Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 1. 7. 2019 - 17:07)

No Alešku tak sem na to taky koukla a jo nějak se to tam zvrtlo.Tak Sany píše že je to právník.No nějaká Hana se tam pořád snaží bránit sem koukala a že je zažaluje atd že to neni pravda,tak je tam rušno.A přidávaji se další Brňáci,třeba tam Alešku budeš někoho znát.Tak to budem Alešku spolu sledovat:-) tady taky Alešku hřímá.Díky že musim říct že si mi teď pomohl že jak si to četla.Já sem hrdá ba sebe že mam pevnou vůli a neumim být závislou na žádných návikovejch věcech.Jo maš pravdu s tou pumou někde tady na jihu.Pod stan by se mi nechtělo,to by nesměl byt hmyz.Nebaví mi aby mi něco vožíralo a klíšťata fuj.Ještě nevim co o prázdninách.Sem tady sama a děti jeli k tetě.No bydlim pořád v tom bytě anonyme kde sem bydlela s Denisem.Já už se nikam nestěhovala jen se mi tu vyměnili chlapi no.Denis tu ještě pár věcí má ale už mi ani týden neodepsal a v jeho košili teď chodil Sergej.

-Aleš- (Po, 1. 7. 2019 - 17:07)

Já teď na ty jejich stránky chodím často, protože se tam i zasměju. Ty dealery označují většinou správně, protože o tom ví celý Brno. Kdo ví o co jim jde, ale asi nebudou mít úplně nejčistší úmysly. I Sany to naznačila. Když píšeš o té pumě, tak já jsem byl o předminulým víkendu u tety na Vysočině a teď jsem si přečetl, že byla spatřena právě v nejbližším okolí vesnice kde teta bydlí. A to ještě ke všemu v tom okolí utekli bizoni, který se taky někde potulují. Jestli to půjde takhle dál, tak tady budeme jak někde na safari. Půjdeme do přírody a budeme tam běžně vidět zvířata, který žijí v Americe a v Africe. Jó Češi to jsou dobrodruzi :-)

Sany11 (Po, 1. 7. 2019 - 17:07)

Alesi, no vsak zrovna psali, jak na Vysocine smrky nici kurovec a sucho, tak tam stejne za chvili bude prerie. :-( Tak se tam ta zvirata hodi.

-Aleš- (Po, 1. 7. 2019 - 17:07)

Sany, máš pravdu. Moje teta má tři smrkový lesy a jeden musela nechat celej vykácet. To stejný její sousedé, takže opravdu to tam vypadá jako na prérii. Když jsme projížděli autem, tak jsme jenom smutně sledovali jak dřív zarostlý kopce jsou dnes holý. Kousek u Dačic jsem viděl snad největší hranici dřeva na světě. Byla asi dva metry vysoká a 300 metrů dlouhá, a pozor, ve čtyřech řadách. Takže víc než kilometrová hranice dřeva.

Sany11 (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

No vis, ono je to asi spatny rozhodnuti, vsude sazet jen smrky, presto, ze se to o nich vedelo, ze je napada kurovec uz nekdy pred x desitkami let. Ale nejrychleji rostou, no. Budou se muset v budoucnu sazet jine druhy stromu, ty ktere jsou vic odolne proti sucha a kurovci. Snad se to zase obnovi. A dostane teta nejakou dotaci od statu, treba? Kdyz muzou jini.

Miluna (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Ani video si nemůžu pustit nemůžu se soustředit na nic.Ani vložky tady nemam.

Joj (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Ty jsi líná pracovat a pro někoho něco udělat. Kde teď bydlíš? A co děti, kde budou o prázdninách? Ušetřila jsi něco, abys nima mohla jet někam třeba na Šumavu do kempu?

-Aleš- (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Proč ji posíláš na Šumavu? Až ji tam kousne vlk, tak budeš dělat jakože nic :-) Teď se tady krásně zatáhlo a zvedá se vítr. Takový počasí mám rád, je to jak z hororu.

-Aleš- (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Milunko, jestli se chceš pobavit, tak se podívej na fb na Nadační fond Abbigail Williams. Já nevím kdo to je, ale zveřejňují tam brněnský dealery drog. Zvláště u příspěvku, kterej vložili 27. června je dost výživná diskuze :-)

Sany11 (Po, 1. 7. 2019 - 16:07)

Ja to vim, Alesi, protoze dcera me kamosky zila s jednim zakladatelem teto komicke organizace. Je to sice pravnik, ale sam se drogam nevyhyba a jemu se zase nevyhybaji venericke choroby. Nemam duvod neverit. Ta je znama, je stastna jak blecha, ze se s nim pred nedavnem rozesla.

T (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

není postižení, ale lenora, jojo

Miluna (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Líná sem někdy jo a někdy vůbec.Po MS většinou plná energie a dovedu toho udělat dost a i nachodit a takhle pred MS něco se semnou stane a sem líná.Dělá mi problem vsechno,v zimě se i oblíct,všechno mi přestane bavit a mam nutkání jen psat abych to vypětí a vztek vyťukávala nějak.Je to hnus ať to táhne do prdele ze mě!!!!!!!

Miluna (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Svim postiženim že nevydržim nikde trvale.Buď přestanu moct fyzicky nebo psychicky.Začnou mi všichni lézt na nervy,začnu se cítit agresivně a běda když pak mi někdo kritizuje v té práci nebo nějaký hádky,nevydržim v tom aby to pak nedopadlo ještě špatně.Tady sem to ukončila jen že stejně to tak bylo domluvený.Ale už sem neviděla v tom smysl to tam doklepat protože už cítim sama sebe nepříjemně.A radši si zalezu domu do klidu a i tak sem měla co dělat sama se sebou dneska.Sem tu teď sama a stejně něco mi nutilo chodit a nadávat i sama pro sebe tady a ani nevim proč prostě cítim mrzutost jak na mě asi leze mens a teď to dusno strašný bylo.Cítila sem pichlavý horko v hlavě a musela sem nadávat.Bojim se aby mi pak někdy neviděl Sergej takovou.Jirka viděl a nedával to.

přece (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

HIV je to postižení. Milka je sice mladá, ale jak má něco, co ubírá síly a nemůže se vyléčit, tak asi je tím už postižená

Návštěvník (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Ona se lituje?

Lalla (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Taky by mě Milu zajímalo, o jakém postižení mluvíš? Že ti vadí cigarety nebo co? Škoda, že zase nepracuješ

Lalla (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Taky by mě Milu zajímalo, o jakém postižení mluvíš? Že ti vadí cigarety nebo co? Škoda, že zase nepracuješ

A (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

jak to, že nemáš fyzičku? Jsi mlada. O jakém postižení píšes?

Možná (Po, 1. 7. 2019 - 13:07)

z Otíka taky něco vyrazíš.

Miluna (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Ale Otík sám toho moc nemá

Reklama

Přidat komentář