Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

yz (Čt, 31. 7. 2014 - 07:07)

Proč navštěvuješ tyto stránky?Ono je něco inteligentního se na fotbale poprat a zdemolovat stadion?

XXXX (Čt, 31. 7. 2014 - 06:07)

Á naše přiteplená a...se ti divím, takový estét a tratí čas tady v té diskuzi s nabalenkama... že si nezajdeš třeba zařvat a něco, či někoho zdemolovat někam na fotbal, či hokej, prostě dělat něco inteligentnějšího..

PS (Út, 29. 7. 2014 - 16:07)

jak řešíš močení? a...Obléct se do všech vrstev trvá dost dlouho, tak kvůli takové malichernosti jako je Močení se nebudu zase svlékat. Řeší to dvoje hodně nasákavé plenkové kalhotky stažené latexovými kalhotkami. Když vím, že si budu chtít užívat celý den, dá se kadění vydržet. Po akci všechno vyperu, protože silon je od potu takový divně lepkavý.

xxx (Pá, 25. 7. 2014 - 12:07)

Nevím jak PS,ale já,když...Á naše přiteplená a zateplená nabalenka zase slintá do hadříku,tentokráte do šátku. Chtěl bych vidět její poslintané šátky a roláky,to musí bejt paráda.Pořádně se v tom teple zapař ať je ti dobře!

Lenkanabal... (Út, 22. 7. 2014 - 14:07)

jak řešíš močení? a...Nevím jak PS,ale já,když si chci užít tepla a pohody v kombinéze,tak na čůrání použiji buď zavedení cévky s napojením na sáček,pro jistotu,kdyby náhodou něco prosáklo okolo slabší absorpční plenu,nebo pokud se nechci zacévkovávat,tak používám inkontinenční kalhotky s velkou savostí,přes ně stahovačky s kšandama,aby vše bylo na svém místě.Pokud plánuji delší pobyt v kombi,tak si před tím udělám klystýr a mám jistotu,že alespoň dva dny nebudu muset... Jak jste si užívali horkých dní? Já jsem byla většinou u vody,večer jsem se byla projet na bruslích. K tílku a kraťasům nosím kolem krku lehoučké šátky,které mám až na pusu.Moc se mi líbí,když rty se mi dotýkají buď šátku nebo roláku a do toho vydechuji.

pitr (Pá, 18. 7. 2014 - 00:07)

Podívejte se na tohle www.youtube.com/watch?v=widLMuGXCcU

Jméno (Čt, 17. 7. 2014 - 13:07)

Když si chci hodně užít,...jak řešíš močení? a nebo velkou stranu? pak to pereš???

PS (Čt, 17. 7. 2014 - 06:07)

Zkus to teď za tohoto...To je fakt dobrý nápad. Jdu do toho

chi (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Když si chci hodně užít,...Zkus to teď za tohoto počasí a vlez si v pravé poledne přímo na slunce a budeš spokojený.

PS (Út, 15. 7. 2014 - 16:07)

Taky mám rád lesklé...Když si chci hodně užít, zabalím se celý do pořádné vrstvy potravinové folie, na ní si navlíknu až 20 vrstev 100DEN silonek a legin, jako mezivrstva mi pak slouží latexové leginy s vysokým pasem.Vrstvy silonek, respektive silných silonkových legin si oblékám i na tělo, musí být ale nadměrné velikosti, aby pokryly celý trup. Poslední vrstvou je latexové body s nohavičkama, stojáčkem a krátkýma rukávama, vrstvy na nohách zakončí latexové bermudy. Počet vrstev je akorát na to abych v nich vydržel celý den a užíval si krásné teplo a čvachtání potu.

XT (Út, 1. 7. 2014 - 14:07)

Opět se docela...Ahoj Leni, již docela delší dobu obdivně pročítám tvé komentáře a příspěvky v diskuzi. Jaká je pravděpodobnost, že by jsme se mohli společně setkat? Máme v celku podobné záliby, vzdálenost mne nelimituje a finanční prostředky opravdu nejsou předmětem starosti - ale spíše radosti. pakliže by jsi stejně jako já ráda poznala opačné pohlaví, stejného zaměření, napiš mi jakýkoliv kontakt, mile rád se s tebou spojím. XT

Michal (Po, 30. 6. 2014 - 21:06)

Taky mám rád lesklé oblečení, bundy, kabáty, kalhoty atd. Škoda že je tak málo holek se stejným zájmem. Najde se tu nějaká dívka nebo žena se zájmem o lesklé oblečení, Latex, pvc atd. Napiš něco víc o sobě. Můj mail [email protected]

Lenkanabal... (St, 25. 6. 2014 - 10:06)

Můžu se zeptat xxx jestli...Včera a předevčírem jsem šla do práce v řídce pleteném pulovříku bez rukávů,ale s dosti vysokým volnějším rolákem.Pod něj jsem si vzala bílé triko,tak že to s červeným svetříkem hezky kontrastovalo,rolák mi sahal až k nosu,tak že jsem do něho dýchala a sledovala okolní kolemjdoucí jestli po mě koukají. K tomu jsem měla kraťásky.Dneska je hnusně,prší tak že šusťákovka to jistí.

Romana (Út, 24. 6. 2014 - 11:06)

Můžu se zeptat xxx jestli je důležitá tvoje otázka na Lenku? Co teď nosíte a v čem si užíváte?

pitr (Ne, 22. 6. 2014 - 22:06)

http://aukro.cz/zanovni-parkasite-kombineza-velikost-l-i4356421787.html

xxx (Pá, 13. 6. 2014 - 22:06)

Nebudu to skrývat,opravdu...Takže jsi přihřátá?

p. (Pá, 13. 6. 2014 - 21:06)

Ty dovedeš žít!!! Je potřeba si užívat a ne být jako v klášteře a nebo že je to společensky nevhodné a nepřípustné.

Wow! (Pá, 13. 6. 2014 - 00:06)

Skvělé počasí, hned jsem...Ty dovedeš žít!!!

xxx (Čt, 12. 6. 2014 - 23:06)

Skvělé počasí, hned jsem...Ty si debil.

p (Čt, 12. 6. 2014 - 14:06)

Dneska bylo 28 ve stinu,...Skvělé počasí, hned jsem na sebe vzal 2 vrstvy TNF a péřové kalhoty. Pot krásně stékal až do bot. Tu spodní bundu a kalhoty jsem krásně propotil a když dnes bunda uschla, byla místo černé nádherně flekatá bílo šedo černá. No není to nádhera?

Reklama

Přidat komentář