Reklama

sibutramin 20

mimi (Pá, 24. 2. 2012 - 21:02)

Je to podvodnice přečti si...děvčata je to vaše blbost, že posíláte peníze na účet bez ověřeného zdroje, kontaktovala jsem jsem chcizhubnout, že at pošle na dobírku a on/ona -že peníze napřed na účet účet. Velký kulový. Ještě že jsem nenaletěla a koupila si vitamíny z ověřeného zdroje a týden baštím :-).

anonym (Pá, 24. 2. 2012 - 20:02)

Dobrý den, máte kontakt na...Je to podvodnice přečti si par stranek zpet..je to jisty pan marek

.. (Pá, 24. 2. 2012 - 19:02)

Dobrý den, máte kontakt na...Bohuzel nejste jedině kdo to tak má. Taky to tak mám a už to také budou dva měsíce a paní Pavla ani nekomunikuje :(( jsem z toho moc špatna:(

Petra Nosková (Pá, 24. 2. 2012 - 17:02)

ahoj máte někdo zkušenost...Dobrý den, máte kontakt na pani Pavlu [email protected]?
Před cca dvěma měsíci jsem ji zaplatila za zboží, které mi dodnes nedošlo a paní už nereaguje,nejdříve slíbila vrátit peníze a ted už ticho po pěšině, prosím ozvěte se,kdo má na ni třeba telefonní kontakt.
Díky
Petra Nosková
[email protected] 734827819 774257883

Eva (Čt, 23. 2. 2012 - 14:02)

To je směšne nevím co ty...http://ekonomika.idnes.cz/video-postaci-se-uci-s-rentgenem-v-zasilce-z-ciziny-nasli-i-jesterky-11d-/ekoakcie.aspx?c=A110422_133532_ekoakcie_jvo neni to scanner, ale rentgen...bohuzel nevim, jestli to pouzivaji jen na zasilky ze zahranici, nebo i na podezrele baliky...kazdopadne souhlesim, ze je to iiicovina... podle me rozhodne nemuze kazdy balik projet rentgenem..by se z toho na poste zblaznili!

Eva (Čt, 23. 2. 2012 - 14:02)

Milí všichni, už si...Aby ses neposrala. Mimochodem...ja jsem tam taky byla..ale jen nahodou. Cekala jsem az me vezmou k vypovedi na toxi, coz je jine oddeleni, ale nemeli misto...a pan co na me mel dohlizet)hospodarska krimi) mi vykladal jak to chodi. Jdou po tom..hrozne moc....po tomhle, pak prej steroidy a anabolika. Ze se to ted hrozne rozsirilo. Resi falesny recepty, padelky atp. . Takze to kec neni!

dana (Čt, 23. 2. 2012 - 11:02)

Ty jsi blbá jak daleko...Zato ty jsi chytra jak cip..

Terka (St, 22. 2. 2012 - 16:02)

To je směšne nevím co ty...Ty jsi blbá jak daleko vidíš.

Dana (St, 22. 2. 2012 - 07:02)

Také dělám na poště, a...To je směšne nevím co ty zastavaš na poště,ale vím že skenery tam nejsou!!!!!Vždyt to je nezakone nahlížet do baličku a pak prodejci to vetsinou posilaj z jinych jmen tak jak by postacky vedeli ze tam je zrovna sibu???jo a petronela neexistuje ty kravičko protoze existuje pod jinym emailem..ste hloupe az to boli,oo--byla jsem na krminilace to je trapne!damy kdyz ste tak chytre a vsude mate zname a vsechno vite tak se divim ze nejaka z vas nema pritele na hospo.kriminalce anebo maminku???sem zvedava za jak dlouho se tu ukaze prispevek typu..muj pritel dela na kriminalce a rikal mi ze...

Terka (Út, 21. 2. 2012 - 22:02)

O skeneru a poště nic nevím, ale o předvolání na kriminálku vím až moc dobře z vlastní zkušenosti. Proč si myslíte, že už neexistuje Petronela a její email? Protože ji čapli.

zdena (Út, 21. 2. 2012 - 14:02)

Také dělám na poště, a nesedím za přepážkou, a proto mohu poltvrdit, že již několikrát zmíněný zde příspěvek o skeneru je bohužel pravdou. Nevím jakou pracovní pozici zastává Lenka, co to zde zpochybnila,ale tyto informace, nemá bohužel každý zaměstnanec pošty, to by se to mohlo rovnou vyvěsit veřejně.Bohužel tato informace není bublina děvčata, ale holý fakt.

Nezalezi na jmé (Út, 21. 2. 2012 - 10:02)

Konečně někdo kdo napsal...Miso, diky za podporu, vzdyt to je k vzteku, ze clovek musi uz pouzit takova slova, vzdyt je to traparna, jak najednou kazdej pise, ze byl na vyslechu. Mozna ani nevi kvuli cemu, delal pruser nekde jinde a hazi to tu vsem. To byl mel jit asi do jine diskuze. Ale nevytoci vas vsechny takove blaboly, jak si tu kazdej vymysli? Delaji z toho opravdu sci-fi. Ale nekde neco sem hodi, nejaky nesmysl a pak se ceka, kdo zareaguje, kdo prispeje dalsim debilnim prispevkem. Takto to asi delaji i v soukromem zivote, jenom velke drby, ktere pak v kolektuvi kazdy nesnasi. Kdyz uz se nemuze projevovat svou fantazii mezi prateli, sere se sem :-)
Ale proste to nejde tady mluvit slusne..... :-))

Misa (Út, 21. 2. 2012 - 07:02)

Tak damy , tady se píše...Konečně někdo kdo napsal něco normalního..Přesně tak ja taky od songare objednavala a nikdy mi nic nepřišlo..A zřejmně ty "kravky"byli trefne,někdo něco vypusti a pak naraz všem přišlo předvolaní..!!čtu už to tu dlouho a bavím se naramně

lenka (Po, 20. 2. 2012 - 23:02)

Tak damy , tady se píše krapet sprostě ,ale asi má dáma co pužila jadrný slovník pravdu , je to nesmysl , já dělám na poště a nic co je jako scaner , tam tedy nemáme , zkrátka toto nejde , nemužem koukat do balíčků ani balíků, to bych si sama Sibutramin neobjednala ,když by to bylo takto riskantní . jo ještě na ty předvolané ,jak je možné že pošta scanuje a Songare ,která mě posílá roky moji podporu Sibutramin , tak najednou začnou až ted scanovat balíky ,je to úsměvné do čeho konkurence jde a prosím Vás nescanujou to ani sibpills a ani nikomu jinému , je to proti zákonné , nic takového není . Opět jedna velká bublina . BOOOOM

Lenka

... (Po, 20. 2. 2012 - 20:02)

Tak já čekala na balíček...A co vám píše ? Nebo jakto, že Vám to nepřišlo ?

Jana (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

Pokud se podíváte na číslo účtu [email protected],je stejné jako u úvěrového podvodníka [email protected] !!!!!!!!!!!!!!!!

Jana O. (Po, 20. 2. 2012 - 16:02)

Tak já čekala na balíček od chcizhubnouthned přes měsíc-marně,teď již 10dní čekám marně na vrácení peněz.

Olga (Po, 20. 2. 2012 - 12:02)

Kravka jsi asi TY, pokud se tě to netýká , tak jsiještě vysmátá ,co. Sama si asi neu míš dát dohromady kolik je 1+1 , nemám pravdu, Hlavně že ty jsi se podepsala , vysráno v hlavě máš asi Ty, když takhle blbě píšeš.

Nezalezi na jmé (So, 18. 2. 2012 - 21:02)

Milí všichni, už si konečně přestaňte vymýšlet tyto kraviny s hospodářkou.
Zase nějaká škodná, vždyť je to ubohé, jak tu někdo napíše např.dne 18.2.2012 anonym - Taky mi přišlo předvolani na hosp.krimi. To je to za hovno diskuzi tady, vy kravky!!! Máte vysráno v hlavě, tohle je fakt už debilita!

anonym (So, 18. 2. 2012 - 19:02)

Já i moje dvě známé máme...a od koho jste objednávaly a kdy

Reklama

Přidat komentář