Reklama

postinor

xxx (Ne, 5. 12. 2010 - 17:12)

Dobrý den, mám dotaz, je...na předpis stále

Katy (Pá, 11. 6. 2010 - 09:06)

Dobrý den..:)
chtěla bych se zeptat jestli vadí, když jsem po použití postinoru neměla žádné vedlejší účinky..:) děkujii..:)

Mili (Ne, 11. 10. 2009 - 14:10)

Ahojte,
tak jsem to taky musela zkusit. A moje zkušenost, vzala jsem první prášek večer, začala mi bolet hlava, ale to jsem v pohodě zaspala a druhý den ráno jsem vzala druhý a to je vše, co to se mnou udělalo.Jen doufám, že už to nikdy nebudu muset vzít.

Marie (Ne, 23. 8. 2009 - 18:08)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s přítelem jsme neměli pohlavní styk, dělali jsme se pouze ručně, asi po půl hodině jsem si sáhla neumytýma rukama(od spermatu) do pochvy,ale ne úplně dovnitř, měla jsem 2 dny po menstruaci..Je nějaké riziko, že bych mohla otěhotnět? Osobně si myslím, že ne, ale přečetla jsem si,že spermie odumírají až po několia hodinách na vzduchu, což mě trochu znejistilo...Díky moc za odpověd M.

Návštěvník (Čt, 26. 3. 2009 - 13:03)

Běžně se uvádí, že nevadí zpoždění při braní antikoncepce do 12 hodin. Ty jsi měla zpoždění 3,30 hod., takže jsi plně chráněná a nemusíš mít strach.

mony (Čt, 26. 3. 2009 - 12:03)

Včera sem si zapoměla vzít ve 20:00 antinu, měla sem nechráněný pohlavní styk a pak si to uvědomila, takže antinu sem si vzala cca o 23:30.......jak velký je riziko? mám 5 dnů po skončení menstruace......prosím o radu.

Zdeněk2 (St, 25. 3. 2009 - 21:03)

Jestli jsi to do ní nepustil a ona měla těsně po krámech, tak je nebezpečí nehody nepatrné. Řada párů v té době pravidelně miluje naplno a bez kondomu. Nutný předpoklad ale je, že délka jejího menstruačního cyklu není příliš krátká, to je má okolo 28 dnů nebo více.

Patrik (St, 25. 3. 2009 - 20:03)

ja to do ni nepustil prave ze vubec a ona nemela si druhej den kramy a tak sme do toho šli ...tak co jak to dopadne co myslíš?

Zdeněk2 (St, 25. 3. 2009 - 17:03)

Pravděpodobnost otěhotnění velmi závisí na tom, jestli jsi to do ní pustil a ve které části menstruačního cyklu jste to dělali.

Patrik (St, 25. 3. 2009 - 06:03)

aha dekuju zdenku. ja sem mel sex s partnerkou bez kondomu tak si vzala pak postinor a fakt mam hroznej strach že to nezabere ....:(

Zdeněk2 (Út, 24. 3. 2009 - 17:03)

Čím dříve se postinor užije, tím větší je pravděpodbnost, že k otěhotnění nedojde. Po 72 hodinách už nemá význam. Selhat mohou všechny prostředky, i sterilizace. Dají se tady najít příspěvky žen, které byly na potratu přes včasné užití Postinoru.

Patrik (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

chci se zeptat jestli postinor pusobi na 100% a nebo jestli taky nemusi zabrat ?dekiju za odpoved

Michaela (Čt, 12. 2. 2009 - 13:02)

Postinor je na lékařský předpis.Před dvěma dny jsem si pro něj bohužel byla.

Eli (Po, 26. 1. 2009 - 12:01)

Dobrý den, mám dotaz, je postinor stále na lékařský předpis a nebo je již volně v lékárně?

anonym (Čt, 5. 1. 2006 - 07:01)

s pritelkou som mal necraneny styk no neurobil som sa...bolo to styri dni po skonceni jej menstruacie...mal som obavy tak som jej kupil postinor2...je normalne aby po poziti druhej tablety rano o sedmej dostalo vecer menstruaciu?trvala len asi 12hodin.....asi ano ze?ako jej to asi rozhadze cyklus?

Reklama

Přidat komentář