Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Laďa (So, 28. 8. 2010 - 20:08)

Já bych také něco koupil, ale počkám, až tu někdo dá fotky, zkušenosti a přesnou cenu.

k.m. (So, 28. 8. 2010 - 11:08)

Nazdar Petře, obdivuji Tvoji...nevěřím,ze clenové skupiny b v tomto oblečení aspoň před zrcadlem neonanuji,čímž se ovšem spojí s skup. c.

Igor (So, 28. 8. 2010 - 11:08)

Nazdar Petře, obdivuji Tvoji práci s sčítáním příspěvků. Mně se trochu zdá, že počet příspěvků se stává poněkud nepřehledným – vytvořilo se nám zde několik „podsekcí“, zhruba asi takových (pokud někdo vymyslí lepší názvosloví, nic proti tomu):a) Nabalenkáři – tedy lidé, kteří milují se navlékat do svetrů, fleecových mikin, do péřových či jiných bund, kalhot či kombinéz, rádi se zabalují, zachumlávají, zakuklují, obvykle tak, že jim bývají vidět jen oči a i ty ještě někdy uzavírají – obvykle lyžeřskými brýlemi. Z této skupiny by se dali odělit, řekněme „trampové“ kteří takto navlečeni provozují zimní sporty, toulky přírodou a pod, a soukromníci, tedy ti, kteří toto provozují doma, často v utajení. Tato skupina má dost, na rozdíl od jiných, zástupců ženského pohlaví.b) Fetišisti, tedy lidé, kterým dělá potěšení se oblékat do lesklých, naducaných bund či kombinéz, aniž by to nějak spojovali s potřebou jiné činnosti.c) Sexuální nadšenci, provozující takto navlečení sex či jiné hrátky, včetně svazování v péřových oblecích, mučení v nich apod.d) Ničitelé, kterým dělá největší radost válet se v péřovce v blátě, zkoušet, co vydrží a podobněe) Pozorovatelé, kteří se sami podobných aktivit nezůčastňují, ale sbírají fotky a obrázky jiných, zejména uvedených add a) a c).Pochopitelně, hranice nejsou nijak ostré, ale určitě jsou.Možná, že by stálo za úvahu, kdyby každá tato skupina provozovala svůj blog, bylo by to možná přehlednější a neztrácely by se někdy dobré nápady a rady ve změti mnohdy protichůdných názorů či směrů. Otázkou je, kdo by ho založil….Ale teď o něčem jiném – jak jsem četl některé Tvoje příspěvky, pak asi bys patřil k té skupině a), možná trochu i b), proto bych se chtěl Tě zeptat na Tvůj názor – možná jsi si všiml, že zde byla informace, že slovenská firma Slavosport spolu s firmou Pradomodel, (vloni dodávala zajímavě řešené péřové kombinézy), vyvinuli nový typ kombinovaného péřového oblečení.Ten systém je popsán na www.fotoalba.cz/pradomodel a mně se zdá docela zajímavý právě tou svojí univerzálností a možností různých kombinací a variant.Mně osobně se to líbí a asi si ho pořídím. A co vy ostatní? Jaký je Váš názor?Igor

Petr II. (Pá, 27. 8. 2010 - 12:08)

pokračování: ale měl jsem obavy, že jsem asi jediný na světě, kdo je zatížený na oteplovačky. HHboy má v tomto pravdu, že ačkoliv jsem nebyl homosexuál, tak tehdy jeden kluk z naší třídy byl - a když se mne začal dotýkat, tak kdybych nebyl v oteplovačkách, tak bych asi mu řekl: "Nech toho..." Ale když mne začal přes oteplováky hladit, tak už jsem jen cítil jak se chvěji a přeji si, aby mne laskal dál. Nedošlo k žádnému styku mezi námi - se vším všudy. Ale potom jsme se každý večer laskali v oteplovačkách... Já jsem potom zjistil, že mi nedělá dobře jen šusťák, ale i gumové obleky (jak jsem se potom přesvědčil, tak mnoho z nás, kteří jsou zatížení na šusťákové kombinézy, tak zároveň mají rádi i latex a gumu atd.) Začal jsem s profesionálním potápěním - nejprve v neoprenu, ale později jsem přešel na hlubší ponory, a tím pádem na uzavřený oblek z pevné gumy a těžkou helmu. Do toho se člověk nedokáže obléknout sám - a tak mne tehdy oblékal jeden kamarád, který měl asi rád také gumu (což jsme si potom vyjasnili - že to není o vztahu kluka s klukem, ale o fetiši na prvním místě). A v obleku jsem také vždycky zažil vyvrcholení. Miloval jsem ten pocit, když jsem byl už oblečený (do tepelně-izolačního podobleku, silné gumové uzavřené kombinézy, na hlavě jsem měl několikakilovou helmu - vzrušovalo mne to, že jsem v té nádheře uzavřený, utěsněný, zcela závislý na něm - zda mne z ní dostane ven a zda mi pošle přívodem do helmy kyslík... Perfektní pocit... Ale k věci: Novicko - myslím si, že on je rád, že tě má... Najít spřízněnou duši na náš druh fetiše přeci jen není až zase tak lehké...

Petr II. (Pá, 27. 8. 2010 - 11:08)

Pro novicku: Po delší době jsem se podíval na tuto diskusi. Velmi mne těší, že zatímco jiné diskuse po čase ustrnuly - anebo dokonce tam poslední příspěvky jsou starší než dva roky (což se je známkou, že to téma v podstatě zaniklo), tak naše diskusní fórum mělo akorát v těchto dnech takové malé výročí - 1100. příspěvek. Jak jsem už zmínil - je mi akorát líto, že s ohledem na pracovní povinnosti atd. nestíhám být s touto internetovou diskusí v nějakém stálém kontaktu. A co se týká diskusní kolegyně "novicky", tak mne zaujal příspěvek, který jsi napsala 20. srpna - a který byl vlastně takovou otázkou ohledně vztahu s tvým přítelem - a jak si zmínila: poprvé jsi pocítila určitou žárlivost (poté, co jsi zjistila, že si píše o těchto věcech i s jinými ženami). Já jsem potom zaregistroval, že částečně ti odpověděl už náš kolega HHboy. Já si myslím, že je obrovské štěstí, když se vám podařilo s přítelem najít se navzájem tak, že oba máte tuto zálibu. On asi trošku více. A ono je (i navzdory tomu, že dnes existuje internet, který umožňuje diskutovat o těchto věcech anonymně - a popř. se tak i seznámit) - i tak ještě ne celkem lehké poznat někoho s kým si v podstatě rozumíš, dokážeš si s ním představit společný partnerský vztah - a přitom vás ještě spojuje slabost k určitému fetiši. Takže já bych tě chtěl trošku uklidnit - myslím si, že partner je rád, že tě má - a ty občasné jeho internetové diskuse - tak vlastně my i na těchto stránkách vedeme takové internetové diskuse, a s ohledem na to, že nám tyto stránky poskytují příjemnou anonymitu, tak si zde sdělujeme mnoho věcí (a dost osobních) - a neznamená to, že bychom proto hledali někoho jiného. Já jsem zjistil svou slabost na šusťákové oblečení už na lyžařském zájezdě na základní škole. Tehdy jsem ještě dost dobře nechápal co se to se mnou děje, že když se oblékám do oteplovaček, tak jsem silně vzrušený. A potom jsem se doma čas od času oblékl takto též. Na střední škole už jsem chápal co se se mnou děje...

Jana (Pá, 27. 8. 2010 - 07:08)

Moja skúsenosť je skôr...Ahoj Lukáši, přečti si jeden starší příspěvek od J. Mareše - myslím, že říká vše. ::I když Josef nepatří zřejmě mezi ty t.zv. "zamindrákované", jeho názor je velice rozumný a logický. Jako kdysi lidé, kteří nemohli unést nějaké tajemství, ho svěřovali vrbě, dnes nemáme vrby, (máme, ale kdo by do nich šeptal, že) máme internet. Ono i anonymní svěření většinou pomáhá. Ostatně tajemství zde svěřovaná víceméně žádnými tajemstvími nejsou, co je divného na tom, že je jeden člověk nabalený nebo zachumlaný více než druhý? Přece vůbec nic. Tak čeho a koho se bát a proč? A kde je vůbec míra, kdy je zachumlání "normální" a kdy ne? A podle čeho se to dá zjistit? A kdo by to měl zjišťovat?

Ivan (Pá, 27. 8. 2010 - 07:08)

to Lukáš: jaaaj tak to mas...pro Lukáše - Tvůj problém vůbec žádný problém není - je to jen ostych před tím, že bys jaksi vykukoval z řady. Před léty jsem byl v Japonsku - tam se nikdo nepozastaví nad tím že je někdo oblečený jinak než lidé kolem. Je tam i zvykem - možná velmi dobrým, že lidé s chřipkou nebo ti, kteří chřipku nechtějí chytit, nosí jakési masky nebo jen tak šály přes obličej. Nikomu to nevadí a nikdo se nad tím nepozastavuje. Takže nic není na tom, že když je venku zima, přijdeš do obchodu zachumlaný v bundě i s kapucí na hlavě. Problém je jen se zakrytím obličeje a to vlastně jen z důvodu, že bys mohl být lupičem. Takže tohle raději nezkoušej. Podívej se v této rubrice zpět, bylo zde o tom vloni dost napsáno, zejména od Jardy a dalších. Možná Ti jejich názory a zkušenosti pomohou Tvůj ostych překonat. Ale ještě jednou - to co děláš, nikoho v jeho právech neomezuje, nemají tady žádný důvod žádat, abys taková svá práva neuplatníl.Ahoj Ivan

mivoo (St, 25. 8. 2010 - 16:08)

Moja skúsenosť je skôr...to Lukáš: jaaaj tak to mas potoma si skutocne tazsie... jedine skusit to v inom meste... co ty na to? uz si to tak skusal? odkial si? napis mi mail, prosim a popiseme, pripadne vymenime fotky. diky. ahoj

Lukáš (Út, 24. 8. 2010 - 13:08)

.. samozrejme, ze som bol......Moja skúsenosť je skôr negatívna hlavne v tom že som známejší v športovom živote mesta a ako na takú sa ľudia inak pozerajú takže tieto výstrelky si musím vyhnať z hlavy.

Jirka (Po, 23. 8. 2010 - 14:08)

Ráda bych se zeptala na...zdravím novicku,omlouvám se, jestli Tě obtěžuji, rád bych se poučil (podělil o zkušenosti) pokud jde o cévky a latex.Mohu Ti prodím někam poslat mail?Jirka

mivoo - to LUKÁ (Po, 23. 8. 2010 - 14:08)

Ahoj,už raz som tu položil..... samozrejme, ze som bol... a chodievam tak normalne.. ale len v zime. Nic na tom nie je ked si tak v obchode obleceny. ci mas nejaku inu skusenost? Ja mam len dve bundy s poriadnymi perovymi kapucami. Niekde sa na teba sice pozeraju s udivom, ale v podstate im je to jedno. Podstatne je, aby si nieco nakupil :-) Ale rad sa ke duz je zimny tovar prehrnam v zimnych bundach a sam som v perovej bunde zabaleny a pozapinany az ku krku. Pripadne si nejaku peknu perovu nadheru vyskusam v kabinke - samozrejme len sam ;-)

Lukáš (Po, 23. 8. 2010 - 14:08)

Ahoj,už raz som tu položil jednu otázku či už niekto bol nabalený napríklad v obchode alebo v hypermarkete len treba v perovej bunde a s kapucou na hlave a v rukaviciach nie v kukle alebo maske to by si asi mysleli všedci že idete lúpiť ale len tak odľahčene trochu nabalený.Bol už niekto?Nájde sa niekto taký kto o tom rád napíše?

novicka (Ne, 22. 8. 2010 - 23:08)

Ahoj, fetišismus je...Děkuji za reakci. Nevadí mi, že je zvědavý a povídá si o tom s ostatními. Spíš mi vadí, že když jsme spolu tak říká, že si to necháme pro sebe a pak píše na web, že se rád podělí o své zkušenosti. Mám strach, že od písmenek ke schůzce je jen krůček a protože jsou na toto téma zvědaví všichni, tak mají tak trochu víc partnerů … A jak známo všem – když je na jedné straně víc než jeden – pravděpodobnost nebezpečí se řetězí….Tvému vysvětlení o potřebě žen udržet intimitu a mužů o tom pokecat, rozumím. Děkuji.

HHboy (So, 21. 8. 2010 - 11:08)

Ráda bych se zeptala na...Ahoj, fetišismus je diagnoza, se kterou se rodíme. Spousta lidí to v konečném důsledku ani neodhalí, jen ví, že pociťují jisté vzrušení v přítomnosti nějaké věci, oblečení materiálu. Je velký rozdíl, jestli jde o ženu nebo muže. Žena svou 13.komnatu bedlivě střeží a jen vyjímečně má potřebu se s někým o tom dělit. Proto také máme pocit, že je mezi námi malý počet dívek a žen. Ten poměr je ve skutečnosti 50/50. Muž je mnohem zvědavější a pořád něco hledá. Taky se rádi vytahujem a dělíme se rádi s někým o svoje pocity a zážitky. Já jsem ujetej na na šusťákový péřový bundy a je to už pár let, kdy jsem si myslel, že to mám na světě jen já a na mnoho otázek jsem absolutně neznal odpověď. S příchodem internetu jsem pochopil, že jsou bunďáci na celým světě a chtěj si povídat a měnit fotky a zážitky a najednou z člověka spadne ta nenazvatelná úzkost a je vlastně šťastnej, že je to tak, jak to je. Partnerský vztah to ale narušit může. Já jsem se osobně dostal do naprosto slepé uličky a vedlo to až k rozvodu. Přehnaná angažovanost na netu vede postupně k různým experimentům a tajným setkáváním, kde si to člověk zpočátku ani neuvědomuje. U mě došlo i k čistě pánským akcím, což není vůbec o homosexualitě, ale o tom, že chuť jít pořád dál a dál dovede až téměř ke krajnostem. Dnes jsem raději jen pasivní pozorovatel netu a kouknu jen občas, co je nového a to jsem provozoval první a možno na dlouho poslední českej web pro příznivce šusťákových bund a dalšího oblečení. Doporučoval bych s tvým mužem co nejvíce jeho téma otevřít. On nesmí mít pocit, že před tebou má něco tajit, já ho měl. Fetišismus není nic škodlivého a pokud se naučíme ovládat pro svoje uspokojení, tak nic krásnějšího není a sex to neuvěřitelně spestří. I s krásnými věcmi je ale potřeba nakládat opatrně a pokud je na to někdo sám nebo se tak cítí, tak to nemusí zvlá[email protected]

novicka (Pá, 20. 8. 2010 - 15:08)

Ráda bych se zeptala na jednu věc, možná zdánlivě nesouvisející s tématem. Díky příteli jsem se naučila mít ráda celotělové kombinézy a latexové oblečení, také si rádi pohrajeme s cévkami a ještě mnoho dalších (našich společných) her. Teď jsem ale náhodou zjistila, že si ještě píše s jinými ženami a poprvé v životě jsem pocítila žárlivost. Možná mu nestačí má přítomnost - protože tím, kdo se z nás dvou do latexu a mnoha vrstev balí je on, a já jsem jen ten, kdo ho laská a svléká. Je možné, že ho ostatní lákají tolik, aby mne opustil? Nebo mne má třeba na střídačku s nějakou úžasnou zabalenou sexicí?

k.m. (Pá, 20. 8. 2010 - 14:08)

cau k.m. posli mi prosim...cau,na mail si vzpomínám. protoze tu bundu nemam,ač jsem dlouho v obchodě váhal (byla nakonec úzká),tak foto vlastní neposlu. na webu musíš chvili počkat az vystaví zimní kolekci,nebo si tam zajit,u nas jsou ty obchody uz na každém menším městě,neříkej,ze u vás ne :)

pre K.M. (Pá, 20. 8. 2010 - 14:08)

a moj email je: [email protected] dakujem

mivoo (Pá, 20. 8. 2010 - 13:08)

cau k.m. posli mi prosim nejake fotky tych bund od kenvela a c&a co spominas, ze su plnene umelou hmotou. pripadne mi posli prosim link na nejake webovky. dakujem.

k.m. (Pá, 20. 8. 2010 - 07:08)

a ty nové umělé bundy z kenvela a c&a plněné umělou hmotou sice nezahreji,ale to mi naopak nevadi,jsem imunní zimě. taky se diky tomu daji nosit dlouho do jara. oproti péřovce naopak drží naducany tvar,kdyz jsou zcela namočene a jsou krásně lesklé,daji se omývat i bez obav prát (kdyz se propoti na jaře).taky maji mnoho kapes a nasivek a dekorací. ted jen aby se jim rozšířil střih a nebyly tak úzké.

k.m. (Pá, 20. 8. 2010 - 07:08)

ja taky nemam rad kombinézy a dlouhé kabáty,nosím bundy co nejkratší,ale zároveň co nejširší a nejtlustší a k tomu jeansy. móda bund se loni uz mírně zlepšila a nafoukly se. ted uz nejsou nářky nad malosti bund namístě. a kdo si pamatuje me příspěvky cca 2-3 roky zpet tak ví,jak jsem byl proti těsným bundam.ale pořád raději těsnou bundu,než bikiny s kožichém.kdo mohl napsat,ze plavky jsou rajcovnější neni fetisista,ale obchodní agent.

Reklama

Přidat komentář