Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Milada (Po, 12. 11. 2007 - 15:11)

Milada Já tento typ oblečení miluji mám péřový kabát i kombinézu a někdy v kombinéze jdu i do města a chlapi mně víc pozorují než kdybych měla mini a kozačky mně péřové oblečení i vzrušuje a jak jste na tom ostatní

Monika (Po, 12. 11. 2007 - 12:11)

Tak to jsem ráda že nejsem sama kdo v ní chodí do města. Mně vy hovuje víc než kabáty a kozačky. Akorát na mně někdo kouká divně,ale hlavně že mám pohodlí.

Jirka (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Ahojky Moniko, také chodím v kombinéze i po městě a je to super

Lucie (Po, 12. 11. 2007 - 12:11)

Když je velká zima,klidně jdu v kombinéze ven i po městě,třeba na procházku.Jestli chceš můžeš mi napsat na Lucki24"seznam.cz

Monika (Po, 12. 11. 2007 - 11:11)

Zimu jsem si užila s kombinézou celkem v teple a suchu nosíš kombinézu někdy i do města Lucie? Já mám ten novější model který nemá přes zipy légu a tak jsem měla strach jestli mi přes vo.zipy nepromokne,neprofoukne ale bylo to v pohodě. Jinak jsem jí měla na sobě celý víkend a jsem moc spokojená kapucu na hlavě a pod ní zatím nosím kuklu od Moiry z microfleecu ale moc bych chtěla tu péřovou kuklu od Sir Joseph tak jí snad do vánoc seženu a pleny mi také celkem vyhovují myslela jsem že to bude horší.Nosíš kombinézu i v nížinách a do města jestli ano tak jí tam jí tam budu nosit také! Měl na tebe někdo nějakou reakci když jsi v ní o víkendu také vyrazila ven? Mně se ptala jedna slečna jak se v tom cítim a kde se to kupuje?

Lucie (Po, 12. 11. 2007 - 07:11)

Tak jak sis Moniko užila zimu v kombinéze.O víkendu jsem v ní byla na procházce,vyzkoušela jsem místo plenk.kalhotek cévku se sáčkem a bylo to docela fajn,akorát jsem měla zpočátku strach z toho zavedení,ale nic to není a pak vůbec nevíš kdy čůráš,měla jsem to celý víkend,takže pod kombinézu na hory to bude dobré.

Monika (Pá, 9. 11. 2007 - 16:11)

Také uvažuji že jsi tu péřovou kuklu objednám přímo u Theparkashopu mně se líbí moc a k Wind Face bude perfektně ladit. Kombinézu mám 14dní tak jí ještě trochu "zkoumám" ale ven jí nosím v tomhle počasí poměrně dost často už jsem si koupila i pleny,zítra vyrazím na tůru a tak Wind Face na sobě budu mít dost dlouho abych jí pořádně otestovala,zkusím i ty pleny abych se nemusela někde trápit co s tím. Akorát jsem zvědavá jak na mně budou koukat lidi až si ráno pujdu nakoupit v péřové kombinéze v Jilemnici přes náměstí? Jak na tebe lidi reagují Lucie když máš na sobě Wind Face,včera na mně jedna slečna v mini a kozačkách koukala trochu zvláštně ale já se jí mohla akorát smát jak byla zmrzrlá a já v teploučku ale někdy mně ty reakce lidí štvou. Co ti víc Lucie vyhovuje pleny nebo cévka? Tak jsem trochu nedočkavá a jdu na chvíli ven Wind Face a kuklu a vyrážím na procházku počasí je na kombinézu jako dělané!!

Petr (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj, všichni. Také uvažuji o nákupu péřové kombinézy. Připadá mi jako ideální řešení pro chladné dny v zimě na horách, které přímo miluji. Ačkliv se mi Wind Face velice líbí, její cena je přede jenom "vyšší." Našel jsem mezi kombinézami prodávanými ve světě i jednu od polské firmy Yety (http://yeti.home.pl/sklep/product_info.php?products_id=16). Sice asi nebude tak kvalitní a funkční jako česká kombinéza, ale na občasné nošení v zimě na horách určitě stačit bude. A navíc je její cena poloviční.Na zmiňovanou péřovou masku jsem už také narazil a líbí se mi. Proto mě mrzí, že ji Sir Joseph běžně nevyrábí, ale vůbec bych se nebál objednat ji z The Parka Shopu - poštovné je navíc zdarma.

JANA (Pá, 9. 11. 2007 - 10:11)

Čau všichni zachumlánci.Do zimy mám ušitou obličejovou masku,která je z fleesu,dvojitá,mezi tím je silnější vrstva vatelínu,co se používá do bund,má také pouze dva otvory pro oči.Zakryje celý obličej,vzadu se zapíná na suchý zip.Bezva se přes ní dýchá a ohřívá vdechovaný vzduch.Na krk natáhnu rolák,na hlavu teplého kulicha,přes masku lyžařské brýle.Masky mám dvě,takže je můžu střídat.Kamarádka kdysi podobnou koupila v Rakousku,já si je ušila sama.

Lucie (Pá, 9. 11. 2007 - 06:11)

Na uváděnou kuklu jsem se ptala přímo ve firmě,ale prý je nemají,byla to pouze zakázka pro zahraničí.Nevíte někdo o nějaké šikovné švadleně,která by něco podobného dokázala ušít.Ani by nemusela být plněná peřím,myslím,že duté vlákno by stačilo a zevnitř jí udělat flízovou,aby to bylo příjemnější na obličej.Kombinézu jsem letos už také měla na sobě a ve větru přes pusu a nos šátek palestina.

joe (St, 19. 12. 2018 - 10:12)

Firma Arcic má v úmyslu tyto kukly- (masky) na zakázku vyrábět. jde jen o počet zakázek, aby to bylo trochu lukrativní a nebyla cena nesmyslná. obrať se na fitmu Arctic. Praha web adreu najdeš ve vyhledávači. Ostatně jsem již na začátku podzimu jsem zde zveřejnil informaci o uvažované výrobě jak těchto kukel, tak i palcových rukavic s specielní úpravou pro přpadnou práci na drobných předmětech - nap. utření nosu :) bez odkládání rukavic. Oba výrobky jsou uvažovány jak s plněním peřím, tak i dutým vláknem.

BP. (Ne, 30. 12. 2018 - 17:12)

Mě by zase zajímalo, jestli by někdo neušil péřové kapuce, mám péřovky od TNF ty staré tlusté a ty jsou bez kapucí. Když je hnusně tak nic moc jen mikinová kapuce a musím mít čepici. Když si ji zapomenu tak to je masakr. Koupil jsem si tu dnešní moderní tenkou, já jim přezdívám letní, protože v zimě bych musel mít aspoň 3-4 na sobě, aby se to vyrovnalo TNF 1 (TNF 2 už je také míň hřejivá). Vtipné je, jak všichni v reklamě hrají, jaké je v tom teplo. Vysadil bych je někde na horách a to by byla sranda, kdo by přežil. Takže tu tenkou si vezmu vespod, jenže sníh zapadává dospod pod tu silnou a nic moc teda. A vzít si to obráceně nejde, to by ta tenká musela být snad 5XL. Na nikoho ochotného jsem zatím nenarazil.
Nějaká takováhle kapuce: https://www.youtube.com/watch?v=TNYSCTOT7iw. To by byla krása. Jak se zmíním o peří, tak mě s tím každý vyhodí, asi je jasné proč. Asi se naučím šít, nebo nevím...

Monika (Čt, 8. 11. 2007 - 14:11)

Já jsem si ji už zkoušela uvnitř je také šustáková a má tam takovou upevnovací čelenku jak bych v ní vypadala asi by mně neměl šanci nikdo poznat má jen 2otvory pro oči a takový otvor pro pusu s překrytím mně se líbí a jak bych vní vypadala je mi vcelku jedno stejně by mně nikdo nepoznal,už jsi letos Lucie Wind Face vyvětrala ? já jedu zítra k babičce tak si jí už beru sebou a aspon jí vyzkouším v plném nasazení prý se v Jilemnici čerti žení!

Návštěvník (St, 7. 11. 2007 - 12:11)

A co palcaky? nosite? Ja zjistil, jak ted vsechny holky nosi palacky, ze me to vzrusuje.

Lucie (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Neumím si představit jak bych v tý kukle vypadala,nevíš to je šusťáková i zevnitř?Kuklu mám buď takovou tu na krk,jako rolák,nebo klasickou flízovou,dvojitou,která je krásně teplá a dobře se přes ní dýchá.V té od Rak.nevím jak se dýchá a kde se dá koupit.

Jan (Út, 6. 11. 2007 - 12:11)

Hledáme nové spolupracovníky pro naší novou Českou firmu. Přidáte se? Info zde: www.snama.cz/prace

M.... (Út, 6. 11. 2007 - 12:11)

Moniko,prosím ozvy se mi na Mi.123"seznam.cz,asi máme společné zájmy.Díky,ahoj.Ta kombinéza musí být opravdu super.

Monika (Út, 6. 11. 2007 - 11:11)

Cítím se vní suprově nosím na hlavě kapucu a většinou i kuklu je to příjemnější a chtěla bych si objednat tu šustákovou kuklu plněnou péřím jak jí vyrábí také Sir Joseph a mají ji na Theparkashopu mě se moc líbí a vypadá že je i praktická nepromokne,neprofoukne viděla jsi ji Lucie? Chtěla jsem se tě zeptat nosíš péřovou kombinézu i do města a jaké pod ní používáš prádlo u mně to vyhrají asi pleny s cévkou nemám zkušenosti zatím,kolik tě stála před 2roky já jsem za ní letos dala 19 000kč a tak uvažuji že když stála tolik peněz tak v ní někdy vyrazim i do města.Používáš ji i na jiné aktivity než je sport a na jaké?

Lucie (Po, 5. 11. 2007 - 07:11)

Tak jak se cítíš v kombinéze Moniko?Když jsi v ní byla venku měla jsi taky na hlavě kapucu a něco přes pusu?Budeš taky pod kombinézu nosit plenky,nebo cévku?

Naspia Cosma (Ne, 4. 11. 2007 - 16:11)

V Bohnicích budou brzo opět prvádět experimentální lobotomii, po té vás ty vaše úchylné choutky už přejdou;-) Je mi zle jen z toho, že takoví perverzáci jako vy vůbec existují.

Reklama

Přidat komentář