Reklama

Pedofilie

Anonym (Po, 12. 2. 2024 - 17:02)

Pedofilové mohou psychicky poznamenat děti na celý život. Krátký čas jsem chodi s již dospělou, která mi dovolovala jakékoli něžnosti, jen ne soulož. Byla v dětství zneužívána a odnesla si z toho trvalé trauma. 

Default User Image
Míra Šíra (St, 21. 2. 2024 - 13:02)

To já někde četl, že pro dítě je lépe, když zažije nějaké velké trauma, ale krátce, než malé traumata, ale dlouhodobě.

Anonym (Čt, 22. 2. 2024 - 04:02)

Žádné trauma s pedofilem!!! Jasné?

Default User Image
Anonym (St, 21. 2. 2024 - 17:02)

Jestlis to četl tady, nevěř tomu. 

Default User Image
David (Pá, 24. 11. 2023 - 10:11)

No hlavně je to celé blbost. Neumím si představit situaci, aby v dnešní době se viděli nazí dvanáctiletý kluk a desetiletá holka? Kde by asi tak k tomu došlo? Trochu reálné by bylo kdyby se nazí viděli třeba v 18 letech, ale ani to mi v dnešní době nepříjde příliš pravděpodobné.

Default User Image
Míra Šíra (Pá, 24. 11. 2023 - 13:11)

Což je fakt. Ale dříve platilo, že k dětem patří nahota a nahota byla výsadou dětí. Z toho také pramenil můj dřívější nick Nud, protože jsem si pletl pojmy a dojmy. Pak jsem to chtěl vylepšit nickem Dítě, ale ani toto nebylo toto. Nu, byly to jména zavádějící,  tak jsem začal používat zkomoleninu svého jména, protože tím na sebe nic neprozrazuji.

Default User Image
Eduard Nud (Po, 12. 2. 2024 - 13:02)

Ty abys taky někde chyběl, Míro. Ale pravda je taková, že dříve, dokud neexistovaly digitální fotoaparáty a internet, nebyl problém s dětskými akty. Teda byl. V časopisech poskromnu, ale o hodně víc, než nahé ženy. A muži. Teprve později jsem na internetu pochopil, ž nejlépe je brát to, co je. A to byl konec erotice. Na internetu. Já, Eduard Nahý, jsem zaprodal Spasitele. Jako Petr. Co ty na to, Emile?

Default User Image
Emil Dítě (Po, 12. 2. 2024 - 13:02)

Ty jsi byl vždycky na tu nahotu jako dělaný, Eduarde. A kdybych měl psát o všech problémech s tím spojenými, psal bych až do rána. A pak. Kdo by to byl býval četl. Já teda ne. To mi připomnělo toto: Když jsem psal povídky na psacím stroji, dokázal jsem je pouze napsat. Al číst je po mně už nebavilo. Byl to pro mne trest boží. Jo jo. A to je pro dnešek všechno. Má úcta.

Default User Image
Karel (Po, 20. 11. 2023 - 14:11)

Mě by zajímalo, jestli je pedofil dvanáctiletý kluk, který má erekci, když vidí nahou desetiletou holku?

Default User Image
David Druhý (Čt, 25. 1. 2024 - 10:01)

Samozřejmě, že může mít dvanáctiletý kluk erekci, když vidí nahou desetiletou holku. Psal jsem o tom někde na jiném vlákně. Někdy v osmdesátých letech jsem byl v telefonní budce. K té budce přišla asi desetiletá holka, stáhla kalhotky, rozkročila se a ve stoje začala močit. Dodnes vidím, jak jí ten proud moče vytéká z kundy. Já jsem v ten moment cítil strašný tlak v čurákovi a škubání. Rychle jsem jej vytáhl z tepláků a několika mocnými výstřiky jsem zestříkal sklo v té telefonní budce. Myslím, že to ta holka i viděla. Bylo mi asi dvanáct let a byla to má první ejakulace. Nesmírně se mi ulevilo. Ten den jsem onanoval ještě asi čtyřikrát a pokaždé jsem měl pře očima tu holku, jak chčije.

Default User Image
Míra Šíra (Pá, 24. 11. 2023 - 09:11)

Dvanáctiletý kluk nemůže být pedofil, protože sám je dítě.

Default User Image
Míra Šíra (Pá, 24. 11. 2023 - 09:11)

Dvanáctiletý kluk nemůže být pedofil, protože sám je dítě.

Default User Image
Xaver (Po, 20. 11. 2023 - 20:11)

To určitě pedofilie není, každému se postaví, když vidí 10 letou, ono je to tak, že každý kluk či dospělý vidí v dívce ženu, která později zplodí dítě. Je to dané přírodou a v mnoha národech jsou takto mladé dívky už sexuálním symbolem. Je to samozřejmě spíše u přírodních národů v Africe, Brazílii, Indonésii, Asii, ale i v Evropě například  u Eskymáků.

Default User Image
zz (Čt, 25. 1. 2024 - 09:01)

zz

Eduard Nud (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

Oprava: Ne roku 85, ale 2005.

Eduard Nud (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

Když je tma, vysvitne bledý měsíc, vzpomínám na děti v okolí. Přiznávám, přiznávám, mně se líbí, nikdy mi v noci spát nedají. Přiznávám, přiznávám, mně se líbí, ať už si myslíte cokoliv. Když je tma, vysvitne bledý měsíc, přijde sem tichý sen bez spaní. Tisíce nádherných nahých dětí, v pokoji samoty dovádí. Druhý den o ničem ani neví, spěchají znuděně do školy. Kdybych tak na světě nebyl tolik sám, ony jsou jediné, co tu ještě mám. Malincí přátelé, bosého údolí, i když už někteří vlastně dospělí, mne tíží velice, mé špatné svědomí, i když už vzpomínky tolik nebolí. Když je tma, vysvitne bledý měsíc, něco mne na prsou zabolí. Na večer bývá to ještě těžší, tíží mě srdeční soukolí. Kdybych tak na světě nebyl tolik sám, sny jsou to jediné, co tu ještě mám. Když měsíc zazáří, bývá to nepěkné, ani to nebolí, ani nehřeje. Když slunce vychází, nový den přichází, noční sny odezní a nic se neděje.

Default User Image
Míra Šíra (Po, 20. 11. 2023 - 14:11)

Tenhle text byl jak jsem uvedl v roce 2005. O rok později jsem měl už počítač a dal jsem ji na Zpovědnici. Tam jsem to schytal. A léta plynula, a já si nemohl na tento text vzpomenout. Už v minulém ústavu jsem se snažil si vzpomenout. Trvalo to několik let, než jsem ho dal dohromady. A kdybych si nevzpomněl? S tím by se lidstvo na internetu museli nějak smířit. Já vím. Jen žertuji. 

Default User Image
Míra Šíra (Po, 20. 11. 2023 - 14:11)

Tenhle text byl jak jsem uvedl v roce 2005. O rok později jsem měl už počítač a dal jsem ji na Zpovědnici. Tam jsem to schytal. A léta plynula, a já si nemohl na tento text vzpomenout. Už v minulém ústavu jsem se snažil si vzpomenout. Trvalo to několik let, než jsem ho dal dohromady. A kdybych si nevzpomněl? S tím by se lidstvo na internetu museli nějak smířit. Já vím. Jen žertuji. 

Default User Image
Míra Šíra (Po, 20. 11. 2023 - 14:11)

Omlouvám se. Chybička se vloudila.

Default User Image
Míra Šíra (Pá, 10. 11. 2023 - 10:11)

Už ne nahý, už ne dítě. Teď je mé skutečné jméno. I když zkomolené. Kdeže ty staré časy jsou. Teď chci mít klid.

Reklama

Přidat komentář