Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Ano, tak to bylo. Dekuji.:)

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Však my dvě politiku také nevidíme stejně ale fakt si myslím, že v tom základním se lidi shodnou

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Kazdopadne. :)

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Ale jinak, tak to asi muselo byt toco predevcirem nebo kdy, ze prisli o byt.

bianka (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Tak tohle nikdy neskončí. Oto dej si pozor!

Jirka (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

Oto ja nevim jestli nepise jen kvuli tomu ale napadlo me to.Protoze Alce psala a ptala se ji jestli by u nas mohli nejakou chvili se Sergejem bydlet ze prisli o byt.

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Jirko, nemusim snad ani psat, co si o tom myslim?
Jinak, zda se mi, ze se Pilsnerka nastvala, o mne napsala, ze pisu hnusy. Ja ji to teda nevratila, ale trochu se obavam, ze jeji tolerance/demokraticke smysleni, ma sve hranice. ;)

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Aha, no to jsem vůbec nepostřehla, sany

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Jo, Lallo, nejak tak to bylo, uz nevim v jake souvislosti, myslim, ze se tam psalo o Havlovi, nekdo o nem neco napsal nebo o disidentech, ja taky neco pripsala ona mi napsala, ze driv rada cetla, co jsem psala, ale to ze je hnus, co jsem ted napsala.Uz fakt nevim konkretne, co to bylo. Ale urcite jsem nepsala nic, co by melo prekvapit. Aspon myslim. Ale netvrdim,samozrejme, ze je to duvod,proc nepise. I kdyz neco mi rika, ze jeden z duvodu urcite a take to, ze pomerne dost lidi se postavilo za to, co pisu. I napr. Fernando. Tak treba ji to otravilo, co ja vim. Porad si myslim, ze pokud u toho lide zustanou slusni a ferovi, tak maji pravo na jakykoliv nazor a ten, kdo se urazi, tak co na to rici? Ale to je opet nase spolecnost v malem, dalo by se rict.

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Jo, ta diskuze byla mezi mnou, tebou, Pils a Alešem. Jak, já si nedovedu představit, že by se někdo dnes takhle urputně rval o svoji pravdu, obzvlášť když jasné jsou jen ty zásadní hodnoty a jinak víme houby. Ale asi jo, hele možná, že je to pro ni extremně osobní...nevím. Já jsem ráda, že jsem přežila totalitu a můžu žít dnes se všemi pochybnostmi vůči tomu, co se tu dnes děje. Ale to je přece normální v každé demokratické společnosti, že je tam tak trochu bordel. Viz Brexit, Německo

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

No jasne, ono hlavne nikdy neni nic cernobile.:) A bohuzel je realita, ze nekteri lide neunesou, kdyz se jejich pravda neprosadi. Tim nenarazim na Pilsnerku. Ale napr. v r. 2013 jsem mela "kamaradku", fakt jsem si rozumely, je chytra, atd. Poznaly jsem se na taky na jedne diskuzi, tam to bylo tak, ze se lide z diskuze dokonce schazeli , kazdy rok byl 1-2 srazy. Dnes uz ne, jezdili ze vsech koutu republiky, ale uz jsme holt starsi.Ale bylo to jine slozeni lidi, meli stejne zajmy, atd. Nekterym pratelstvi vydrzela dodnes. No a tahle pani pote, kdyz byl zvolen Zeman a Schwarzenberg ne, tak se na te diskuzi pustila do urazeni tech (sice obecne, ne jmenovite), kteri nechteli Schwarzenberga, coz jsem byla i ja. Nebyla sama. Jen jedna z nich se omluvila, pote , kdy jsem se ohradila. Tak skoncilo nase pratelstvi, tedy respektive jsem si myslela, ze se to tak da nazyvat. :) Takze si myslim, ze tenkrat a vseobecne, kdyz se zabrousi na politiku, tak se to lehce stane. Mam nekolik pratel s jinymi nazory a radeji toto tema nenaciname.

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 20:11)

:) Můj muž když mě chce otrávit, tak mele ta klišé o zmanipulované sametové revoluci, a já si zase melu svého idealistického Havla.) Tož tak

Sany 11 (So, 2. 11. 2019 - 20:11)

:D Jesteze se muj muz aspon nemuze moc vyjadrovat k ceske politice. I kdyz asi ma spis nazor jako ja. Ale zato me dovede stvat s jinymi vecmi, to ono se vzdycky neco najde. Jak taky jinak, po tolika letech, to by bylo nenormalni.:D

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Jojo,ono se nejde stále přetvařovat.Proto je to s Milunou tak jak to je.

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Lidi neblázněte, přece se někdo nenaštve kvůli názoru jiných na zpěváka? Nebo jo?

-Aleš- (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Tady nešlo o Gotta, ten to jenom odstartoval. Šlo o celkovou náladu v naší republice, která je rozdělená na dva tábory. Takovýhle diskuze nikam nevedou, zlatá Miluna s obojkem :-) Jo, a díky Lubo že se mnou souhlasíš a u pivka přemítej nad Milunou :-)

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Aha, tak jsem tu diskuzi našla, ale nechápu v čem je problém při výměně názorů

čtenářka (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

A to byly poslední příspěvky Pilsnerky kolem Gotta?

Lalla (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

Nevím čtenářko, tak moc jsem to neprostudovala

Luboš (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

A Jirko napiš vo co go, podívej jak je Ota v řiti.Jdu si odskočit na pivko,pak si to přečtu.

Reklama

Přidat komentář