Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

jirka (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

Oni odjeli ? A kde ses vzal najednou za jejich dverma od bytu ze jsi slysel rany a jeji kri ? A od kdy se vyplacelo remenem pres zimni bundu ?

Lenkanabal. (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

přišly ti mé fotky a odkaz...Ahoj,díky obrázky dorazily,vypadají pěkně,ale asi ještě nějaký čas zůstanu u té co mám,jsem s ní spokojená.Jsem zvědavá,jestli v nadcházející zimě uvidím na horách někoho kromě mě v kombinéze.Většinou všichni lyžují v moderních bundách.které spíš vypají jako že moc nehřejí. V loňské zimě jsem viděla jednu slečnu ve Špindlu v péřových kalhotách a péř.bundě,oboje kjerag.Z chřipky se pomalu dostávám,ale pořád mám velkou rýmu a bolí mě hlava.

libor (St, 12. 11. 2014 - 21:11)

Dva dny jsem měla...přišly ti mé fotky a odkaz na nabídku kombinéz?

Lenkanabal. (St, 12. 11. 2014 - 12:11)

To musí být docela...Dva dny jsem měla teplotu,byla jsem úplně vyřízená.Jenom jsem ležela a odpočívala abych se z toho co nejdříve dostala.Dnes je to již lepší,teplota ustoupila.Zpočátku jsem měla zimnici,tak že jsem si vzala elasťáky,moira triko,rolák,přes to slabou šusťákovou soupravu abych si nepropotila péřovou kombinézu.Před tím jsem si udělala důkladný klystýr abych se vyčistila a alespoň dva dny nemusela...Zavedla jsem si cévku na čůrání,prolévala se teplým čajem. K acylpirinu jsem si vzala prášek na spaní a schoulená v kombinéze s kuklou na hlavě spala a odpočívala...

kombinézy (St, 12. 11. 2014 - 11:11)

já můžu poslat mailem pár fotek a taky odkaz na ten obchod :) ale do mailu, tady by ten odkaz asi smazali - [email protected]

Libor (Út, 11. 11. 2014 - 09:11)

Zdravím,prosím jak vypadá...Ahoj Lenko,pošlu ti nějaké fotky. Když mi na oplátku pošleš fotky s tvojí kombinézou, ukážu ti své další fotky v HD rozlišení ;).

Petra (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

Zdravím,prosím jak vypadá...To musí být docela vzrušující se takhle léčit.Ví mamka o tvé zálibě? Co vím, hodně lidí marodí s chřipkou.

Lenkanabal. (Po, 10. 11. 2014 - 15:11)

Díky za odpověď. Já už...Zdravím,prosím jak vypadá ta Čínská kombinéza? Bylo by možné mi poslat nějaký obrázek,případně na jakých stránkách jí najdu? Email na mě : [email protected],v současné době jsem nemocná,mám chřipku tak že se léčím doma nabalená v kombinéze a prolévám se litry čaje. Včera přišla mamka na návštěvu a když mě uviděla v kombinéze a s kuklou a kulichem na hlavě,tak vyvalila oči...

kombinéza (St, 5. 11. 2014 - 11:11)

Díky za odpověď. Já už...není zač, to jsi udělal dobře! já mám zkušenost s oběma a ta čínská je více "fetiš" :) tak si ji užij

Libor (Út, 4. 11. 2014 - 18:11)

já mám takovou, cca 3800g,...Díky za odpověď. Já už ji taky mám. Původně jsem chtěl kombinézu z Parkasite, ale zboží podle mých představ by stálo 2100EUR, což je trochu moc! Čínská kombinéza stála v přepočtu kolem 14000Kč a jsem s ní moc spokojený! :)

kombinéza (Út, 4. 11. 2014 - 14:11)

Ahoj, máte někdo péřovou...já mám takovou, cca 3800g, celkem cca 5500g

durex0 (Po, 3. 11. 2014 - 20:11)

Zdravim, chtěl bych se...Omlouvam se ale pisu pres tablet a snazim se to psat s diakritikou ale nejak me to nejde necham dotaz v diskusi az budu na klasickem pc

Durex0 (Po, 3. 11. 2014 - 20:11)

Zdravim, chtěl bych se zeptat zda tady někdo nevíte například o větnamske tržnici kd

Libor (So, 1. 11. 2014 - 18:11)

Ahoj, máte někdo péřovou kombinézu s 4kg peří z Číny?

Taky bunďák (Pá, 31. 10. 2014 - 10:10)

Již několikrát jsem...Tak jsem si to tady přečetl skoro celé. Jsem již starší ročník a péřovky miluju už mnoho let, ale jelikož jsem ženatý, tak je to problém, těch keců o bláznech a pod. Sraz? Ano, znám tyto situace už ze školních let a potom i z práce, sliby a kecy a kecy a když k něčemu došlo, tak jsem jen koukal, jak na to všichni s...ou, ale keců a slibů bylo plno. Jo je to česká nátura a to asi nic nezlepší, spíš naopak. Mým snem je se v bundě pěkně vyřádil i za cenu, že bych jí pak zahodil, ale ta moje ženská, to by byl vyrvál, co to stojí a jak s tím zacházím. Občas se člověk potřebuje vyblbnout a odreagovat nebo ne?

Petra (St, 29. 10. 2014 - 21:10)

Co je na tom úchylného???To víš,každýmu se líbí něco jinýho. Když je ráno zima,jako dneska tak mám přes pusu šátek palestinu. Jaký to je,když do sebe dýcháte přes kuklu? Ještě jsem nikdy nic s holkou nezkoušela. Je to lepší než s klukem?

kombinéza (Út, 28. 10. 2014 - 11:10)

Přebírám si to jak chci...uznavam, to jsem prehnal :) to je asi ten nejdrazsi model, ale stoji to za to, momentalne se daji ale sehnat take velmi pekne fetis kombinezy za cca 350EUR, jak jsem ale psal uzivat si jezdim za hranice, v CR se nebudu stykat s nekym kdo prijde ve starych sustakach a chce pucit kombinezy a "zasvetit", poradny fetišista do sve zaliby investuje to mi nikdo nevymluvi

Lída (Út, 28. 10. 2014 - 07:10)

Přebírám si to jak chci ale 1800 EUR je skoro 50000kč a to je pro někoho hodně peněz.

Lenkanabal... (Po, 27. 10. 2014 - 20:10)

to víš že jo, úchyleCo je na tom úchylného???

klk (Po, 27. 10. 2014 - 12:10)

Dneska ráno jsme se šly s...to víš že jo, úchyle

Reklama

Přidat komentář