Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Já ten inzerát zatim nenašla.Zadala sem Písek a servírka a i tak mi tam vylézaji jiný jihočeský města.Což 10-14h by bylo ideální ale nejhorší je jak už vim od té pizzy že by mi to stejně neuživilo bez něj,takže to můžu jedině stejně mít jen k němu.Jen poplatky mi měsíčně dělaji téměř deset tisíc a kde jsou peníze na žití.Musim s nim vydržet,vysrala bych se na něj jedině kdyby se chtěl třeba semnou prát.Ale jestli je jinak hodnej tak budu s nim pokračovat dál.Jen mi držte pěstě ať nebouchnu kvuli těm jeho sráčovinám závisláckejm.Ještě doma neni a v hrnci na něj čeká omáčka.Děti mi jí pochválili že jim hodně chutnala a oba chtěli přidat tak sem měla co dělat aby mu taky něco zbylo.Ale uvařila sem toho celkem dost.

a (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

co bys teda Miluno chtěla dělat, nějak se živit musíš jestli nechceš zase šlapat nebo okrádat rodiče. S mužským nevydržíš, děti neživíš tak co????

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Zkus si to najit na prace .cz. Zadej mesto Pisek. Hledaji i servirku na pul uvazku, od 10 -14 hod.

nj (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

to jsou obědy, tam by Milča padla za vlast

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

No jo, tak to uz fakt nevim.

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

Sany mě to nejde zobrazit ten odkaz.Píše mi to chyba,tak jak to?? Andy tak sem uvařila a padla na mě taky taková hnusná únava.Cítim se divně a jinak.Vůbec nemam chuť aby Sergej přijel.Nemam chuť s nikym mluvit,nejradši bych si zalezla a mam v sobě i třes a bolí mě prsa a nejsem schopná už ani procházky.To je hezký jestli jezdíš na koloběžce.Tipuju si tak stará jako já?

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 17:07)

Milco,jsem unavená hrozně, kolegyně onemocněla,tak jsem vzala služby za ní,byla jsem stále v práci, teď pomalu uklízím a uvařím si něco k jídlu,zítra mám volno a pak jdu zase do práce,venku je super,asi se půjdu projet na koloběžce,jestli nepadnou únavou na hubu

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 16:07)

https://sodexo.jobs.cz/detail-sodexo-sluzby/?id=G2-1391361450-aden_brand0&rps=77

Co tohle? Zkraceny uvazek, primo v Pisku a obcas obsluhujes obcas to nadobi….lepsi nez nic.

Andreo (Po, 8. 7. 2019 - 15:07)

Milunin stav nemůže pochopit nikdo, pze nikdo není v její kůži. Maximálně se můžeme domnívat nakolik jde o nemoc a nakolik o výmluvu na nemoc.

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Anonyme,nic jsi nepochopil, bohužel

Lalla (Po, 8. 7. 2019 - 15:07)

Omluva, začala jsem psát bez nicku. Andreo, chápu to tady už roky...

ale (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Anonym má pravdu. I když je Miluna nemocná, tohle je povahou.

Takže shrnutí … (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Miluně se zase nechce makat, neumí tolerovat druhého ale maximálně vyžaduje, aby ten druhý ve všech jejích podivnostech toleroval jí. Zajímavé

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Milu, máš trápení viď, víš,plno lidí to nechápe,myslí si, že jsi třeba líná ,že nevydrzis dlouho v práci, jenomže,za to může ta tvoje porucha to je jako s tou naší migrénou, nikdo nevěří že trpíte jako psi,Milu já bych zkusila tebou odmítané tablety třeba by jsi byla v pohodě,nevím,v každém případě to fakt nemáš jednoduché

hm (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

nestarej se, do zimy s ním nebudeš.

Miluno (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

už poněkolikáté píšeš, že ve vztahu musíš něco vydržet. Sama víš, že v minulosti " muset vydržet " narostlo do takových rozměrů, až to bouchlo a byl konec. U Sergeje můžeš tolerovat, že kouří, ale ne ve tvém bytě. To si rázně zařiď, prostě ti to vadí a on ať chodí kouřit JEN na balkon. Když chlapovi neřekneš své podmínky, tak zkouší, kam až může zajít. Ty mlčíš a trpíš, tak si dovolí, co on chce. Neboj se říct na rovinu, on je rád, že se má kam vracet, ty jsi ráda, že nejsi sama, ale vztah je o mluvení spolu, co komu vyhovuje nebo ne. Pomůže ti to od tvých pocitů marnosti

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

Já mu to sice řekla tak zatim na balkon chodí.Jen teda ráno si to tam foukal vedle v místnosti ale zjistila sem že to naštěstí byla asi ta menší která nedělá tolik páry a nevadí mi.Mě vadí ta s hodně páry a cigarety.No zatim to teda dodržuje ale bojim se co v zimě.Bojim se aby nezačly hádky kvuli tomu ale vim že máš pravdu a jak chlapovi dovolíš už je ho problem to odnaučit,jako Jirku.No každopádně mě mrzí že vůbec závislej je.Kdyby nebyl tak bych si toho chlapa vážila a milovala ho víc ale tohle mi ho v očích snižuje.Když vidim jak zatim lítá,jak to musí každou chvíli do těch plic tahat tak jen tajně kroutim hlavou.Opravdu já nechápu jak se někdo může stát závislák na cigarety,alkohol,drogy,gemblerství.Je to tak stupidní.Já můžu cokoliv chci,mam silnou vůli a neumim se stát závislou,abych něco z toho potřebovala denně.takže mi všichni lidi připadaji timhle mimo a nechápu je.

Miluno (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

neboj se, co v zimě, je jeho věc, že bude mrznout na balkoně. Trvej si na svém - doma to nechceš. Závislost na cigaretách je taky jeho věc, Sergeje nepředěláš, když se sám od sebe toho zbavit nechce. Všímej si víc ne něm lepších stránek než těch, které ti vadí. Každý máme něco, co se ostatním nelíbí, nikdo není dokonalý. Sergej má kouření, ty máš svoje psychické stavy ...

Viki (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

No malý rozdíl tu teda je a to, že já mám pravidelný příjem, ale taky dané nějaké peníze bokem, do zásoby. A tak v tomhle nejsem závislá. Mám peníze na co potřebuji. A tak jsem si konečně, snad konečně našla byt, kde nejsem na nikom závislá. A to jsem před tím byla. S dobrým úmyslem jsem chtěla pomoci dceři, což se obrátilo proti mě a já zjistila, že tam nejsem doma. A že tam nemíním být do konce života...

Lalla (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Viki, ale to vypadá na nějakou momentální krizi a zklamání z dcery?

Reklama

Přidat komentář