Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

zoro (So, 18. 5. 2013 - 08:05)

Taky zajímavý obleček :) http://www.youtube.com/watch?v=iKNaB2J7iUs

zoro (Čt, 16. 5. 2013 - 12:05)

http://www.youtube.com/watch?v=iKNaB2J7iUs

Věrka (Po, 1. 12. 2014 - 02:12)

Ahoj, oblečení jsem nakoupila už spousta z e-shopu, nejvíc mě ale zaujal e-shop fjallraven-shop.cz mají zde kvalitní sportovní oblečení třeba na turistiku. Jsem spokojenou zákaznicí a vždy když potřebuji mě poradí. :)

Lenkanabal. (Čt, 27. 11. 2014 - 12:11)

Můžeš popsat jak jste si...Když přišla,byla jsem doma oblečená v kombinéze a na hlavě měla pletenou kukličku,vyrolovanou jako kulicha. Po uvítání mi řekla ať si lehnu na postel,lehla jsem si na záda,poté po posazení se mi šálou svázala ruce za zády a opět mě položila.Přes oči mi uvázala další černou šálu,tak abych nic neviděla.Polštářem mi podložila zadeček a začla mě přes kombinézu hladit mezi nohama a na prsou.Poté mi dole rozepla kombi a začala klepat do zavedené cévky,kterou se mi až do vnitř šířil nepopsatelný vzruch.Následovalo zavedení vybrátorů do obou dírek a hlazení poštěváčku.Přes obličej,respektive jeho zbytek,který koukal z pod šály na očích mi dala slabý šátek,těch mám doma několik,ráda je nosím,dost v poslední době frčí.Přes šátek začala do mě dýchat jako při umělém dýchání,dlouho to netrvalo a byla jsem...

pitr (Po, 24. 11. 2014 - 23:11)

S holkou se to líbí každému a když má kombinézu tak to je dokonalý, chtěl bych vědět jestli už chdíte ven v kombinézách nebo oteplovácich?

neco sem nasel (Po, 24. 11. 2014 - 11:11)

http://www.sbazar.cz/billiger

Petra (Po, 24. 11. 2014 - 07:11)

Jo,už je to dobré.O úterý...Můžeš popsat jak jste si pohrály? Mám velice dobrou kámošku,se kterou si také občas "pohrajeme",líbí se ti to s holkou?

KM (Ne, 23. 11. 2014 - 18:11)

uznavam, to jsem prehnal :)...Co jste jeden psal:"v CR se nebudu stykat s nekym kdo prijde ve starych sustakach a chce pucit kombinezy a "zasvetit", poradny fetišista do sve zaliby investuje to mi nikdo nevymluvi"a druhy"Mým snem je se v bundě pěkně vyřádil i za cenu, že bych jí pak zahodil, ale ta moje ženská, to by byl vyrvál, co to stojí a jak s tím zacházím."ozvete se prosim na [email protected] konverzace, rad bych si o těchto vecech pokecal. Nebo si me pridejte na FB: https://www.facebook.com/karel.mourak

Denisa (Čt, 20. 11. 2014 - 10:11)

Jo,už je to dobré.O úterý...Ahoj Leni. Mrzí mě že jsi mi už přestala psát. Byl důvod mé přiznání?

Lenkanabal. (Čt, 20. 11. 2014 - 08:11)

Tak co Lenko,už jsi zdráva?...Jo,už je to dobré.O úterý už chodím i do práce.Ráno jdu hezky nabalená v péřovce v kulíšku a šálou přes pusu i když ještě nemrzne,ale chráním si dýchací cesty. Teploučko v kombinéze mi pomohlo,byla jsem v ní nepřetržitě dva dny,většinu času jsem prospala,k acylpirinu jsem si brala i prášky na spaní.Občas,aby se mi lépe dýchalo jsem si dala inhalaci kyslíku,který doma používám při cvičení na orbitreku nebo rotopedu,ale teď jsem jenom ležela s maskou na puse a dýchala.Po těchto dvou nejhorších dnech přišla kámoška na návštěvu a trochu si se mnou pohrála,i když zpočátku jsem na to neměla moc náladu,ale nakonec to bylo fajn.

Petra (Po, 17. 11. 2014 - 12:11)

Tak co Lenko,už jsi zdráva? Pomohla léčba v teple kombinézy?

tojo (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

http://www.sbazar.cz/billiger/detail/8556768-prodam-panske-oteplovacky-zn-il-fiore-degli

Jirka (So, 15. 11. 2014 - 15:11)

Neznám žádnou Ivetu...Pardon ...do této diskuse?

Jirka (So, 15. 11. 2014 - 15:11)

Doporučoval bych naprosto...Neznám žádnou Ivetu "pod plachtou".Jste si jistý že jste chtěl váš příspěvek adresovat právě do této diskuse.

Libor (Pá, 14. 11. 2014 - 14:11)

Ja mam tiez tu cinsku so 4 kg...naducaná je fakt pořádně! :). Moje komba má zip vpředu a jediné, co mi trošku vadí, je provedení kapuce. Když si zapnu zip až pod nos, je mi kapuce dost těsná. Více by se mi líbila kapuce, jakou mají kombošky od TNF nebo RAB, ale dá se to tolerovat :)

Brano (Pá, 14. 11. 2014 - 06:11)

Ahoj, máte někdo péřovou...Ja mam tiez tu cinsku so 4 kg peria. Prevedenie kvalitne, latka krasne leskla a riadne naducana. Akurat v standardnej cene (cca 350 EUR) je kacacie perie, ktore nie je take vzdusne ako husacie prachove.V zasade mozno povedat, ze cina sa stava celkom vaznym konkurentom pre parkasite. Kvalite prevedenia sa neda nic vytknut, YKK spiralove zipy, dokazu za priplatok plnit komby aj husim prachom 90/10. Este keby trochu viac opajcli tie parkasajtacke strihy a bude to ok.

jirka (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

To melo byt krik.

jirka (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

Oni odjeli ? A kde ses vzal najednou za jejich dverma od bytu ze jsi slysel rany a jeji kri ? A od kdy se vyplacelo remenem pres zimni bundu ?

Lenkanabal. (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

přišly ti mé fotky a odkaz...Ahoj,díky obrázky dorazily,vypadají pěkně,ale asi ještě nějaký čas zůstanu u té co mám,jsem s ní spokojená.Jsem zvědavá,jestli v nadcházející zimě uvidím na horách někoho kromě mě v kombinéze.Většinou všichni lyžují v moderních bundách.které spíš vypají jako že moc nehřejí. V loňské zimě jsem viděla jednu slečnu ve Špindlu v péřových kalhotách a péř.bundě,oboje kjerag.Z chřipky se pomalu dostávám,ale pořád mám velkou rýmu a bolí mě hlava.

libor (St, 12. 11. 2014 - 21:11)

Dva dny jsem měla...přišly ti mé fotky a odkaz na nabídku kombinéz?

Reklama

Přidat komentář