Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

Ok.v pohodě. Já si počkám na Otího.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Hele, tvůj nejbližší je ten, s kterým jsi ve svazku manželském. S tím bys to měla rozebírat a hlavně řešit. Tady budeš pořád většině za.... neumím to slušně napsat, jdu si namazat koleno...:-)

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

Já se mu snažila naznačit že se mi líbí kamarádka aspoň opatrně jsem s ním chtěla o tom mluvit že k ní chovám určité city ale jeho reakce byla ať mu s ní dám pokoj.Poznala jsem že žádný hrátky by u něj neprošly tak musím tajně.Nemám žádnou podporu od něj.

:))))))) (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

:))))))))))))), podporu :)))))))

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

No jo Bianko ale muž není Miluna.Já s ním v sexu spokojená jsem i když nějaký chybičky by se našly ale je to pořád jen on.Kdybych neměla Milču tak nemám žádnou změnu.Navíc Milča je ženská takže ta změna je ještě intenzivnější.Ale nejsem typ člověka která si sedne a loví chlapy na seznamkách z toho bych nic neměla.Já neměla plán k psychiatrovi to tu sám Ota Mie psal že za ním možná půjde.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Nebo se s mužem rozejdi, když jsi na holky. Nedávno byl v tv krásný film, jak manžel zjistil u sebe jinou orientaci a měl velkou podporu v manželce. Možná budeš mít i podporu od manžela.

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Ale já na holky nejsem.Tohle se mi stalo až u ní.Já chtěla teda už před lety si s holkou zaexperimentovat ale jen ze zvědavosti jenže k Milunce už mi to jde i citově a to je po prvý k ženě.Už tam mám zapletený hodně city a experiment před lety měl být jen sexuální.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Ty bys k tomu potřebovala i manželskou poradnu. Nebo sexuologa. Tam bys mohla probrat s mužem praktiky, které ti vyhovují. A netlačit se Miluně mezi nohy.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

To bolí. aA proč tam k tomu psychiatrovi nejdeš sama? Proč nastrkuješ Otu? Možná máš jiné cítění a problémy než Ota. Nebuď si tak jistá. Coby pomohlo Otovi, tobě nepomůže. Už třeba tím, že je svobodný a ty vdaná i když chceš jednat jak svobodná.

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

Akorát mi trochu Oto trápí že ona dává sílu nám ale my jí asi tolik ne.Na ní platí Lucina.Přitom život je tak křehkej a nevidím smysl se tomu bránit když my dva jsme našli sílu v ní.Něco v ní je co na nás oba působí a to mi přijde úžasný a my se tomu nesmíme bránit proto ji potřebujeme Oto.Akorát že jí to nemůžeme vrátit asi.Vždyť bez ní máme tak prázdný životy.Nevím proč to tak je ale nikdo to tady tak nemá.Přitom třeba ta tvoje kamarádka Andrea žije tak normálně,umí se radovat z maličkostí podle co tu psala a nám to nejde.Tak proč Oto? Zajímalo by mě co by ti psychiatr řekl, protože přes tebe bych zjistila i něco o sobě když to máme podobný:)..Rozdíl jen že ty jsi sám a já mám syna a manžela ale přesto jsem vnitřně osamělá,mění to až její přítomnost.Tak co to Oto je? A jak psala Bianka vnitřek bolí víc než koleno.

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 12:11)

:-D

diskutující (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

A kdy bude psát Miluna? To nepíše že se jí už nechce nebo kvůli mobilu? Co myslíte?

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

To by mě taky zajímalo.Ale už jí tu zůstal jen Aleš.Nebo nevím jestli ještě nějakej anonym.Mně může psát na profil.Oto super,doufám že aspoň my dva můžem psát,já se s tebou pomalu plánovala jít ožrat když jsem o ní nevěděla,teď děkuji tobě že jsi mi pomohl.Jirka by s tebou asi tolik nepsal jako já.Jen se prostě bojím ať jí neztratíme.Vidíš sám co to s náma dělá.Jak o ní vím opět mám hned víc síly.Tak proč to tak je? Sám si se na to ptal.A půjdeš k psychiatrovi?

asi (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

má teď Miluna jiné starosti než sem psát

tak (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

jsi Oto chycenej. Nic proti, když se ti to líbí, aspoň si budeš mít s Radkou o čem psát. Doufám, že tě nestáhnou do pomatených hlubin

no (Po, 4. 11. 2019 - 10:11)

Ota našel smysl života

to si (Po, 4. 11. 2019 - 10:11)

bude muset vyvěsit nový fotky už komplet dvojice, hifka s Ukrajincem v teplákách

:D (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

:)))))

asi (Po, 4. 11. 2019 - 09:11)

Otík je na grupáče kdo by to do něho řekl.

:) (Po, 4. 11. 2019 - 09:11)

Vypadá to u Otíka na tichá voda břehy mele.

Reklama

Přidat komentář