Reklama

snížená funkce štítné žlázy

Zuzana (Po, 30. 5. 2005 - 09:05)

Zdravim vsechny trpitelky!Rozarko uz brzy budes parit i TY,kotatko.Skoda ze si nemuzeme spolu prituknout,ale jak nam napises sem tu krasnou vetu,ze to mas doma,tak se opiju s Tebou tady u pocitace!!!!!!!! To Ti povidam!Jinak Petko ta citronova kura je super na uzly a na to tlaceni v krku. Poslys,mame to s Dasulou overeny. Dokonce me to nesplesnivelo. Nastesti,protoze nemam doma poradnej mixer a tak jsem ty vsechny citrony poctive krajela na malinecky kousinky. Jinak s dietou to nema nic spolecného,protoze mixujes pul kila citronu s pul kila cukrem a to je kaloricka bomba! Jenze tuze dobra a zdrava! Zatim se loucim a myslim na VAS!

Petra (Pá, 27. 5. 2005 - 14:05)

Ahoj holky, jen vas vsechny zdravim a preju pohodovy vikend. Myslim, ze budu rada, kdyz najdu kousek nejakycho chladku. Mam rada sice teplo, protoze jsem furt zmrzla, ale tyhle vedra me fyzicky uplne nici.A Rozarko, ty to vydrz, neboj se, jsem si jista, ze budes mit vsechno za jedna, protoze ty jses podle me presne ten typ studenta, co se uci i to, co nemusi. :o))) Ale kazdopadne nervy to jsou jako pr..., vim to, protoze ja jsem se malem sesypala, tak do me jedna super uca (kdyz jsem maturovala na dalkovym pred par lety) lila fernet. Takze kdyz bude nejhur, dej si panaka, jo? :o)Jo, holky a jestli hubnete, tak mi teda poradte, jak. A jaky ma ucinky ta citronova kura? Protoze ja jsem tento tyden najela na dietku a za 5 dnu ani tuk. Spis jsem nafoukla jako zaba. :o( Tak se mejte vsechny krasne.

Rozárka (Čt, 26. 5. 2005 - 22:05)

Holčičky moje milovaný :o)))já vám děkuju strašně moc celou svojí bytostí, jak mě tu držíte nad vodou - můžu vám říct, že já si asi udělám citronovou kůru sama ze sebe, protože moje pocity jsou pocity totálně vymačkanýho citronu :o). Opravdu melu už z posledního a k tomu mám pocit, že vše, co si tu snažím narvat do hlavy zároveň okamžitě z tý hlavy odlétá - neznámo kam :o))))). Zuzanko - moc tě zdravím do dálky a moc moc moc děkuju za povzbuzení - jak já se těším, jestli to všechno dobře dopadne, tak to tu ve středu nebo snad ještě v úterý večer strhnu :o)))).Janinko - hele - já když jdu se psem, tak ani nemůžu udělat rychlejší krok, protože mám pocit, že bych upadla do trávy a už bych tam zůstala - nejspíš na věky :o))))) připadám si celá jak z olova - prázdná - vyhořelá - unavená, ale představa, že bych měla překročit práh školy ještě v září je tak strašidelná, že se snažím zuby nehty to zvládnout teď, protože mám strach, že by mě tam v září už nikdo neviděl. Naprosto chápu tvoje stavy - obě víme, o čem je řeč. Potřebuju se toho dneska ještě hodně naučit, ale obávám se, že to skončí spánkem, kterej se rovná hlubokýmu bezvědomí. No - holt to zejtra asi strhnu :o))). Áčko už to má za sebou - ježíš - ty se maj - ty už teď jenom paří, protože udělali všichni - chjo - moc si přeju, abych v souvislosti s naší třídou mohla napsat to samý :o).Moc vás zdravím kočičky - posílám milion pohlazení na dobrou noc a těším se, až budu "volná" - pa pa :o)

Jana (Čt, 26. 5. 2005 - 20:05)

Rozárko, ani nevíš, jak s Tebou cítím! Já jsem tak neschopná a unavená, že nejsem schopna "dorazit" diplomku a na státnice půjdu až v září. Poslední rok žiju už jen představou, že se jednou zbudím jako mgr. a do školy budu chodit tak akorát do angličtiny nebo na univerzitu třetího věku - ale NIKDO mě nebude zkoušet! Holky, vám fakt ta citronová kúra pomohla? Já jsem si to vyrobila, snědla něco přes půlku a pak mi to zplesnivělo a já si oddechla.Jo, a nevíte jestli může mít štítnice něco společného s úbytkem bílých krvinek tj. sníženou obranyschopností? Dnes mi to zjistili na transfůzce - a to dávám krev 8 let bez problémů.Zdraví vás všechny Jana

Zuzana (Čt, 26. 5. 2005 - 16:05)

Cauky mé verné kocicky!!!!Rozarecko mila,ja Ti preji at uz se s usmevem probudis v tu stredu a at z tebe spadne ta velka tiha. Z celého srdce,vazne. Snad tu stredu celou neprospis. Budes lehounka jako pericko. Tak jeste zatim bojuj. PADasko,ten pan Jonas musi byt vazne dobrej. Skoda ze bydlim tak daleko,také bych ho rada navstivila. Tady v Turecku chodim s dcerkou k alergologovi a bav se s nim anglicky??? Hruza a des. Delal ji testy proti cemu je alergicka,tak zjistil ze to jsou ty pyly.Vse co je ve vzduchu atd.. Ona ma stale rymu a zacpany nos. Po tydnu ji pise nové prasky a kapky do nosa,ale zatim bez vysledku. Naposledy ji pichl injekci do zadku a to kortizon,dexametazon. Vubec jsem nerozumela proc. Ta bariera reci je priserna. Jsem rada,ze jste holky napsaly. Vsechny vas zdravim.

Dasa (St, 25. 5. 2005 - 22:05)

Ahoj Zuzko, dík za rychlou a milou reakci na muj prispevek. Az dnes jsem se ale dostala na internet. Takze.... k MUDr. Jonasovi chodim dal, myslím, ze je úzasný. Slíbil mi, ze mi príste dá neco na metabolismus, nebot mi ten muj nepracuje a proto vse uklada. A pritom ja tak rada sladke a chleba a vubec vsechno, co je k jidlu. Tak doufam, ze mi to trochu pomuze, ale samozrejme se budu muset taky snazit nezrat. Ty peptidove injekce jsem si nekoupila. Zatim na ne jednak nemam a jednak tam neni zaruka, ze to pomuze. Zkusim znovu citronovou kúru. Ted jsem zjistila, ze ty knizky Tajemstvi prirodni lecby od Jeleny Svitko jsou dve. Jedna je zluta, tam je toho o stitne zlaze hodne a pak je jedna modra - jmenuje se stejne. Jsou opravdu skvele. Drzim Ti palce, ae ti ty výsledky dobre dopadnou. Závidím ti to teplo - ja jsem v tom Liberci zmrzla jak psí h.....o. Asi si letos koupim nejaký zájezd k mori. Uz jsem nebyla na dovolené pet let. Takze se mej moc pekne, a tfuj, tfuj, tfuj nejen tobe, ale vsem pisatelkám.

Rozárka (St, 25. 5. 2005 - 14:05)

Ahojky Zuzankoooooooooooo :o))))ahojky všem - no - já se sem taky denně dívám a taky jsem byla překvapená, že nikdo nepíše, akorát jsem asi nenašla dost sil nebo odvahy napsat.No - jak se mám kočičko - střídavě. Střídavě se hroutím z toho, kolik se toho musím ještě naučit a střídavě mám pocit, že už je mi to jedno - a tak to jde pořád dokola. Denně mám nějaký telefony se spolužákama a tak zjišťuju, že jsme na tom všichni tak nějak podobně, což mě zase tak trochu uklidňuje.Můžu ti říct, kočičko, že už mě nebaví se cokoliv učit - opravdu ne - drží mě nad vodou fakt, že úterkem to pro mě skončí - aspoň doufám :o).Takže - protože tak různě ponocuju - před chvílí jsem chvilku spinkala, a teď můžu jít pokračovat. Ježíš - už se chci probudit ve středu ráno :o))))))) za tejden :o).Jsem moc ráda, že se cejtíš tak báječně a že tě ten krk nezlobí - fakt mě to moc těší :o).Takže - posílám moc moc moc pohlazení - pa pa Zuzí a všichni odsud :o)

Zuzana (St, 25. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj,devcatka co se vsem stalo? Nas krasne rozjety vlak se nejak zastavil,nebo co? Z jedné strany si rikam,ze jsme vsechny uz zdravé a stihlunké,tak co vic psat? Ja napriklad se citim skvele. Pravdou je,ze co jsem se vratila z Brna tak ani jednou jsem nepocitila knedlik v krku! Holky ptam se Vas proc? Pred tim to bylo k uduseni a najednou nic. Mam divny telo. Vysledky z odberu samozdrejme nemam,pry az mam volat v cervnu. Uz jsem se ale uklidnila. Kaslu na to. Nac se nervovat,ne? Rozarko,Ty toho mas urcite dost,co? Ja se ti nedivim. Jsi zamerena na skolu,to ani nemuze byt jinak.Ale Ty Romiku a nepises?????????Uz je me po vas holky smutno. Chybite mi. SOS

Zuzana (St, 25. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj,devcatka co se vsem stalo? Nas krasne rozjety vlak se nejak zastavil,nebo co? Z jedné strany si rikam,ze jsme vsechny uz zdravé a stihlunké,tak co vic psat? Ja napriklad se citim skvele. Pravdou je,ze co jsem se vratila z Brna tak ani jednou jsem nepocitila knedlik v krku! Holky ptam se Vas proc? Pred tim to bylo k uduseni a najednou nic. Mam divny telo. Vysledky z odberu samozdrejme nemam,pry az mam volat v cervnu. Uz jsem se ale uklidnila. Kaslu na to. Nac se nervovat,ne? Rozarko,Ty toho mas urcite dost,co? Ja se ti nedivim. Jsi zamerena na skolu,to ani nemuze byt jinak.Ale Ty Romiku a nepises?????????Uz je me po vas holky smutno. Chybite mi. SOS

Zuzana (St, 18. 5. 2005 - 09:05)

Dobré ranko! Ja taky. Ja taky! To chce fotecku Romacku!!!!!Ja si téz koupila plavky,ale vcelku. Chybi me odvaha. Ani nepamatuji kdy jsem mela dvojdilny plavky. A navic mam jeste ty jizvy po Laparoskopii viditelny. Manza si mysli,ze klidne muzu dvoudilny,ale ja moc dobre vim,ze bych se necejtila.Vsichni tu nekam valite na tahy. My mame tady malinecky 4denni prazdniny,ale deti nechtej z bytu .Myslela jsem,ze me klepne pepka,kdyz slysim,vzdyt k tomu mori zase nemusime. Furt k mori. Nechceme nikam jet,chceme zustat doma! Holky co vy na to? Ja jsem rada,ze se muzu trhnout z té nudy domasovské a jeste k tomu si zajet k mori na 4 dny a decka vyvadeji,az hruza. No nemame to lehky.Dnes jsem opet volala do neocnice a ptala se na sestru Novotnou,vite co me rekli,ze prijde az v cervnu s doktorem. Super,ne! Tak si budu muset pockat jeste nejaky ten tyden. Je to k zblazneni!Vsechny Vas zensky zdravim a mejte se krasne.

Rozárka (Út, 17. 5. 2005 - 15:05)

Ahojky Romíkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :o))))) díky moc za podporu - jsi zlatá - vlastně všechny jste zlatý, už jenom 14 dní - juchůůůůůůůůůůůůůůůůů :o)))). Jofka - ty plavky musej bejt skvělý :o))))) a ty oblečky taky - to je moc fajn, že ti to takhle jde - fakt že jo :o)))) to budeš u moře muset bejt hlídaná - hi - aby tam po tobě nikdo neskočil :o))))))))))). No - vidím, že u vás je zdravotnictví teda fakt flexibilní jak sviň :o)))))).Hele - já mám všeho všudy tři sukně a nosím je pouze v létě - pouze někdy - a pouze v případě, že opravdu není vyhnutí :o)))))))) jsem prostě kalhotová teda spíš riflová královna :o). Od tý doby, co moje nohy připomínaj čerstvě otrhanejch deset kilo pomerančů se mi do sukní nějak nechce - uááááááááááááááááá :o)))))). No ne že by se mi předtím chtělo :o).Hele - ve čtvrtek jdeme s manžílkem na "tah" na psychárnu - dělá tam doktora manželovo známej, tak si jdu nechat vysvětlit tu Psychopatologii - nevylučuju, že tam nezůstanůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :o))))) - hi - ježíš - arteterapie - muzikoterapie - co by mi chybělo? :o).Takže kočičky, jdu se konečně odvalit k tomu učení - ne, že by se mi chtělo, ale fakt, že prvních 7 otázek z literatury neumím ani co by se za nehet vešlo - mě prostě asi nejspíš donutí :o))))))))))))))Romí - teda ty budeš krásná - šmarjá - kurňa - chci vidět fotku!!!!!!!!! Tak s tím něco udělej - hi - pa pa pa pa pa :o)))

Romana (Út, 17. 5. 2005 - 11:05)

Ahoooj Milackove....dlouho jsem tady nebyla,ne proto,ze bych nemela cas,ale proto,ze jsem vzdy precetla jen prispevky a vase novinky a byla jsem proste lina neco npasat!!Tak yzdravim Dasu a samo,ze vsechny ostatni!!Na hokej jsem se taky divla,coz u me neni normalni,ale kdyz slo o ten titul,tak to jsem se taky koukla a bylo to supeeer!!!Takze jsem potom rvala jako Rozarka uuuuuuuaaaaaaaaa!!!!!!Jinak Rozarko,me naprosto nerozhodi to,ze jsi ve stresu kvuli zkouskam a vis proc?Protoze Ty jsi proste holka sikovna a chytra a my vsechny tady vime,ze i kdyz se ti kouri z hlavicky ,tak to vzdycky zmaknes na jednicku!!A my ti to mooooc prejem,takze jen tak dal a maturu mas v rukave!!!!No co je novyho u me....celkem nic.....jen uz 6 dni cekam na vysledky toho co mam a nebo nemam v krku!Rikala jsem jim,ze kdybych umirala tak zakonite musim zakalit,¨protoze oni nejsou schopni neco zjistit!zitra jdu na kontr.na krcni a s malou na testy a vytery atd!uplne umiram nudou se kouzsu a tesim se do prace!!Jsem pres tyden zalezla doma a nevylizam,protoze Nik nikam nesmi!Proste strasny!!Ale je tady hnusny pocasi a zima,takze me to nejak netizi!Kdepak 30 stupnu jako u Zuzanky!!Tady je 12!To je kosa,ze jooo!No jo my jsme uz ta Vysocina a to je sakra poznat!!Ale holky vcera kdyz dojel manzel z prace,tak mi zavolala kamoska,ze jede na nakupy a jestli muzu tak at ji delam doprovod,no samo,ze jsem jela,abych ty paty vytahla z tohohle posranyho baraku!A....koupila jsem si plavky,krasny cerveny proste sexy,ruzovy saticky a cervenou amodrou sukynku,to k tomu mooori!!!Sukynku jsem naposled mela pred 20 lety!!Jako vazne a doted jsem je vubec nenosila a ni zadnou nevlastnim az po vcerejsku!!Takze musim rict,ze je to vsechno sportovni styl a ze v tom vypadam fakt dobre!!!!!A dokonce kdyz me chlap videl v tech plavkach tak byl uplne hotovej!!Coz me teda dost medilo!!!Rikal,ze mi moc seknou!!Dlouho jsem zhanela plavky trojuhelnicky ,ale s kosticema a za krk!Az vcera jsem je splasila!!Drzi dobre prsa a ja jsem nadsena a nebudu mit ani depky v nich vylizt!Takze k tomu moricku se tesim cim dal tim vic!!Tak milackove zase jsem si vylila srdicko a jdu!!!Mejte se moooc krasne!!!Jo a dneska me priojda kamaradka ostrihat a ja se nabarvima v sobotu jdem na akci!Huraaa!!!!Papa

Rozárka (Po, 16. 5. 2005 - 21:05)

Ahooooooooooooooooooooooooojk holkýýýýýýýýýýýýýýý - všechny vás moc moc moc zdravím :o)))))No - Zuzí - ve škole to bylo fakt náročný - ta sobota - ale zvládli jsme to všichni. Češtinářka odcházela s výrazem masovýho vraha, protože nedokáže pochopit fakt, že to kvantum, co chce, abysme si narvali do hlavy, je fakt neuskutečnitelný a že tím pádem ve všech otázkách máme hokej jako prase. Když jsem jí celejch pět let upozorňovala, že to není o kvantitě, ale o kvalitě, tak byla hustá jak špatně uvařená kaše - a tohle je výsledek. Minimálně půlka třídy jí vytočila, ona naopak byla při zkoušce nepříjemná, čímž je samozřejmě rozhodila, takže fakt nevím, co se tam toho 30.5. - 1.6. bude odehrávat, ale už je mi to tak nějak šumáček :o).Jinak, teď mám za sebou zhruba čtyři hodiny žehlení, takže mám "kudrnatý" záda, asi se budu muset na chvíli natáhnout a nejsem si jistá, jestli neusnu jak špalek :o).Zuzí - s Kubíkem jdu zejtra na kontrolu - vypadá už dobře, tak snad mu tenhle stav chvíli vydrží. Asi nás pošlou na prosvícení dutin, jestli jsou transparentní, tak snad to bude v pořádku.Ještě jednou moc pozdravů a zase se někdy ozvu. Zdravím moc Dášu, kterou jsem fakt dlouho neviděla - hi - takže tobě milion pozdravů zvlášť :o))))papa :o) všem

Zuzana (Po, 16. 5. 2005 - 20:05)

Jééééééééé Dasulo, Ty jsi se vratila! Super. Myslela jsem casto na Tebe. Koupila sis ty injekce? Chodis k Jonasovi? Jak jde zdravicko? Doufam ze k lepsimu. Co nového? No povidej ty holka zatoulana. Ja vas samozdrejme vsechny zdravym. Opet jsem po 14 dnech cekani na sestru Novotnou ktera se mela vratit po nemoci volala do nemocnice na ty moje vysledky ,ale bohuzel bez uspechu. Stale tam neni . Zavolejte si nevim ani kdy. Tak to byla odpoved. Ten odber me delali 4.7. a jeste dnes nic nevim. Uz me tak stve! Dasi,ten uzel tam nevidel,ale narostla tam jakasi hmota a z toho me kousek vzal,vis. Cekam jak hnup. Rozarecko,jaka? Odpocivas po vikendu si myslim. Bylo to narocny,co. A co Tvuj malej? Zotavuje se? Je ve skole? Napis jak budes mit chvilecku casku,jo? Vsechnym preji dobrou naladu a pekné pocasi. My tu mame pres 30°C na slunicku. Cauky.

Dasa (Po, 16. 5. 2005 - 19:05)

Ahoj devcata, tady babi Dása. Mám radost, ze jste vsechny tak aktivní. Mám taky velkou radost ze Zuzky a z toho, ze jí dobre dopadla operace zlucníku a ze ji zmizel uzel. Zuzko, já teda nevím, ale v té knízce, o které jsem ti psala bylo napsané, ze ty uzly zmizí práve po té citronové lécbe. Já ji drzela taky, ale nebyla jsem od té doby na kontrole. Takze, az tam pujdu, tak vám vsem dám vedet, zda to funguje i u me. Vsem vám drzím palce at jste stále tak aktivní a optimistické. Je to fakt super císt, jak se navzájem povzbuzujete. Cauky.

Leona (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

Chtěla bych se zeptat, zda může lékař zjistit sníženou funkci štítné žlázy z běžné prohlídky krve, např. při sedimentaci nebo při gynekologické prohlídce, kdy se odebírá krev? Děkuji.

Rozárka (Ne, 15. 5. 2005 - 23:05)

JSME MISTŘIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII - UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - FAKT - JSME PROSTĚ NEJLEPŠÍ :o))))))))) tak jo - jdu se učit :o))))))))Všechny moc moc moc moc zdravím - juch :o)

Zuzana (Ne, 15. 5. 2005 - 20:05)

Holky,a jdeme do finale!!!! Fadete jak muzete!!! Rozarko,ja to také moc prozivam. To jsou nervy jak prase! Valim se divat. Cau

Rozárka (Ne, 15. 5. 2005 - 17:05)

Ahojky holky,moc vás zdravím - dneska budu stručná. Po včerejších zkouškách jsem dnešek téměř celej prospala - mám "vybitý baterky" :o))). Mám ukončenej pátej ročník, takže už jenom ta maturita. Vyfásla jsem dvakrát za jedna, i když jsem si z psychologie vytáhla tu nejdebilnější otázku. Nemáte někdo nějaký slušný výpisky o PSYCHOPATOLOGII??? Zjistila jsem, že nám v tom úča udělala pěknej guláš a tak bych si potřebovala udělat jasno. Když kouknu na net, tak je to tam několikrát a pokaždý jinak. Takže - teprve teď jsem se od rána trochu probrala, tak musím aspoň vyprat - to je fakt děs, jak to tu vypadá :o). Na dnešní hokej se nemůžu koukat, protože to bych dostala ifr - vždycky moc prožívám - hi.Moc gratuluju všem, co tak zhubly - za čtrnáct dní se do toho asi taky pustim :o)))).Pa pa pa - milion pozdravů :o)

Karin (Pá, 13. 5. 2005 - 18:05)

:-))))Tvé poslední větě jsem se chechtala nahlas, Romi... :-))Ale jo! Přesně tak! V neděli mám v plánu velký kolovýlet, čímž bych našemu cíli mohla trošku pomoct... jenže před chvílí hrozili v předpovědi deštěm, tak uvidíme...Víš, já mám štěstí, že nejsem na sladké... skoro nic mi to neříká, nikdy mě nenapadne koupit si třeba čokoládu nebo bonbóny... ujíždím ale na brambůrkách a nachos a takových věcech, které jsou možná ještě kaloričtější než sladkůstky... :-) Ale už jsem si dlouho nic nedala... V obchodě se ovládnu a doma... to bych se neovládla, ale nic takového tady nenajdu... :-))Taky všem přeju krásný a pohodový víkend! A mně a Romče... však víte! :-)

Reklama

Přidat komentář