Reklama

Prosím o radu!

Jarka (Út, 19. 9. 2006 - 20:09)

Honzo,nech si udělat u praktického lékaře odběr krve na EB virózu a CRP.Tipla bych si,že jsi prodělal mononukleozu a nebo se jedná o nějaké autoimunní onemocnění

Marcela (Po, 11. 9. 2006 - 13:09)

Manžel včera spadl bouchl se do hlavy byl pár minut bezvědomí nechce k lékaři, těd pořád spí bojim se jestli nemá vnitřní zranění ani nevím jak to poznám, mužete mi pomoct.

Lenka (Pá, 17. 2. 2006 - 09:02)

Já myslím,že to souvisí u tebe s průduškami,asi nějaká alergie,doporučuji nechat si udělat vyšetření z krve na alergologii.Měla jsem to samé,teď vím,že jsem hodně alergická a do sauny vůbec nemůžu.

Marod (Čt, 16. 2. 2006 - 21:02)

Chtěl jsem se zeptat jestli je možné že mám vždycky na podzim, nebo i teď, jak je takový ten vlhký vzduch, kdy taje sníh nebo pořád prší, strašně rozdrážěný krk, v místech kde je hrtan nebo tak. Pořád se mi tvoří hleny a je to dost něpříjemné. Už to mám tak 5 let, ani nevím kdy to začalo...trpíte tím někdo taky? je mi blbý chodit s takovouhle hloupostí za doktorkou, ale co by to mohlo způsobovat?? Jak byly teď ty teploty pod nulou tak to bylo výborný to nic, ale třeba i parní sauna to u mě vyvolává. Díky moc za rady

Helena (St, 8. 2. 2006 - 13:02)

Mám čerstvou a velmi dobrou zkušenost a na stavy únavy, vyčerpanosti a snížené imunity dopučuji MELBROMAN. Obsahuje ženšen, fermentovaný pyl, mateří kašičku, vit.C a koenzym Q10. Kdybych ten rozdíl neviděla na vlastní oči na manželovi, nevěřila bych. Našla jsem ho na internetu na stránkách o celostní medicíně, akorát v lékárně měli problém (ve třech mi nutili Melbromenox pro ženy, v jedné mi tvrdila magistra, že to jsem si určitě spletla, že nic takového nezná, což znělo jako že to neexistuje). Vyrábí PURUS-MEDA (mají internetový obchod).

rara (St, 8. 2. 2006 - 13:02)

Jsi HIV pozitivní!Chlapečku!

Honza (Út, 7. 2. 2006 - 17:02)

Ahoj, tak díky za info, tak ty příčiny u mě budou asi stejné jako tenkrát u tebe, taky hodně velký stres, oslabená imunita apod. , ale jinak vitamínů , ovoce a zeleniny mám hodně, řekl bych že jím docela ukázkově. Počkám co mi teď řeknou na imunologii, ale nic si od toho neslibuju. Asi se pokusím žít ještě víc zdravě...a snad to časem samo odezní

Paja (Út, 7. 2. 2006 - 14:02)

Ještě jsem zapomněla dodat, že je taky možné, že máš po léčbě antibiotiky rozhozenou střevní mikroflóru (a přemnožené kvasinky) a tedy i oslabenou celkovou imunitu - v tom případě by sis měl ještě koupit Lactobacily v lékárně v tabletách, a jinak platí, co jsem napsala výše - pomůže ti to uzdravit střeva.Každopádně dej pak vědět, jak jsi na tom.

Paja (Út, 7. 2. 2006 - 14:02)

Ahoj Honzo, nevím, jestli ti poradím dobře, ale mám pocit, že jsem loni prodělala něco podobného jako popisuješ, akorát bez předchozí léčby antibiotiky -nejsem si jistá, že tvé nynější příznaky s tím souvisí. V mém případě jsem to přičítala stresu, celkové únavě a oslabené imunitě - je možné, že za to mohly z části i kvasinky. Každopádně jsem začala více sportovat a hlavně jsem přešla na zdravou stravu - hodně zeleniny, ovoce, kysané mléčné výrobky a celozrnné pečivo, výrazné omezení sladkostí, žádné zjevné tuky (jen olivový olej) - de facto skoro protikvasinková dieta v mírnější formě. Také jsem užívala multivitamín, popř. aspoň vitamín C a "Béčka" a vápník, hořčík, zinek a železo. Výsledek je, že už jsem dva měsíce jako rybička. Myslím si, že za zkoušku nic nedáš a každopádně by ti to pomohlo (záleží ovšem, jak jsi na tom s životosprávou teď). Na lékaře moc nedej - pokud nemáš akutní a přesně pojmenovatelný problém, je lepší si pomoci sám.

Honza (Út, 7. 2. 2006 - 11:02)

Na konci září 2005 jsem přechodil rýmu a potom jsem dostal zánět průdušek.Dostal jsem antibiotika, nakonec mi asi měsíc zůstal jen kašel. Potom jsem dostal několikrát obyčejnou rýmu.Na začátku listopadu jsem dostal virózu, ovšem doktorka mi předepsala tetracyklin, řekla že je to recidivaZánětu přůdušek.Nakonec jsem se asi po 6 dnech uzdravil. V podstatě poslední 3 měsíce semi teď opakuje neustále tentýž stav. Tu stejnou virózu už jsem měl asi 14 krát, vždy to trvá 5 dní a potom jsemzase v pořádku. Cítím se jako bych měl slabší chřipku, únava, pocity zimy, potom zase vedro, hodně se potím, ale vůbec nemám teplotu! Maximálně mám 37,2 víc ne.Ze začátku ( v listopadu, prosinci) byli všechny příznaky mnohem intenzivnější, byl jsem strašně unavený, teď během ledna a února už se to jakoby pomalu zlepšuje, i když mi je pořád špatně tak už ne tak moc.Základní vyšetření krve bylo v pořádku, test na mononukleózu negativní.Chtěl jsem se zeptat jestli byste mi někdo nemohli dát radu co by to mohlo být, díval jsem se jestli by to náhodou nemohli způsobovat kvasinky? prosím moc o radu ! díky

Reklama

Přidat komentář