Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Mirek (St, 8. 6. 2022 - 12:06)

Taky jsem nic nenašel, jen pocasi-kosiky pár informací

Radka (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Uz to máme domluvené
do Jaroměře. Diky za snahu a informace

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

V JARO Jaroměř jsou odborníci na svých místech. Minulý rok se úspěšně podíleli na záchraně Bukovských čápů.

Scarlett (St, 8. 6. 2022 - 10:06)

Za sebe mohu napsat, že je lepší diskutovat tady, protože se člověk konfrontuje s jinými názory. Libor už je na opozici zvyklý

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Ale nemusí urážet lidi, když mu nikdo nic špatného neřekl. A přestaňte si vymýšlet ty fiktivní postavy, je to k smíchu.

M. (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Ovšem vy ho urážet a pomlouvat můžete. Sám si vymyslíš několik nicků, abys působil, že "my".... přestaň si vymýšlet pomluvy a fiktivní postavy. Je to k smíchu. Máš problém

Komentář (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

Být na místě Libora, nepsal bych na Doktorce žádné komentáře. Pro mne by to jen byla ztráta času a pokud jsem postřehl, že mu lze psát na mail, potom není co řešit a každý mu své dotazy a prožitky napsat přímo. Jen tak se vyhnete zavistivím pomlouvačům

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 12:06)

Pokud chceš diskutovat, tak musíš přijímat i rány, někdo holt neunese, když máš opačnej nàzor a to ty slepice a někteří kohouti neunesou vůbec, když Libor napíše sebevetší blbost, tak oni budou tvrdit totéž, nemají svůj názor.

Hanz (St, 8. 6. 2022 - 13:06)

Libor blbosti nepíše. Líbí se mi to, co píše. A kritiku unese. Nebojím se. Kritiku Libora neunesou většinou někteří jeho fanatičtí obdivovatelé a pak zde hystericky nadávají

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 11:06)

Taky bych sem nic nepsal. Ale on je tady na tom závislý.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 10:06)

Jeho slepicím dela dobře s ním komunikovat přes Doktorku a jemu taky dávat svá moudra na odiv

lalla1 (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

.

Radka (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

Ahoj. Asi se ti to smazalo, Lallo

Radka (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

Včera jsme odchytli racka s poškozeným křídlem,
brácha radí, ze ho máme pustit. Zatím je venku v kleci po andulkách, ale nežere. Libore nebo někdo poradí?

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 10:06)

Odvezte ho do nejbližší záchranné stanice. Když ho pustíte ven, pošlete ho na smrt.

Komentář (St, 8. 6. 2022 - 08:06)

Neznám kdo je Libor, ale donutili jste mně, abych si pročetl pár týdnů zpět. Můj názor- Libor je chytrý inteligentní muž se širokým spektrem znalostí. A to může někomu vadit. Jestli byla rozbuškou včerejší nenávisti jeho poznámka o jakési "nule", tak je to podle mého názoru pouhá záminka. Je tu naštěstí mnoho komentářů, které stojí za Liborem

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 08:06)

Nežvaň kraviny. Stejně jako "všechny " Liborkovi postavy neumíš ani napsat mně správně. Libor je v prvé řadě chudák pod pantoflem, který mimo dělání kašpara s bubínkem, neumí nic, co by stálo za řeč. Jako žena bych se styděla mít doma muže, co nepracuje a jen se zajímá o své koníčky.

Radka (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

Nepomlouvej. Jak víš, že je pod pantoflem a že nepracuje? Opak bude asi pravda. I Lalla o tom psala a ta asi ví. Jí věřím, tobě ne

Komentář (St, 8. 6. 2022 - 09:06)

Hmm, děkuji za opravdu vyčerpávající vysvětlení. To mluví za vše

Markéta (St, 8. 6. 2022 - 07:06)

Dnes pojedu za příbuznými a tam rostou houby, tak se podíváme a jestli něco najdeme tak se pochlubím

Reklama

Přidat komentář