Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

navíc, (So, 31. 8. 2019 - 22:08)

jak vždycky psal Vilda, ona musí být strašný slizoun, chováním i na pohled

Radka (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Jaký slizoun myslíš? To bereš jen podle co psal někdy Vilda a nebo znáš její profil? Já jsem s ní spokojená.Je mi líp,díky ní a miluju jí.Sany co včera říkala tak ten doktor je tam v pronájmu a Marunu si tam vzal.Já už bych na toho doktora kašlala ale Milunce to asi nejde.

Důchodce (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Ty zalez, lidský odpade

Ota (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Co ti Radka dělá že se k ní takhle chováš?

Návštěvník (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

přečti si diskuzi zpátky

Ota (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Nevim kam až zpátky nebo jestli jste se hádali ale takový chování k ní je nefér.

Důchodce (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Žádné chování není k lidskému odpadu nefér, využívá pomatenou Milunu , když je třeba zaleze a nepomůže když se Miluna válí zfetovaná a volá po ní, …….a navíc vysmívá se důchodcům (a věř mi, že já důchodce nejsem), cigora jedna ::)

pozorovatel (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

Vždyť si se podepsal že jsi důchodce:) ale jinak na tom něco bude.

důchodce (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

nepleť si nick s podpisem :)). Na Doktorce je důchodců sousta, i tady, nebo skorodůchodců a žádný sliz a odpad se do nich nebude navážet a házet jedovatou slinu.

hele (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

ty "kanče" nerozčiluj se a lešti si svých 10 centimetrů, co máš v trenkách.

Návštěvník (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

ha ha to je dobrá hláška.Ota leští to svoje dvoucentimetrové hovado haha.

jak (So, 31. 8. 2019 - 23:08)

se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ona sama se nikdy fér nechovala.

Miluna (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

No víte toho o mě víc než opravdová rodina tak to tak beru.Vždyť já vás miluju,vás co mi berete takovou jaká sem.Tak mi otevřeli a řekla sem že už mi domu nic nejede tak jestli můžu přespat a ona se podívala na něj a on mi neodmítl:-* tak už sedim s nima:-)

Andrea (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

Milu, mě se to taky nezdá, tobě by se to taky asi nelíbilo,no nevím, já bych určitě nešla

Návštěvník (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

Dovedete si někdo představit, že k vám dva dny za sebou přijde bývalá milenka vašeho partnera, která má HIV, spoustu dětí, o které se nestará, nepracuje a právě se dolesbila a nemá kde spát? :))))

Návštěvník (So, 31. 8. 2019 - 22:08)

To je hrozná představa :)))

to jsem zvědavá (So, 31. 8. 2019 - 22:08)

jak toto dopadne.

no (So, 31. 8. 2019 - 22:08)

jak už dávno víme, kam Miluna šlápne, tam sedm let tráva neroste. Uklizečka nebude věřit svým očím a oddaná doktorovi, doktor slaboch...

Sany11 (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

No, Milu, nevidim to jako dobry napad. Prijde mi to navic i nefer vuci te Denisove nove holce. To by urcite dobrotu nedelalo.

Miluna (So, 31. 8. 2019 - 21:08)

Já sem Pils a anonyme zase u Denise před barákem a koukam že už svítí tak pujdu zkusit zazvonit a poprosim jestli bych mohla přespat a mam na něj ještě i nějaký otázky na nemocnice v Praze.No já bych mu chtěla být druhou ženou o takovýho chlapa bych se i podělila.Táhne mi to k nim jak tam vnímam pohodu a klid a dobrou atmosferu.Mě už je to ukradený nějaký vztahy jen s jednim člověkem tak mi nevadí ani ta Maruška,spíš mi dostalo že je mi trochu podobná.On mi k nim dokonce včera zval i že chce vidět Sergeje ale to já nechci aby ho viděl,Sergej ho nesnáší že žárlí na to že je doktor a nechci aby Denis viděl jak je často prudčí.Ani by si nerozuměli.Anonyme máme na to jiný pohled,já vim že Denis ke mě chladnej neni.Když se podíváme sobě do očí tak vim dobře že něco tam je pořád.Sany tak to si měla skvělý.To bych brala taky.A ten odkaz mi nefunguje.Já nevim proč to tady toho zbavili,hlavně funkce možnost fotek.Tak ráda bych se podívala když takhle jste někdo něco chtěl ukázat.Je to škoda.

Reklama

Přidat komentář