Reklama

pupinky na penisu

na jménu nezáleží (Út, 7. 7. 2020 - 11:07)

Zdravím, mám stejný problém. Jde o to, že to mám o dost víc než je normální. Velice moc mazových žlázek a některé jsou celkem velké. Když nekdo píše že to je normální tak to neznamená, že to má každý stejně. Pár teček určitě nevadí to bych neřešil, ale když je to příliš vypadá to nevzhledně. Samo to nezmizí a časem se to akorát zhoršuje. Mám to už dlouho a hygienu samozřejmě dodržuju. Ptal jsem se v laserovém centru a tam že to nedělají. Ještě zkusím zjistit někde jinde. Kdyby tu byl někdo komu se s tím podařilo něco udělat a trochu to zlepšit nebo ví kde se to dá ošetřit dejte prosím vědět

Luk (Čt, 12. 7. 2018 - 17:07)

mam recept jak se toho...Čau mám to samé a sere mě to mám 15 let a moje partnerka to se mnou chce ale bojím se že se jí to nebude líbit a dá mi konec jeste jsem to neřešil a koukal jsem na mnoha stránek kde tohle řeší a všude bylo že to ničemu nevadí ale vadí to mě jak to vypadá atd je to nahovno viděl jsem něco že se toho dá zbavit u nějakého lékaře laserem ale nevim potřebuji radu jak se toho zbavit :(

bbbb (Čt, 22. 8. 2013 - 23:08)

cuss já to mám taky sere...stejný problém bro :/

Anna (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Ať jde na kožní, žádný sex. Tady musíte být nekompromisní. Nechce k doktorovi .... To je retardovaný?

!!! (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Tak ať ho nestrká do kdejaké špindíry!

Mar (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Ahoj, mému příteli se udělali na predkozce bilepupinky a netusime co to je, nesvesi ho to ani nepali..Nechce jit k doktotovi nevim co s tim poradte.

nereknu (So, 13. 7. 2013 - 01:07)

:DDD nato všichni chcípnete...tak to si nejvic zabil :D

Pekelník (Pá, 5. 7. 2013 - 13:07)

:DDD nato všichni chcípnete :DD

thx (St, 28. 10. 2015 - 11:10)

mě se udělají pupínky když so ho týden neumyju nebo když se oholím.

Roman (St, 28. 10. 2015 - 09:10)

mam recept jak se toho zbavbit ale musite to dodrzovat jinak mate zase ten samej problem :za prve si udelejte lazen s hermanku nechat 20 min ponoreneho penise,po 20 min poradne vysusit ,musite poradne v te lazni natahnout kuzi aby se to tam dostalo ,bude vas to chvily neprijemne palet ,ale po 5 min to paleni odejde takhle to delejte asi tyden 2x denne ,rano a vecer ,nesmite podobu tydne s parternkou sexovat,po tydnu by to melo uplne zmiznout,az to zmizne nechtesi predepsat masticku pimafucort tyden si to masirujte do kuze penisu i trochu tam kde ste to meli nebo jeste zbytek je ,potom uz by to melo zmiznout,az budete po dvou tydnech spat s holkou tak jedine s gumou,jinak se vam to vrati mam skusenosti.

šuline (Út, 13. 10. 2015 - 17:10)

Ahoj lidi mne taky trapi ze...vymačkej si uhry!

karel (Út, 13. 10. 2015 - 16:10)

To máš plíseň jak vyšitou !!!FUJ!!

Bobek (Út, 13. 10. 2015 - 02:10)

Ahoj lidi mne taky trapi ze mam na penisu bile pupinky a bojim se ze se to holkam nebude libit Prosim napiste my svuj nazor hodne to pro mne znamena

vy ste banda ko (Pá, 15. 5. 2015 - 18:05)

Zdravim trollové , "trpím" tím stejným co vy, přiznávám ,že uplně zezačátku jsem se trochu taky obával. Ale více co ? Je to uplně u řiti(i holkám). Jestli si myslíte , že by se kvůli vám .chtěla proto rozejít , tak to bude spíš jen výmluva pro to ,že ste kreténi . No pro ty , co by jim to tolik
vadilo je tu vždycky laser, ale i přes cenu asi 10 000kč je největší průser možný poškození péra , fakt to za to nestojí riskovat.

jakub (So, 21. 3. 2015 - 20:03)

mam takové žluté pupínky pod zaludem okolo celého obvodu, vubec nevím co to je, bojím se abych nebyl třeba neplodny,děkuji

kokot1 (Čt, 26. 2. 2015 - 23:02)

Mam asi přes sto bilych malych pupinku na penisovi vadito ?

jindriss (St, 19. 6. 2013 - 14:06)

cuss já to mám taky sere mě to honim každej den nejmin 2krát a vždy když to vydím mám depresi nejhorší je když jenom vysí a vyniknou ty mrdeky na něm ale jak se zvedne tak to trošu zmizí no ale jestli ti bude ženský vadit při kuřbě no tak to si pokládám furt)

Antrax (Po, 10. 6. 2013 - 20:06)

Tak jsem rád že v tom nejsem sám taky mě to hrozně štve :(

5 (Pá, 24. 5. 2013 - 00:05)

hosi jsem v tom s vami..taky to mam a moc mi to vadi :( nevim co s tim delat, chtel bych, aby tam nic nebylo, jako to maj vsichni, nekde jsem se docetl, ze na to pomoha snad nejaky olejicek - tea tree oil, myslite ze to funguje? ze by to mohlo byt trvaly zbaveni? a ze se to muze? diky ;)

mason (Út, 9. 12. 2014 - 00:12)

tady sem našel nákej lék ,třeba to pomůže : http://papules.misalvacion.com/

Reklama

Přidat komentář