Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 21:11)

No tak ty ochrapo:-)))ale ne já už bych taky chrupala kdybych byla doma.Ono je teď takový to počasí na mě...jsem děsně ospalá a unavená...nevím z čeho...ale spím denně tak čtyřiaž pět hodin tak to asije tím .:-)
Tak se mějte holky moje:-)))Pa a dobrou noc.

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

Jakto,že nespím,když už je můj čas??
Přeju vám dobrou noc,Kopí vydrž a ahojky zítra..:-))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

:-)))To víš na horách je kosa:-))
Vinaří ty nějak málo píšeš:-)Malá ještě nechrupká?
Teď jsem zblajzla mandarinku...banán a trochu hrozna.To jsem si pochutnala.Jo a až přijdu domů tak hned spát...ráno musím vstát brzo abych zahustila omáčku...ozdobila dort a šlapala do práce.Zase tu budu celý den a pokad tu nevypadne elektřina budu tu na netu celý den...no ne celý asi do třech.Pak přijede dcerka a malá taky a budeme si povídat.

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

Boďa na mne nemá nervy....byl tu dnes,něco tu poťukal a vypařil se.:-))))
Tonka a spol.dorazili ted do Krkonoš...kámo říkal ,že si popíjí drink..:-)) kdoví co mu dali...-)))

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

Tak přesně takový výběr jsme měli v létě v Bulharsku...to byly časy:-))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

Samíku...:-)já se taky učila nedávno:-)a už jsem jako hacker..nebo jak se to píše ten hekr:-)))
Hezký to je:-))hezký:-)
To já zase dám první písmeno a objeví se mi tam rovnou komu to chci poslat:-))Dám...třeba F...a je tam Ferda. mravenec"seznam.cz:-))))

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

tak to nezbívá než upéct bábovku a pozvat bódu na ochutnávku :)))

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

uf... Vinaří jsem to posílala na2krát
Ami,já to musím vidět jak de to dělá.... sama mám pořád strach se do něčeho se pouštět..... zjistila jsem že holky nedostaly smajlíka,...to až zítra....-)))

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

samíku když posíláš mejli tak můžeš si to ulehčit a když chceš poslat jeden mejl hodně lidem tak to nemusíš dělat zvlášt ale do kolonky komu zadáš víc jmen..tím že klikneš pod kolonkou komu na adresář co je přesně zní otevřít adresář a tam v tom adresáři klikáš na ty mejli a ini se v té kolonce oběví a pak to pošleš na jednou všem a a máš to lehčí....

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

mŇAMKY A NEDĚLEJ MI CHUTĚ:-)))TADY V TOM SMRADU ...JÉ UŽ ABY BYLO DVANÁCT.kurva caps lock...pardon

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

to trvá...poslala jsem i AM, TED vinaří posílám

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

koupila sem si 6 cd za 200 kč s písněmi z 60 let a musím říct ted to tu poslůchám a nádhera a kdo by to řekl..

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

:) ty vole samíku to bylo žrádlo no to byla pastva pro mé oči až sem dostala hlad tý jo to je škoda i jíst ikdyž to muselo být žůžo sežrat na co si přišela cokoliv ten pohled no ůžas :))))

u nás taky celý den prší,takový blbý počasí....obamu sem poslala i ríšovi aby věděly koho volili :)))) belookýho zubáka :))))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

:-)))))Dobrý ne?
Tady leje jako z konve...doufám,že se vyprší a v noci nepojedu domů s deštěm v zádech:-)

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

koukala sem :)) jaký má hezký zuby a oči že :)))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

Am mrkni se na meil...první problém s tím tvým americkým černouškem:-))))samík a vinaří to tam mají taky:-)))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

Pošli sam...já se mrknu na meil...to můžu heč...to je pro ty závistivce:-)))

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

sleva Kopí...:-))) když někdo ten drahý kus nekoupí,jde do slevy a Tonka naše šikovná už ví kde se hodí....:-))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

No tak to bude palba...a jelikož se v dohledné době nemíním pouštět do podnikání..neudělám Tonce tržbu:-)))
Ve slevě?Jo a jak to dělá?Však ono se to dá...kdo umí ten umí..kdo neumí ten čumí...jako kopřiva:-))

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

kdyby nebyla Kopí v práci poslala bych vám vyfocené dobrotky...
jo fakt drahé,ale lidi se při výrobě doslova nadřou....
ale mívají velký obrat,lidi dost objednávají....

Reklama

Přidat komentář