Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Bianko, buď moc šťastná...a to zlobivé koleno ať dá pokoj :). Šťastný nový rok :).

bianka (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Děkuji i tobě Káčo přeji štěstí a hlavně hodně zdraví nejen do tohoto roku.

die (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Sany neomlouvej se pořád nemáš za co se omlouvat nic špatného jsi neudělala.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Pils, četla jsi ty poslední tři dny plné zla?

Pils (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Hele - Komu tím prospěješ? to je hláška z Pelíšků. Na odlehčení. :) A jasně že jsem četla postupně všechno, ale já to asi tak neprožívám. Mám ráda pohodové lidi a to pro mě Kača je, Sany udělala taky vstřícný krok, proto bych být tebou do toho nevrtala a nechala diskuzi přirozeně žít. Hlavně mi nepiš, že tu rozkazuju kdo co má psát. To určitě ne.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Nic jsem proti tobě nikdy nepsal ani proti dalším místním. Ale pokud ti nevadí, že někdo plive a deptá na druhého a ty se tím jen bavíš, tak je něco špatně

Pils (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Tak to ses fakt netrefil, já mám ráda pohodu, legraci a klid. Ale proč ti tak vadí, že se Sany omluvila a uznala, že její reakce byla příliš rychlá? Já si jí za to naopak cením. A co se týká Kači, tak ten, kdo ztratil sourozence, je tím na dlouho a možná napořád poznamenaný. Takhle to vidím já. A je mi Kači líto.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Taky nechápeš? sany se omluvila tak desetkrát a Kaca za všechny ty výpady na sany a ostaní ani jednou. Fakt si nedovedeš představit nic horšího než že někdo ztratil sourozence. Šťastná to žena", to je zas Božena Němcová a bolest je taková že ji není schopen ani vyslovit

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

co ty jsi za zrůdu?Prej to bylo před třemi roky.Tak co by nemohla psát. SI pamatuju, že poprvé sem psala právě kvůli strachu o Milunu.A nic špatnýho Kačena Sany nenapsala.Chceš hádky?Jdi na Adriana a Raven.

die (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

To jsi se teprve probudil, tady už je kauza vyřešena a skoro všichni jsou spokojeni.

návštěvníku (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

nech to plavat

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Hele - sice čtu nepozorně, ale není vás tu víc s nickem Návštěvník?? Tak to nějak rozlište třeba číslem, ať se nepletete, ne?

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

No ale jak Sany tak Kača si už popřály do nového roku, myslím, že jsou obě v pohodě, tak proč se ještě k tomu vracet? Asi je normální, že každý vidíme věci trochu jinak, ale stejně nám nezbývá, než se s nimi smířit. Prostě je to tak, jak to je. A určitě ještě horší než ztratit sourozence je ztratit dítě, ale takové myšlenky snad nebudeme rozebírat první den v roce.

Pils (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Kačo, první krok jsi udělala, a to je dobře! Tak klidně udělej další a prostě normálně piš. Víš, je typ lidí, kteří prostě "bouchnou" a za chvíli o tom neví. To je založením, prostě se tak narodili. Takže tak to ber a zůstaň tady, horší věci jsi přestála, tohle přece není nic zásadního. A hlavně - máme tě tu rádi. :-)

Pilsnerko (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Mluv za sebe a ne máme tě tu rádi. Já teda rozhodně ne. Je to Komediantka Eva spojená s Káčou dohromady v jednu osobu. Jestli ty jí baštíš vše co napíše, tak to je tvoje věc. Hlavně lituju Milunu jak jí tak věří.

Kača (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Jsi zlatá...tak doufám, že rok 2020 ti to vrátí :).

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Kačo, já určitě nejsem zlatá. Ale jsem ráda, že tu jsem, že můžu chodit do práce, že mám lidi (a psa), které mám ráda, že můžu chodit do přírody... Víc už od života nechci, jen aby to takhle ještě zůstalo. Tobě přeju, ať tě tvoje vlastní děti a tvoje rodina těší tak, aby všechny rány postupně přebolely. A protože jsi mladá, tak aby tě čekalo ještě hodně krásných zážitků. :) A koukám, že Lalla asi nezůstala u grepové šťávy, dnes vůbec nepíše. :)))

Kača (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

A v originále: https://www.youtube.com/watch?v=QYEC4TZsy-Y
Pils, však bude dobře. A Milu, objímám tě, ať se to někomu nelíbí. Moc tě mám ráda. Andrejko, ty místní zlato. Aleš :))), taky si mě dostal. Je Vás tu hodně skvělých lidí. Ale nemám na to, dostávat nálož, tak se mějte PERFEKTNĚ.
Pa, Kača. Raálná...ale smutná a zklamaná z lidí.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Ty jei hlavně komediantka, které se i když ji tady skoro nikdo nezná, podařilo za pár urazit, otrávit a ublížit mnoha lidem. Jen kvůli tvé uražené ješitnosti. Možná by byla na místě omluva, ty multinicku. Ale jedno prvenství máš, nikomu se tady nepodařilo za pár týdnů zviditelnit jako tobě. A nehraj na city. Tohle je Dotorka a mimo jiné sem chodí lidé, kterým se něco tragického stalo, jen je to pro ně intimní a neřvou to tady po lidech jako ty. Mě dojmeš, omluv se a můžeme jet dál. Rozumu si sice moc nepobrala, ale to tě neomlouvá.

Pils (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Návštěvníku, nevžíváš se do toho příliš? Tohle je virtuální svět. Před chvílí doporučil Kubera, abychom ho nebrali tak vážně jako ten skutečný. K čemu je někoho srážet na kolena? Komu tím prospěješ?

Reklama

Přidat komentář