Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Kabat ke kotnik (St, 23. 4. 2014 - 16:04)

Ano,je docela chladno.Oproti...Lenko, tady mas ty kabaty ke kotnikum. Vyber si a ja Ti ho privezu a obleknu Te do nej.http://www.parkasite.de/deutsch/sonderanfertigung/special_daunenmantel/special_daunenmantel.htmZdravi Te [email protected]

Gemini (Pá, 18. 4. 2014 - 07:04)

http://downgirlz.com/dgirlz/content/video.htmlHeeeezkyyy

Romana (Čt, 17. 4. 2014 - 13:04)

Ano,je docela chladno.Oproti...Koukám,že nezahálíš a užíváš si jak to jde. S tím šátkem to může být pěkný v kombinaci s rolákem a čepicí.Akorát by mi asi vadilo,že přes šátek pořádně nevidím.Zkoušela jsi takhle spát?

lenkanabalenka (St, 16. 4. 2014 - 12:04)

Už se nám ochlazuje...Ano,je docela chladno.Oproti předchozím teplým dnům to je značný rozdíl.Dnes mám volno,užívám si ho zabalená v kombinéze,nejraději bych si v ní vyšla ven.Pod kombi mám slabší bíý rolák a celou hlavu včetně obličeje mám zabalenou v lehkém,ale dosti velkém šátku,přes který i koukám /docela je přes něj dobře vidět/,v místě pusy ho mám zdvojený,má světle modrou barvu a přes něj na hlavě mám bílého kulíška,tak že s rolákem a šátkem to pěkně barevně ladí.V zimě si asi takhle zašátkovaná vyrazím ven,uvidím,co na to bude kdo říkat.

Leskleoteplovač (Po, 14. 4. 2014 - 10:04)

Už se nám ochlazuje oblečem si oteplovačky a kabaty a kombinezy zimní, to bude parada. Nemužu sehnat dlouhy lesky kabat ke kotníkum na vyšku postavy 164 cm.

Gemini (St, 9. 4. 2014 - 23:04)

https://www.youtube.com/watch?v=WGcI9qxgqDY

lenkanabalenka (St, 9. 4. 2014 - 11:04)

Dnes se pěkně ochladilo a fouká studený vítr,tak že jsem ráno vyrazila v péřovce,sice pod ní jsem si vzala jenom tričko /v práci je teplo/,doplnila jsem jí slabým šátkem k puse a čelenkou.

Gemini (Út, 8. 4. 2014 - 08:04)

... lesklé "latexové" oteplovačky .... nebo předtím "latexová" zimní prošívaná péřová bunda ... ?? Něco takovýho jsem nikdy neviděl. Co je to za výrobce? Pošli foto na [email protected]

magda (Út, 8. 4. 2014 - 04:04)

Taky hezké,nemáš z tvého...Lenko,tak na kole jezdím v černé koženkové kombinéze s vysokým límcem a teplou vložkou,na hlavě moto integrální přilbu Bandit s brýlemi,šála...Už jsem spadla,tak nenechávám něco náhodě.Na mejl pošlu nějaké z "akce",třeba jak jsem prošla market plný lidí v lesklých latexových oteplovačkách - to byla síla!!

... (Po, 7. 4. 2014 - 11:04)

Taky hezké,nemáš z tvého...Zase slintá na rolák,tentokráte na kole.Jak to děláš kdyš se potřebuješ vychc.,takhle vymustrovaná???

lenkanabalenka (Po, 7. 4. 2014 - 10:04)

S přítelem jsem se vsadila,...Taky hezké,nemáš z tvého pokusu nějakou fotečku? Momentálně se už asi opravdu blíží jaro,včera jsem byla s kamarádkou na výletě na kolech,vzala jsem si cyklokraťasy,mám takové ty s vložkou a kšandami,pod kšandičky jsem si vzala slabý bílý rolák,který je dosti vysoký,až k nosu,přes to jsem ještě natáhla navrch červenou sportovní podprsenku,vše doplnila brýlemi a přilbou.Je fakt,když jsme někde zastavily na odpočinek,kluci po mě asi koukali.Zítra odpol.to asi zopáknu,i když se má počasí pokazit. A co vy,jak se teď oblékáte na jarní sportování? [email protected]

magda (St, 2. 4. 2014 - 02:04)

Zdraví zhaním zimni dlouhy...S přítelem jsem se vsadila, že odvážně přejdu náměstí v latexové zimní černé péřové prošívané bundě s vysokým límcem,na sobě lesklou černou beranici přes uši,černé brýle,černé kožené kalhoty...No vyhrála jsem to,ale teklo ze mně - na sluníčku +20,kluci se na mne začali lepit!!Zvykla jsem si na ten vohoz,a dokonce nakoupila i v marketu,doma měla bunda na zádech několik lepkavých skvrn...

Leskleoteplovač (Pá, 28. 3. 2014 - 11:03)

Zdraví zhaním zimni dlouhy kabat prošivaní ke kotníku až na zem s kapucí na vysku postavy 164 cm nevíte o nečem. děkuji

Duve (Čt, 20. 3. 2014 - 02:03)

Ahoj, já miluju lesklé...Tak to mám úplně stejnou zálibu jako ty. Lesklé péřové s kapucou a kožichem na ní.Takové bundičky mě totálně dostávají.Pár takových i vlastním.Když budeš chtít pokecat,tak se můžeš ozvat na [email protected]

Jirin (Čt, 20. 3. 2014 - 00:03)

Zdravim,Lenko to chodite i v kombineze do mesta?nakoupit,projit se ?a co vy ostatni,taky tak vyjdete?

Downgirlz (Ne, 12. 5. 2013 - 20:05)

Né nevšimli. Pro nás je...http://www.youtube.com/watch?v=_9_1JUq1V2Y&list=PL0CCCDD830DD1B572Zdraví Vás [email protected]

KM (Pá, 14. 3. 2014 - 21:03)

To jsme na tom stejně, já...Místo abys byl rad, ze lide bundy nosi, i ty levnejsi (zas tak strasne nejsou a na holkach jsou vice sexy nez ty expedicni bez opasku), tak se ofrnujes, ze se nenosi Millet. Rakoncaj je bunda bez tvaru, vyhra funkce nad krasou. Jen na moc pekne holce vypada co k cemu: http://farm8.staticflickr.com/7380/13153522594_04bb2a6479_o.png

Jiří (Čt, 13. 3. 2014 - 04:03)

Ahoj, já miluju lesklé...To jsme na tom stejně, já mám bundy od Rakoncaje a od Milletu a Condora a rád v nich chodím na procházky a sleduji lidi co nosí a většinou vidím ty strašné bundy od Vietnamců.

Mik (St, 12. 3. 2014 - 16:03)

...ráda chodím v upnuté...Ahoj, já miluju lesklé péřové bundy a ještě když mají na kapuci nějaký huňatý kožich....Moncler apod....

Petra (Čt, 9. 5. 2013 - 02:05)

Né nevšimli. Pro nás je pořad zima.

Reklama

Přidat komentář