Reklama

Podvazky a punčochy

Pavel (Po, 9. 7. 2012 - 18:07)

Proč řešíte takové...Troufám si nesouhlasit. Já osobně musím nosit punčochy ze zdravotních důvodů a je to jiná situace než běžné nošení u žen, ale pokud porovnám své zkušenosti s punčochami a punčocháči, tak obojí má své plusy i zápory.
Omezené vnímání punčoch jako sexuálního symbolu není na místě. Stačí si přečíst příspěvky a je zřejmé, že pro ženy, které musí nosit k sukni punčochy vždy, mají punčochy na podvazek mnoho výhod.
Problém je spíš ve "špatné pověsti punčoch" a nezkušenosti nositelek, proto je zde taky toto fórum a proto taky nejde o blbosti.

SANDRA (Ne, 8. 7. 2012 - 23:07)

Proč řešíte takové blbosti?Podvazk.pas a punčochy jsou pro běžné nošení naprosto nepraktické a otravné,snad jen na chvíli do postele na sex,ale i tam jsou mi nepříjemné.Jeden můj kam.mě tím už párkrát nakrk,koupil mi je,nevím proč,respektive je neměl prezentovat jako osobní dárek pro mne,ale dárek pro sebe,uráží mne,když dostávám dárky sloužící k sex.hrátkám,není to dar,ale pomůcka-hlavně pro něj,pokud vám samotným se to nelíbí-nepřipadáte si jako kravky,když se máte stylizovat do něj.prádelka jen proto,abyste zaujaly chlapa?Já ano,tak ať táhne tam,kde nějaká tu kravku dělat bude.Já odmítám strojit se do něčeho v čem se necítím dobře.

Pavel (Ne, 8. 7. 2012 - 23:07)

Samodržky mají tu výhodu,...Každý pás trochu sjíždí, kvalitní je značka RAGO. Taky záleží na typu punčoch, některé mají menší, některé mají větší tah. Pro dobré upnutí je lepší polovysoký nebo vysoký pás. Nesmí být moc volný, spíš je lepší těsnější - chce ho to nosit častěji, pak to není tak nepříjemné. Pod šaty je dobré body s podvazky - nerýsují se horní okraje prádla a bezpečně drží.

Hana (Ne, 8. 7. 2012 - 18:07)

vsadila jsem na jistotu a...Samodržky mají tu výhodu, že nemusíš nosit podvazkový pas. Musí mít ale dost široký lem, úzký špatně drží punčochu napjatou, a taky dost škrtí. Široký lem zase může být vidět při vysunutí sukně nahoru. Zkusila jsem i podvazkový pas, ala ten mi dost vadí. Spony podvazků se můžou při sezení rýsovat pod hladkou sukní. Pas jsem zkusila úzký i široký. Úzký vůbec pučochy neudrží napjaté. Široký elastický drží punčochy dobře, ale aby nesjížděl, musí být dost pevný,spíše menší,a tak je dost na těle cítit,hlavně když je teplo,nebo při delším sezení. Horní okraj pasu má taky snahu trochu sjíždět ,nebo se krabatit,a to je tam, kde nejde si to pod šaty nenápadně upravit dost nepříjemné.
Není to asi jen můj pocit,viděla jsem videoklip s elastickým prádlem,a modelka si taky nenápadně povytahovala horní lem- a to ho neměla zdaleka tak sjetý, jako mám po chvíli já. Neznáte někdo značku pasu,který to tak nedělá? taky jsem jednou zkusila stahovací kalhotky s podvazky,ale to bych mohla mít rovnou punčocháče.

Libuše (So, 7. 7. 2012 - 22:07)

nic úchylného nemyslím. Ta...Pavlíno, omlouvám se, spletla jsem při hledání punčochy Tera místo Tetra. Za 18 Kč obdivuhodné. Jsou ve třech velikostech 164,170,176, takže asi budou méně pružné. Já měřím 166 cm,nohy nemám nijak silné a nosím Sindy 164, tedy tu menší velikost a zdá se mi, že bych je mohla mít i kratší, aby byly dokonale napjaté. Jsou sice s Lycrou, ale s malým množstvím, takže se nevezou tak dolů, jsou 15 den, trochu lesklé a skvěle vypadají. Punčochy Tetra ale slečně na obalu končí kousek nad kolenou, což určitě není použitelné u kratší sukně. Zajímalo by mne, jakou velikost bys mi doporučila? Měla jsem z Kotvy drahé černé punčochy Omsa, 160 Kč, navíc tvarované, velikost taky S-164 cm. Když jsem je oblékla, krásně se vytáhly vysoko,skvěle vypadaly, jenže než jsem došla do divadla a svlékla kabát, manžel mi upozornil, že mi vzaduna stehnech vykukují lemy zpod šatů, jak lezly dolů. Další pár jsem vyměnila za L-175 a ty seděly perfektně. Takže prosím,podle tebe, kterou velikost si mám objednat u punčoch Tetra? DíKy Líba

romana (So, 7. 7. 2012 - 01:07)

vsázím na jistotu a chodím jen tak a získává jistotu. ale pohodlnější je jen podvazkový pas a ten mám a jsem ráda
zkuzte ho

Medvidekpu (St, 4. 7. 2012 - 04:07)

Ženy v podvazkách jsou velice sexy a já je zbožňuji

romana (Út, 3. 7. 2012 - 23:07)

vsadila jsem na jistotu a dnes jsem vyrazila jen tak na zkoušku do ulic a vzala jsem si bokovku z úpavanu a punčochy z ariesu. všechno dobré akorád jsem měla pocit že se mi krabatí punčochy. ale nic se nekrabatilo byl to jen pocit,. poradte prosím.
ale stokrát lepší než punčocháče kde jsem zapařená. jen samodržky ještě nenám vyzkušený. prosím poradte mi kdo má zkušenost s rozdílem mezi samodržkama a podvazky. dík

Petr (Po, 2. 7. 2012 - 12:07)

do teď jsem nosila povině...Romano, vás tak poznat....:o)

Karel (Po, 2. 7. 2012 - 11:07)

do teď jsem nosila povině...Nebuť laciná,užij si to a pomalu s punčocham:)Každopádně dotoho:) Jen bacha na city chlapy rádi šukaj, ale bez závazků....

romana (Po, 2. 7. 2012 - 11:07)

do teď jsem nosila povině punčocháče protože mne mama nutila ale letos jsem udělala maturu jak chtěla a tak veškeré zákazy jsou fuč. hned jsem si pořídila podvazky dle rad úpavan bokovku a jeden z triuphu nízký a ještě 3 ks. a množství punčoch z krámu i z internetu.a budu nosit vše a pošlu osobní zkušenosti.

Pavlína (Ne, 1. 7. 2012 - 12:07)

Pavlíno, nevím jaké...nic úchylného nemyslím. Ta značka je Tetra, ne Tera. V případě Mima (i Tetra) jde opravdu o obyčejné klasické punčochy, které ale tlusté rozhodně nejsou (20 DEN). Tyhle dvě značky mám prostě ráda, protože jde o úplně obyčejný materiál 97% polyamid a 3% elastan. To mám na nošení nejraději a cítím se v tom "svobodně". Materiál s lycrou a vyšším podílem elastanu mě moc svírá. Ale uznávám, že tohle je věc vkusu a zvyku. Koneckonců, až budu starší, třeba budu muset nosit kompresní punčochy nebo punčocháče na křečové žíly a nic jiného než svíravá lycra s elastanem mi stejně nezbude:-)

Lucie (St, 27. 6. 2012 - 23:06)

Samodržící punčochy jsou...Mě jsou samodržící punčochy na delší nošení nepříjemné, do práce si raději vezmu punčocháče. Aby byly punčochy napnuté, musí být podvazkový pas dost pevný, a ten mi je na delší nošení také nepříjemný,hlavně po delší přestávce- v létě chodím naboso a taky nosím hodně kalhoty. Nedávno jsem měla pas s punčochami na svatbě,skoro celý den,kdyby mi to nebylo trapné, tak bych si to svlékla

Pavel (Út, 26. 6. 2012 - 23:06)

Samodržící punčochy jsou...Záleží na zkušenosti. Některé samodržící punčochy rády padají a to v ten nejlepší okamžik. Dobrý podvazkový pás punčochy drží hezky napjaté a na svém místě.

Medvidekpu (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

Pokud podvazky a punčochy nebrání sexu jsem pro všemi deseti.

Timea.cz (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

Pavlíno, nevím jaké...Odkaz na punčochy Tetra...

http://www.tetra-puncochy.cz/produkty/puncochove-zbozi-tetra/puncochy-20-den-na-podvazky-tetra/?feature=homepage

Soňa (Út, 26. 6. 2012 - 09:06)

Samodržící punčochy jsou velmi dobrý vynález, v létě je často používám, ale podvazky se hodí jen na chvíli do postele. Neumím si představit, že bych měla na sobě podvazky a zkrabacené punčochy celý den v práci.

Marcela (Po, 25. 6. 2012 - 21:06)

Zkoušela jsem několik druhů punčoch a pasů, abych nemusela nosiot punčocháče. Nejvíc mi vyhovuje pas Úpavan není drahý, a podvazky na něm je nejlépe zkrátit, nebo spony přišít přímo na pas, pak lze nosit i dlouhé punčochy ke krátké sukni. Aby dobře držel i elastické punčochy,které mají snahu pas stahovat dolů,je nutné mít menší velikost.Já si na pas 81 cm beru velikost 75,je to zpočátku trochu nepohodlné, ala dá se na to zvyknout. Úzký pas punčochy dobře nedrží.Taky mám jeden pas Rago se 6 podvazky. Ten sice punčochy drží ještě lépe, ale už hodně tlačí, a zadní spona se špatně zapíná.T. Na běžné nošení se nehodí, Taky mi vadí zapínání na boku na háčky a zip-to bez pomoci zvládnu jen obtížně. Hodí se spíše jen pod společenské šaty, na běžné nošení je dost drahý a nepohodlný, měla jsem ho jen pákrát do divadla nebo na ples.

Marcela (Po, 25. 6. 2012 - 21:06)

Zkoušela jsem několik druhů punčoch a pasů, abych nemusela nosiot punčocháče. Nejvíc mi vyhovuje pas Úpavan není drahý, a podvazky na něm je nejlépe zkrátit, nebo spony přišít přímo na pas, pak lze nosit i dlouhé punčochy ke krátké sukni. Aby dobře držel i elastické punčochy,které mají snahu pas stahovat dolů,je nutné mít menší velikost.Já si na pas 81 cm beru velikost 75,je to zpočátku trochu nepohodlné, ala dá se na to zvyknout. Úzký pas punčochy dobře nedrží.Taky mám jeden pas Rago se 6 podvazky. Ten sice punčochy drží ještě lépe, ale už hodně tlačí, a zadní spona se špatně zapíná.T. Na běžné nošení se nehodí, Taky mi vadí zapínání na boku na háčky a zip-to bez pomoci zvládnu jen obtížně. Hodí se spíše jen pod společenské šaty, na běžné nošení je dost drahý a nepohodlný, měla jsem ho jen pákrát do divadla nebo na ples.

Libuše (Ne, 24. 6. 2012 - 23:06)

Pavlíno, nevím jaké punčochy nosíš Tera jsou nějaké superdrahé latexové úchylnosti a Mima asi něco za babku z obyčejného tlustého krepsilonu. Píšu ale, protože píšeš, že máž pdvazky od paní Sowové. Já je nosím taky, mám od ní i ušitý korzet, velice doporučuji jou skvělé. Doporučuji ti trochu za punčochy připlatit a koupit si Sindy za 40 Kč.
Jinak Sašo, nevím jak nosíš dlouhé sukně, ale při delších punčochách si přeci nemusím bát dát nohu přes nohu, sedět křečovitě s koleny u sebe je opravdu dost nepohodlné, navíc mezi nohy může být taky něco vidět a u kratší sukně až kalhotky. budu ráda když odpovíš, protože píšeš docela věrohodně, že punčochy ti nejsou cizí.

Reklama

Přidat komentář