsou tak časté a chuť na sex se zmenší. je to dáno tím, že nedochází k pravidelnému uvolňování semene a tedy hormony nebouří, jako při pravidelném orgasmu. Škodlivost je individuální - jak dlouho trvá průměrná erekce? 1, 2, 5, 10 min z 24 hodin? Určitě není vhodné penis mít pod zámkem týdny, měsíce, roky, pak asi k jistým anomáliím dojít může.

Spíše bych se držel racionality, umírněnosti a zdravému úsudku.

dotaz (Po, 8. 4. 2013 - 11:04)

Chtěl bych se zeptat na dvě věci, za prvé co se stane, pokud se penis snaží "postavit" v pouzdře. Jsou i tak příjemné pocity , při té částečné erekci umožněné pouzdrem? A za druhé, není to škodlivé, pokud opakovaně pouzdro zabraňuje vzniku plnohodnotné erekce? Myslím škodlivé ohledně příštích erekcí bez pouzdra. Všude se píše, že penis se má přece spíš procvičovat. Dky za odpovědi.

XT (Po, 8. 4. 2013 - 10:04)

Byly jsme na konzultaci u...Evo, děkuji za tvůj komentář a oživené odborného názvu pro orální sex, kterou já v mých letech považuji za zcela běžnou sexuální praktiku. netuším a ani nebylo uvedeno, zda, jaký a jak dlouho Váš manžel Pás cudnosti používal. S touto věcí experimentuji cca 4 roky a zatím jsem nezaregistroval oslabení mého libida. Ale děkuji za Vaše Určitě podnětné upozornění.

eva (Čt, 4. 4. 2013 - 15:04)

Dotaz na Evu: Tomu Vasemu...Byly jsme na konzultaci u sexuologa a říkal,že se to při těchto praktikách mužům stává.Poradil nám okamžitě přejít na normální sex,mám manželovi pomáhat s navozením erekce.Manžel má štěstí,že nemám problém s felací,kolegyně říká,že by ho do úst nevzala.

Filip (Čt, 4. 4. 2013 - 14:04)

Budeš tak dlouho blbnout s...Dotaz na Evu: Tomu Vasemu partnerovi to nejde proto, ze nosil ten pas? To melo na to vliv?

boy (St, 3. 4. 2013 - 14:04)

Tak dnes jsem si poprvé nasadil můj nový CB6000s. Pocity jsou super. :-)

eva (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

Madam, nepochopil jsem...Budeš tak dlouho blbnout s pásem cudnosti a rajcovat se hranou nemohoucností pohlavního styku.Pak dopadneš jako ten můj.Teď mu to opravdu nejde a je skutečně vědomým paroháčem.Je jako vykleštěný.

XT (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

Máte někdo zkušenosti s...Z mého pohledu tohle nelze považovat za pás cudnosti.

Petr (Po, 1. 4. 2013 - 20:04)

Chtěl bych se zeptat zde zkušených zda je opravdu lepší krátká klec u CB6000 než ta standardní? Jde mi o to že tu pár lidí psalo jak je normální klec škrtí, tlačí a nevydrží v ní víc jak pár hodin a u 6000s takový problém neměli.

Bzz (Po, 1. 4. 2013 - 19:04)

Máte někdo zkušenosti s tímto pásem cudnosti?

http://sm-bdsm-fetis.heureka.cz/pas-cudnosti-pro-muze-tms-1305/

XT (Út, 26. 3. 2013 - 16:03)

Už Ti to zřejmě leze na...Madam, nepochopil jsem podstatu Vaší Reakce na můj komentář. Možná bude na místě Vám lehce nastínit, že ve zdejší diskuzi se probírají pásy cudnosti, nikoliv kastrace či jiné poškozování genitálií. Budete si muset založit vlastní fórum s touto tématikou. Ale beze všeho ostatního se můžete zapojit do zdejší diskuze, pokud jste se ovšem neztratila - po případě si Vás dovoluji nasměřovat - víte kam :o)) Váš Milovaný XT :o)

Jitka (Po, 25. 3. 2013 - 09:03)

Jednoduchý manuál:
Pokud...Už Ti to zřejmě leze na mozek.Nejlíp pro tebe bude,když se necháš vykleštit a tyhle blbé nápady Tě opustí.

XT (Ne, 24. 3. 2013 - 21:03)

Napis rad vyzkousim jak...Jednoduchý manuál:
Pokud jej máš naběhlý - tedy máš erekci, což asi první dny mít budeš tak: studená voda aby se zmenšil, lubrikant, olej, krém - cokoliv kluzkého a nebo jen mýdlo. Penis chyť za kořen a prostě jej vytáhni. Varlata samo že neprotáhneš. Ulev si, studená voda, kluzný prostředek na penis i do plasťáku, ženskou tenkou silonku prostrč otvorem na močení špičkou ven, nikoliv dovnitř, vlož penis a šetrně umístí do plasťáku, silonku zcela vytáhneš - nezapomeň že se natahuje, tak ji tam nenacpávej až moc, zbytek kluzného prostředku utři a nebo umyj a je to. proto píšu, že tahle hračka NENÍ pás cudnosti, protože z toho se bez zámku prostě NEDOSTANEŠ a orgasmu NEDOCÍLÍŠ :o), neudělej stejnou chybu jako podobný dizkutant tohoto fóra, kterého partnerka načapala. takže manuál máš...ale jakmile tohle uděláš, pak plasťák ztrácí smysl, protože nač mít něco co nesplňuje účel.

XT (Ne, 24. 3. 2013 - 21:03)

Ale projdeš musíš mít...Petr13 ale píše o pásu cudnosti, nikoliv o hračkách - v plasťáku - hračce projdeš přes detektor s přehledem...ale v pásu cudnosti nikoliv :o(

Ray (So, 23. 3. 2013 - 08:03)

Varlata nevytahnes, ale uspokojení v něm s přehledem dosáhneš...

Oct (So, 23. 3. 2013 - 05:03)

si asi první od koho slysim,...Napis rad vyzkousim jak sundat jinak mam tu nejkratsi distanc.cep uz se mi povedl vytahnout v super ochablem stavu ale varlata nikoliv!

Ray (Pá, 22. 3. 2013 - 16:03)

Nosím od pondělka 18.3 a...si asi první od koho slysim, ze se z CBcka neda dostat...

oct (Pá, 22. 3. 2013 - 13:03)

Nosím od pondělka 18.3 a ted už si pomalinku zvykám,no a moje pocity,CB6000s teda fakt dobrej a zatím bez šance sundat a přítelkyně je dost chytra jak na mě,no když bude chtít poslechnu na slovo:-))

oct (Pá, 22. 3. 2013 - 13:03)

Ujišťuji tě, že přes...Ale projdeš musíš mít jednorazové plastové zámky

Ray (Pá, 22. 3. 2013 - 11:03)

Panstvo tejden bez zenskej na sluzebni ceste a kdyz se na tesenej dostanu domu, tak na me cekal jen zamecek..

Reklama

Přidat komentář