Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milunaa (Pá, 23. 11. 2018 - 12:11)

Lásko já jdu teď do tý práce si to vyřídit a jdu na odpolední.Musim to nahradit ale jdu jen kvůli tobě,kdyby si se neozval tak já už neměla sílu na nic.Pamatuj si že si ten jakýho roky hledam.Přečti si pár let zpátky a poznáš že toho co sem hledala tak do toho přesnýho popisu povahově sedíš.Jen nemáš hnědou kůži ale to už mě přešlo po tej zkušenosti jak mi ten jak sem pak kvůli němu byla chvíli zavřená,tak jak mě napálil tak už mi to přestalo zajímat a miluju tvoji bílou kůžičku.Já si tě vážim za to jak se ke mě chováš a ten skrat z léta u benzínky sem ti odpustila.Chápu jak si nebyl rozvedenej že si nevěděl co.

Fandaaa (Pá, 23. 11. 2018 - 11:11)

Miláčku promiň já jsem zmlácenej.Mam něco s nohou a neměl jsem data na psaní až teď mi babka dobila.Nevim co budem dělat.Se to se mnou táhne pořád.Já tady nebudu vypisovat o co jde ani nemam chuť vůbec s někyn řešit,jen chci abys věděla že na tebe myslim.Určitě se někdy uvidíme ale nesmš se beze mě tak trápit protože nevíš co může být.Napiš mi brzy.

Milunaa (Pá, 23. 11. 2018 - 11:11)

Prdelko mojeee ,já byla tak zničená bez tebe!!! Já se tak bála!!! Ale vnitřně sem doufala že se neozýváš z tohodle nějakýho důvodu protože si to psal že tam nemá wifinu.Když já bez tebe nemůžu už ani dýchat.A co ti kdo udělal s nožičkou????? A jak to myslíš že nevim co může být?????? Já tě potřebuju!!!!!!! Strašně!!!!!!! Potřebuju se nadýchat a zlíbat a vočuchat svojí drogu tebe!!!!!!!! Už nemůžu lásko.Abych mohla fungovat na práci potřebuju tě dostat.V jakym městě si????? Alešku gratuluju ti,tak skoro nastejně se nám ozvali tak bojuj Alešku když vidíš že to bez ní nejde jinak a brzy se mi ozvi.

prostě (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

na Milunu už nestačí a potřebují někoho, kdo by s ní udělal pořádek, dávno bych Milunu poslala na ulici, tady je každá pomoc marná. Bohužel.

Jirkaa (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

To 9:35 no to nechci ji delat snidani.Ja sam mam ted dovolenou a bohate mi stacilo,kdyz za mnou rano jeji mamka prisla jestli ji nepomuzu vzbudit do prace a ona se valela na posteli v botech a tahali jsme ji jako řepu a nic platny,nevstala.Ja sam uz se na to nemuzu koukat uz to vidim strizlive. Sany a ty Lallo to umite tak pekne popsat,ze jste mi naskytli pohled,ze tu na to kaslu.Posledni prispevky od tebe Sany a Lallo jsou dokonale rozepsany,vidim to cerny na bilim.No mazu pryc,uz sedim v aute.Jeji mamce jsem to vsechno rekl a brecela,ze je pry na me zvykla a tak,ale ja uz se nenecham stahovat.A Lallo diky za kompliment.

die (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

Je to smutné ale Miluno zase jsi zklamala!

a (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

Já tipovala tak do konce měsíce. že by mohla vydržet, ale taky jsem zklamaná.

a (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

myslíš si, že to zabere?Těch rad už tu bylo, a pořád se všichni plazí v tom bahně. Můžete holky psát co a kolik chcete, pořád si budou žít podle svého, jak už tady bylo psané. Je prostě slaboch a přitěžuje mu, že neumí žít sám.Proto je ochotný nastavit i prdel.

názor (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Já bych jí řekl, že tam nepatřím, aby si s dcerou udělali pořádek sami, když si jí tak vychovali a nespoléhali na nějakého vola.Nebo jí budeš dělat snídani, jak se vzbudí?

Jirkaa (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Sany Lallo tak jsem se nejak rozhodl z vaseho psani se od ni odpoutat.Zbalil jsem si veci a pojedu k mim rodicum.Jen nevim co jeji mamka,ona mi prosila at neodjizdim,co byste ji rekli byt na mim miste? Ono totiz Miluna se vratila v noci a dneska uz opravdu rano nevstala a spi jeste ted.Alesi tak vidis jak je na tom.Tobe to preju,hned je poznat na tobe,ze jsi stastnej.

lalla1 (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Ale Jirko, ty přece nejsi těm rodičům nic dlužný. Několikrát jsi se snažil žít s jejich dcerou a přes veškerou snahu, trpělivost a toleranci to nevyšlo. Jen jim řekni, že je ti vše co bylo líto, ale že jsi se rozhodl jít svou cestou, protože jakákoli snaha zde ztratila smysl. Nevím, jestli to dokážeš. Jen vím, že se z nějakého důvodu hodně podceňuješ. Prostě potřebuješ přesednout z toho smrdutého světa, kde se pohybuješ, do většinové a tak trochu nudné ale víceméně bezpečné reality. Do reality, kde si lidé nepřeměřují pinďoury, neřeší pocity 24hod denně, nepovažují sexuální praktiky za vrcholnou filozofii svého života a prostituci za normální způsob obživy. Do reality, kdy člověk musí plnit povinnosti, pracovat, aby si mohl vážit sám sebe, jak ti se Sany píšeme. A i v té naší realitě se samozřejmě selhává, dělají se chyby, hledají se cesty jak fungovat . Jsi fakt krásný, pracovitý kluk s náročným zaměstnáním. Tvoje šance v životě jsou veliké, jen prostě přesvědčit tvé blízké bude po všech těch úletech náročné. Ale máš jinou možnost? Ne, pokud neuděláš změnu, budeš jen přežívat. Ze dne na den, bez koruny se utápět se ve svých denodenních chmurech. Dej šanci sám sobě.

-Aleš- (Pá, 23. 11. 2018 - 07:11)

Milunko tak mám holku zase doma, zrovna spí vedle na posteli. Tentokrát to snad vydrží. Ona mi říkala že přespávala v nějakým opuštěným baráku a každej večer brečela jak se jí stýskalo po mně :-) No já si myslím že spíš po pohodlí u mě. Jsem zvědavej jestli se z toho zblázním nebo ne. Tipl bych si že nejspíš jo.

Sany11 (Pá, 23. 11. 2018 - 00:11)

Jirko, to vis, ze tam nevydrzi.
Lala ma pravdu, nesmis se poddavat svym pocitum a naladam, atd. Protoze prave to dela Miluna a vidis jak to dopada.
Ona neni schopna zit s nekym ve vztahu. Ty snad ano. Ale kdyz si nedas pauzu a odstup, tak zase potkas nejakou, ktera se k tobe vubec nehodi.
Neni to zas tak hrozne tezke, byt chvili sam. Je to jen o zvyk a casem urcite sam nebudes. Ma to i sve vyhody. Nikomu se nemusis zpovidat, nikdo te nekontroluje, nezarli nesmyslne. Podivej, Ales treba ani jinak zit neumi.
Ale sedet tam a cekat na to, jestli Miluna, az prijde na to, ze ma u Fandy smulu, tak ti hodi drobky ze stolu? No to snad ne. A byvalka, az zjisti, ze sis treba nasel sporadanou zenskou, tak se take uricte umoudri. ale takto se ji ani moc nedivim. Jsi jeste hodne mlady jeste ten zivot muzes prozit pekne.

Jirkaa (Čt, 22. 11. 2018 - 23:11)

Sany myslis,ze tam nevydrzi v ty praci? Hodne premyslim nad tvyma slovama a nad Lally.Tak jaky ja mam moznosti? Bud se teda na vsechno vykaslu a zase budu hledat uz treti byt v posledni dobe a necham ji napospas vsemu.Nebo tady budu sedet a koukat jak se bez nej trapi a cekat jestli mi zacne zase potrebovat.Nebo se ji ozve a necham je napospas spolu a budu cekat co se mnou bude.Nejhorsi je,ze ja sam nemam vubec chut do zivota a nevim jak to zmenit.Lallo bingo s ex si to odhadla a presne tak to je a Viktora a Michala ted nevidim kvuli ni.Nebudu tu rozepisovat proc.Ale jo budu sbirat sily odejit.Treba ji jeste jednou bude po me smutno.

Sany11 (Čt, 22. 11. 2018 - 22:11)

Jirko, Miluna si sama nikdy novy byt neporidi, to by musela nekde na ulici najit balik penez. Takze urcite do bytu neodejde. Maximalne na cas, zase za nekym.
Dokud budes u jejich rodicu, porad si budes delat nadeje. Mozna to zase date na chvilku dohromady a po kratkem case to zase dopadne stejne. A tak porad dokola.
Ty mas jedinou sanci, kdyz odejdes, treba k tvym rodicum (asi tam nechces, kvuli byvalce)
Nenakazil ses, dokazes se postarat o sebe (postaral ses i o Milunu), tak casem urcite nejakou zenskou zase najdes. Jen bys do toho nemel jit ukvapene a hned se k ni nestehovat nebo ona k tobe. Nejaka, ktera ma praci a zije normalni zivot. Je rada doma a nikde nechce trajdat. Takovu zrejme potrebujes. Tak musis ale byt trochu trpelivy a nevytloukat klin klinem. Kdyz se budes citit sam, mas prece celkem 3 deti, rodice, sand nejakeho kamarada.. Muzes si treba s nejakou nejdriv psat a opatrne ji poznavat…...

Jirkaa (Čt, 22. 11. 2018 - 22:11)

Lallo az naberu trochu sily zkusim se odpoutat.Zkusim to jak pises.Hodne se mi meni pocity,nalady tak je to tezky.Ale zkusim to teda,jeste jsem to poradne ani nezkusil.Jen pak potrebuju nekoho aby pri me stal.Abych se necitil tak sam.Treba uz pak budu jen jeji pozorovatel jako tady nekdo z vas.

Lalla (Čt, 22. 11. 2018 - 23:11)

Ne, Jirko, pocity a nálady nejsou důležité. ty je nutno překonat, stanovit si drobné ale důležité cíle a makat. ocity a nálady máme všichni, ale nemůžeme si dovolit, aby nás ovládaly. Sám být neumíš? Ale umíš, zvládlo to spousta lidí. Jinak si nikdy nebudeš vážit sám sebe. A tvoji dospívající kluci, to ani nemluvím. Jestli budeš v těchto sračkách, prapodivných vztazích, pobývání v cizích rodinách a řešení neskutečných podivných lidí, o kterých je tady řeč, tak přijdeš i o kontakt s tvými dětmi. Já být jejich matkou, tak bych je už s tebou nenechala stýkat. Nejen že je nemáš kam vzít, ale i proto že vedeš život, který je může zle ovlivnit. Pocity nepocity

Jirkaa (Čt, 22. 11. 2018 - 22:11)

oprava: zarazili

a (Čt, 22. 11. 2018 - 22:11)

kde ty jsi doma? Víš vůbec co to je lítost?Doopravdy je mě z tebe na blití, z tvé povahy, takový hnus se jen tak nevidí.

Jirkaa (Čt, 22. 11. 2018 - 22:11)

A co mam tak hnusnyho ja v povaze? Tvoje slova mi zarizili.Ja vubec nevim proc bych mel takhle hrozne na nekoho pusobit?

Reklama

Přidat komentář