Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 02:11)

TO JE MOZNY,ALE JA JSEM V PRDELI----STARA UZ NEKOURI,TEDY CURAKA.....JINAK JO! :-(

AD (So, 8. 11. 2008 - 22:11)

Miriam je asi už někde na lyžích?

AD (So, 8. 11. 2008 - 22:11)

Petruško, i tak jsi dobrá. Hezky si užívej experimentování...

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 21:11)

Tak je.Je mi to jedno.Kvůli tomu se nezbliju

Kouřený (So, 8. 11. 2008 - 20:11)

Jenže při kouření,je pro chlapa nejsilnější orgasmus právě v momentě,kdy stříká!A při tom stříkání je "obejmut"rty.Když ho v tom momentě vyndáte z pusy,tak je ten orgasmus daleko slabší!

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 20:11)

No nevím,ale já osobně když vím,že bych nepolkla,bych si to ani nenechala do pusy nacákat.Příjde mi divné to pak běžet vyplyvnout.

Iri (So, 8. 11. 2008 - 19:11)

Taky pridam nazor: Kdyz to skonci v pusince,tak to je pro chlapa vetsinou nejlepsi zakonceni sexu protoze to je takove osobni a jak uz tu nekdo psal..chlap ma pocit ze zenska na nem miluje vsechno. Kazdopadne chlap ktery nuti pritelkyni aby to tam skoncilo je becitnej pitomec.
Petruska: Kdyz to nejde,tak to nejde,i to ze to do ty pusinky das ale nepolknes je dost slusny vykon. :)

PETRUŠKA (So, 8. 11. 2008 - 18:11)

AD-píšeš to hezky .jsem schopna se uvonit do velké míry v sexu.Jsem na experimenty ale věc jako polykání semene mi nic neříká.Fakt bych se nejspíš pozvracela.At se mi vystříká kamkoli na těle i do pusinky ale nepolknu :O/

AD (So, 8. 11. 2008 - 11:11)

Petruško, ale téma Tě nenechá na pokoji, že? Před lety jsem nechápal jak někomu může chutnat vařený hovězí žebro s tím třesoucím se lojem. Zvedal se mi kufr, jen jsem se na to podíval. No, a dnes to považuji za jednu z lahůdek, uh, se mi sbíhaj sliny...

Něco z mého "sobeckého" mužského pohledu. V momentě kdy partnerka polkne mé semeno, mívám k ní velmi silný pocit vděčnosti, sounáležitosti, prolnutí. Něco jako, že mě přijala celého, bez výhrad. Pociťuji silnější orgasmus, než se vysemenit do pochvy nebo jinam na tělo.

Miriam, mně by nevadilo rozjet nějakou debatu tady. Nebo založ jinou diskusi. Ale pokud budeš trvat na intimču, tak sem písnu maila.

Pája (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Pája (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Jana K. (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

Petruško moje řeč.Klidně ho budu v hubě žužlat hodinu,ale střik musí mířit na ňadra nebo na hadr:)Hlavně ne do očí:)

PETRUŠKA (Pá, 7. 11. 2008 - 14:11)

Ad-já mám na to blok.pod vlivem alkoholu možná ale asi ani to ne.nevím je pár věcí který jíst prostě nemusím a to sperma,tlustý maso,houby... :o)

Petr (Pá, 7. 11. 2008 - 08:11)

"Občas se stane že si hupsneš s nkym cizim."
Ne.

Radana (Čt, 6. 11. 2008 - 23:11)

Oprava:
-spermatu
-nepolkla
-chytila mononukleozu.
No proč asi?
Občas se stane že si hupsneš s nkym cizim.Dole se chraniš a hubou neodolas.
Ta mononukleoza je svinstvo,pri každem oslabní imunity jí to přepadne a mrodí min. 14 dní a další měsíc je jak pápěří.

Miriam (Čt, 6. 11. 2008 - 21:11)

Voňavoučký a miloučký AD, existují jisté ženy, které dokáží vytušit tajná a nevyřčená přání partnera. Snad k nim patřím i já. Nevím,ale jestli je toto vhodné místo na naši rozmluvu.

Petr (Čt, 6. 11. 2008 - 07:11)

Tak to už je snad jedno kam si ho necháš nacákat, chytneš ho tak i tak.
A proč si vlastně nechala nacákat od cizího chlapa?

Radana (Čt, 6. 11. 2008 - 00:11)

Ze sermatu nikdy nic špatného nemůže být?

Jenom můžeš chytnout všechny nemoci na světě.Známá chytila toxoplazmózu nebo jak se to jmenuje.Jednou si nechala nacákat od cizího chlapa do pusy ani neplkla!

AD (St, 5. 11. 2008 - 23:11)

To: Miriam. Je celá řada dalších oblastí, věcí a úkonů, které, realizovány, prohloubí vnímání a sdílení partnerů. Ale tady jsme v diskusi Polykání spermatu, tak se vyjadřuji k tématu. Co jsi měla na mysli tím, jestli bych snesl ještě něco víc?

Miriam (St, 5. 11. 2008 - 23:11)

AD, no snad si nemyslíš, že polykaní smermatu je to nejvíc, co žena pro muže může udělat?
Nebo snad ano?

Reklama

Přidat komentář