Reklama

polycystické obličky (ledviny)

Šimon (Út, 27. 9. 2011 - 11:09)

dobrý den chtěl bych se zeptat na dietu u polycystických ledvin moje babička je má uz ve stádiu kdy zřejmě bude muset jezdit na dialízu prosím poradtě s tou dietou děkuji za odpovědi šimon

Janka20 (Ne, 20. 1. 2008 - 13:01)

Ahoj,,chcela by som vediet,ci mam nejaku sancu na vyliecenie...asi pred 2rokmi som mala ladvinovy zachvat a chodila som na pravidelne vysetrenia...potom ma bolseti presli a ja som to nechcala tak..nemala som cas,chodit na tie vysetrenie...pracujem a z prace som nemohla byt uvolnena kazdy 1piatok v mesiaci...ale teraz sa mi tie bolesti vracaju..obcas ma picha v boku(na pravej strane)a stale musim ist na wc...a i to mocenie nie je velmi prijemne...Uz som dala vediet i svojej praktickej lekarke a ta ma objednala na vysetrenia(mocu)a ze pojdem aj na urologiu...Budu mi robit nieco bolestive?alebo sa najprv preliecim antibiotikami...co ma este caka????prosim odpiste mi,lebo ja ozaj neviem co ma caka.o(((dakujem

Aduke (Čt, 28. 4. 2005 - 20:04)

Ahoj všetci postihnutí s polycystickými obličkami a ich rodiny. Keďže tiež patrím medzi Vás, obraciam sa na Vás s návrhom a ponukou

Reklama

Přidat komentář