Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

asi (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

se tomu doktůrkovi líbí že ho má za boha a obdivuje ho, to se líbí všem chlapům posiluje to jejich ego!

no (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

o dětech nepíše jen vychvaluje doktora ale nevím proč když je to jeho práce není nadčlověk

. (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

Připadá mi jak když se v nemocnici vždycky do něj zase víc zamiluje.Asi v něm nadčlověka vidí.A jemu to určitě dělá dobře jak někdo píše o egu.

Anonym (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

Lallo,ty jsi také anonymní,Miluna se nechce léčit, protože by to omezilo její sexuální apetit a prý by přibrala,co si budeme nalhávat, není jí pomoci

Lalla (Út, 30. 4. 2019 - 14:04)

ale ovšem, že jsem anonymní ve smyslu internetu. Ale pokud zde najdeš komentář označený Lalla, tak existuje poměrně velká pravděpodobnost, že navazuji a na své předešlé příspěvky a tak alespoň trochu můžeš rozpoznat, co nick Lalla na tomto vláknu píše. Je to prostě z praktických důvodů

? (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

K čemu by jí Lallo byl odborník?

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Lallo to fakt byla střela vedle.

smysl (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

jejího života je penis, pipina a zaplnit všechny možné otvory.

lalla (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Milu, já bych ti na rozdíl od většiny anonymních přispívajících poradila navštívit odborníka na partnerské vztahy, a rozebrat s ním včetně tvých lesbickýc úniků, utěků od skoro dospělých děti, co už máš, Ted je opravnu vhodná doba vašeho života, se do to h dát. Chceš pomci někoho najít?

lallo (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

radit můžeš, radit a radit a zase radit a výsledek nula nula nic. Miluna si ve svých zvrácenostech libuje, jí se takový život líbí a jiný žít nechce. To jsi mohla za ty léta tady pochopit.

jééé (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

tady už podobných rad a nabídek i adres odborníků bylo. A kdo by jí tam vodil?Milunu to prostě nezajímá, nedá na rady tady, nedá na rady odborníků. Vždy se bude řídit svou pipinou.

Touha (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Ano, bylo, naděje umírá psledni

no (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Tady ta naděje už dávno "zemřela".

Anonym (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Všimli jste si, že Miluna vůbec nepíše o dětech,o ně nemá zájem,jen sukani jí zajímá,fakt hrozná máma,jestli to tady čte její maminka,tak jí upřímně lituju

(Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Miluny máma sem dávno nechodí. Každý to tady svádí na její nemoc jaká je, ale podle mě, než začala s Alicí jí ženská nezajímala. Za tu dobu, co to tady čtu a kdy měla Miluna jen cikáni, tak na žádnou ženskou neměla choutky. Kdyby to bylo nemocí, tak za ty roky co honila tmavou kůži, by v tom určitě ženská byla., ale nebyla žádná, jen samej cikán.

hm (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

Ona jednou psala že jí to na ženský nejspíš v ní vyvolala její příbuzná.V 18 letech ženský chtěla a pak s nima přestala a začla zase od Alice.Neumim si jí představit jak něco takovýho řeší s odborníkem.

Lalla (Út, 30. 4. 2019 - 14:04)

Nedávno jsme zde její možnosti rozebírali. Na prvním místě je vůle a uvědomění si, že mám problém (sexuální, vztahový, HPO, hysterii. S tím navštívit psychoterapeuta, taková terapie může trvat měsíce roky. No a makat na tom. Věř mi, že terapeuti zažili už složitější případy. Ale to už se opakuji jen pro tebe, ostatní to snad četli

No (Út, 30. 4. 2019 - 12:04)

Jak psala o té příbuzné co jí udělala, tak by naopak v Miluně mělo vyvolat k ženský odpor a ne je chtit.

hm (Út, 30. 4. 2019 - 12:04)

Třeba by je chtěla i kdyby se jí to nestalo a jestli je chce kvůli tomu tak se jí to muselo zalíbit od té příbuzné.Neumim posoudit co se stane se sexualitou.

nojono (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

taky jsem si toho všimla. O Milánkovi ani zmínka a větší děti taky nevzpomene. Asi má mozek mezi nohama, divné to stvoření.

Reklama

Přidat komentář