Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jojo (So, 16. 12. 2017 - 18:12)

Já to myslela tak že až...Ono se nevyplácí někomu nadávat do sráčů, když nikdy nevíš koho budeš potřebovat. Jestli tě tam Jirka nechá, tak můžeš být jedině ráda.

....... (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Miluno můžeš se přece...To nejde, když tam je nahlášený Jirka a Miluna ne, musí Miluna odejít.

Jana (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Miluno můžeš se přece domluvit s majitelem bytu nebo s tím komu byt patří. Řekni že Alice je v nemocnici a přeje si aby jsi v bytě bydlela ty a ne Jirka který se sní už rozešel.

--- (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Ale vždyť Jirka psal že...A ty mu je platíš, že se staráš? Jak píše vždy ta kunhuta, o hlídání, tak ty mu to budeš platit? Nestarej se kolik má kdo bytů. I kdyby měl 10 bytů, tebe to nemusí zajímat. Je tam hlášený tak si v bytě může nechat koho on chce.

dělá (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Ale vždyť Jirka psal že...naschvály.

Jana (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Ale vždyť Jirka psal že má byt tak nač potřebuje dva byty?

Miluna (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Jo Jano je to tak a nic s tim udělat nejde.No já ten předchozí byt odevzdala a Jirka nevim jestli je tu ještě přihlášený ale byl tu a já ne.To on mi chytl bolestivě za paži a strčil do mě a já mu to vrátila.No já nevim co dělat,je mi hrozně já nevim jestli se zbalit.Alča by si nepřála abych odešla ale asi to s nim nemá cenu tady,tak já nevim.

Miluno (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Já to myslela tak že až...Nepsala jsi, že máš tamten bývalý byt zaplacený do konce roku?
Asi jsi ho odevzdala, že?
Bitkou se nic nevyřeší, kdyby jste všichni vše řešili rozumně, možná by to tak ani nedopadlo. Když tam nejsi přihlášená, budeš muset odejít. A Jirka tam je přihlášený?

Jana (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Miluno jestli jsem to pochopila tak oni Alici vzali děti? To je hrozné a nejde to ještě nějak vyřešit?

Miluna (So, 16. 12. 2017 - 17:12)

Víš, jak to tam je. Uleví...Já to myslela tak že až jí třeba pustí tak už jí to bude navazovat na soud.Takže třeba to mam s ní zničený:"( A Jirka ten tu byl a trochu jsme se prali,mam z něj hnusnej pocit,on umí být hnusnej a zlej když ho to chytne.On jde zpátky sem do toho bytu a mě posílá pryč ale já už nemam kam jít tak já nevim co dělat.Jo a i Romču si vzali.

Miluno (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

No já nevim Sany co dělat...Víš, jak to tam je. Uleví se jí, podléčí a pustí. Jak bude možné, navštív ji. Včera odvezla socka i Románka?
Jak to tady pozoruji, za chvíli se tam kde je Alice, ocitne i Jirka. Perete se s tím životem. Bohužel špatně.

Miluna (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

No já nevim Sany co dělat bez ní.Já mam strach že se zbláznila.Já sem pořád jak zmražená,já vůbec nevim co dělat.

no (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Co jsem ja mela nebo nemela,...No jo nejchytřejší Sany.:-)Jen ty to s holkama myslíš dobře, nevadí ti jejich život, omlouváš je, ale s radama nestačíš. Tolik už tu bylo rad. Těm třem. Ani jeden na ně nedbal, jak na naše, tak na tvoje. Že se nám jejich život nezamlouvá a reagujeme po svém, protože, když už nám dojde řeč a rady jsou vyčerpány, to je naše věc. NEUMÍŠ TOLEROVAT NÁZORY JINÝCH!

Miluna (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Tak když sama měla na chlapy smůlu tak co? Radkovo táta z ní měl inventář.A teď když má mě tak to ale nezachránilo socku.

sany1 (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

to jsi měla dobře...Co jsem ja mela nebo nemela, je ciste ma vec.Vis kulovy, co jsem ji psala a co ne.Tak si trhni.
Si asi myslis,ze je to tak jednoduchy.
Hlavne, ze to Vase nadavani a popichovani tady necemu pomohlo.
No, aspon mate po divadle.

. (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Byt milovana je neco uplne...to jsi měla dobře vysvětlit Alici. Obě to s Milunou neví.

sany1 (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Sany to si o ní napsala...Milus drz se a davej na sebe pozor! Nesmis se tomu ted poddat, jinak tam skoncis taky. Zkus tu byt pro Alici.Ona te bude potrebovat.

tak (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Byt milovana je neco uplne...nazývej věci pravým jménem. Ona nepotřebovala být milovaná, ale měla úplně jinou potřebu.

sany1 (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

tak jsi to vysvětlila -...Byt milovana je neco uplne jineho,nez s nekym soulozit.
To bys ty mel/a vedet,kdyz jsi takovy/a odbornik na jine.

. (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

tak jsi to vysvětlila -...Od dětí utíkala za volant.

Reklama

Přidat komentář