Reklama

Snížení mateřské v r. 2010

nasťa (Po, 8. 11. 2010 - 17:11)

si dojná co myslí jen na...asi něaký rooom toto,že?

nataša (St, 29. 9. 2010 - 19:09)

na mateřské už nejsem, ale...si dojná co myslí jen na sebe nerostahuj nohy a nebudeš mít takové rasisitické keci

Adél (Út, 7. 9. 2010 - 15:09)

Mateřská bude stát za prd, to je jasné, ale. Je mi 29 a čekáme s mužem první dítě, s penězma na tom nejsme sice nejlépe, ale lepší doby na početí, nevěřím, že se dočkáme. Už teď jsem si vyjednala, že můžu pracovat i na mateřské, což je naštěstí už možné. Bohužel nebudu moci věnovat 100% času mimču, ale budu se snažit pracovat co nejvíce z domu a každá koruna dobrá. I když budu s mužem třeba o chlebu s máslem, tak věřím, že vychováme hodné děti i bez adidasek na nohách. Stěžovat si nemá cenu a jestli volíte modrou nebo oranžovou nemá smysl. Osobně bych porodné dala na dvě děti a dost, další děti ať si pořídí ten kdo na to má. Ale 13 000,- do začátku je pro 90% občanů slušná pomoc. Pro rómy bych udělala jediné po dvou dětech sterilitu zdarma, smutné leč účinné. Každopádně na miminko se těšíme a věřím, že to zvládneme i se zasr.... politickým systémem, který u nás je.
Zdarec

l (Ne, 5. 9. 2010 - 01:09)

Všivhni jsou to největší hovada, ať si sníží platy oni, proč na to mají zase dopácet normální lidi.A ještě k tomu zase matky s dětmi. Všechny bych vzal a vyhodil.

ale (Po, 8. 3. 2010 - 20:03)

Co se firt navazite do...politik nebo cikán-stejná líná chátra.

Hana (Po, 8. 3. 2010 - 20:03)

Co se firt navazite do romu??? Ja sice romka nejsem, taky je nemusim, ale nekteré ,,bíle" taky nemusím, neni rom jako rom, a neni beloch jako beloch, mate se tu bavit o materske a ne o cikanech! Znam pripady, kdy by si nekteri bílí mohli brat z cikanu priklad nekterí jsou kurvy, to jo, ale kolik jich je ve vlade a to cikani nejsou.

zalez (Ne, 7. 3. 2010 - 21:03)

Laskavě se uklidněte a...cigno Andreo-bílých je parazitů pět procent. Cikánů je tři procenta normální, jinak paraziti, tak drž hubu a táhni kouřit cikánovi péro mrcho.

Andrea (Ne, 7. 3. 2010 - 21:03)

Laskavě se uklidněte a nehažte všechny romy do jednoho pytle!!Nejsou všici stejní, tak jak jsou někteří romové špatní tak to samé platí i o vás!!

zddosoudil (Čt, 4. 3. 2010 - 13:03)

do hajzlu s tou zasranou menšinou........něco jako cigochřipka neexistuje?

krokodyl (St, 3. 3. 2010 - 18:03)

kdo tu psal o 20%? nam ta srazili na polovinu. postrilel bych jak cikany , tak tu verbes ve vlade

Stela (So, 27. 2. 2010 - 11:02)

jo ale normální bílý člověk...tak to je docela síla, Allo. A musí to hrozně demotivovat-počítat prachy pro Romáky, o kterých je jasné, že se budou od narození celý život válet, sama makat, ráno vstávat a brát méně než takový parazit. Je to docela hnus, jak to v této zemi chodí. Nakonec jsou tady diskriminovaní ti bílí, pracující člověk je jen hadr a politici se mu chechtají za zády.

Alla (Pá, 26. 2. 2010 - 17:02)

jo ale normální bílý člověk si nenarobí 10 děcek, které již v 15ti letech robí děcka...tudíž to děcko které se narodí nezletilé je soudně svěřeno do pěstounské péče matce té 15tileté slečinky a ta pak bere nehorázné velké pěstounské dávky....třeba: 15tiletá porodí - dostane - 13.tis porodné....pak je to děcko fiktivně svěřeno soudně její matce..nebot o dítě se může starat jakoby až od 18ti let...takže na porodné má nárok i žena která dítě jakoby převezme do péče,takže další 13tis do rodiny navíc k tomu převzetí pěstouna asi 6tis, pak odměna pěstouna 3500 kč...a úhrada potřeb pěstouna tj.dalších 4tis...k tomu přídavek na dítě 500kč...no a jak se to pěkně sečte k tomu přídavky na těch dalších 9 dětí plus sociální příplatek k tomu příspěvek na bydlení 7tis...no pod 30tis to nejde...

a nekecáš troch (Pá, 26. 2. 2010 - 09:02)

nemyslím, že by zákon rozděloval dávky podle toho, jestli je někdo bílý nebo cikán. Stejné dávky dostane i jiný člověk.

Alla (Pá, 26. 2. 2010 - 09:02)

zdravím robím na sociálce a přesně vidím, jaké dávky cigošům vyplacíme k pláči je že s tím já jako úředník nic neurobím nebot co zákon káže to musím udělat..většinou ty dávky jsou také vysoké...že já si o takovém "platu" můžu nechat jen zdá...hnus no...

B (St, 24. 2. 2010 - 13:02)

Se musím smát...kecate tu o nicem, stejne tim nic nevyresite a pokud vim, krize uz skoncila a materskou se chystaji zvednout, nebo uz ji zvedli??? Tem, co maji mit dite nezavidte a ti co maji dite, tak to nereste, jsou daleko dulezitejsi veci a ti co dite mit budou si to uvedomi, co to znamena mit o neco malo vic, nebo min a ti coo deti nechcou, tak at se do toho neserou, jelikoz se jich to netyká a jestli je sere, ze jde vsechno ze statní kasy, tak pokud vím, tak tam jsou penize vsech. A to ze politici si za nase penize jezdi na drahe dovolene je nesere, ze? Ale ze matkam daji o par kacek víc, tak z toho vsichni delaj horor.Fakt nevim, jestli je to k smichu, nebo k placi.

xx (Po, 22. 2. 2010 - 18:02)

Chtím aby se v době krize měli všichni dobře a mohli dopřát svým početným dětem to nejlepší je utopie.
Když mám plat devět tisíc, tak si prostě spoustu dětí pořídit nemůžu. Nebo můžu ale s tím že jim jen to nejlepší nepořídím.

vláda upravit m (Po, 22. 2. 2010 - 09:02)

a ti vám dají, co si budete přát.....no nazdar!!! Upravit mzdy? Upravit byty, upravit všechno? To už tady bylo, snad to píše nějaký starý komunista a cvok.

Rob (Po, 22. 2. 2010 - 09:02)

Pokud si myslíte, že má vláda upravit mzdy v soukromém sektoru, tak potom musíte volit komunisty.

Nika (Ne, 21. 2. 2010 - 22:02)

hezke, ale jak by to podle...No, jeste k Vasemu dotazu, ano mate pravdu, trochu jsem to nedomyslela, ale to prece nejde, vite co?? Ta vlada by asi nejdriv mela upravit mzdu a pak by se podle toho mela brat teprve materska,ale to se nestane, takze se tu tak nejak dohadujeme o nicem....jen me to proste mrzí, ze ta zena chce tomu miminku, nebo respektive i oba rodice ( v mem pripade) dat to nejlepsí (krom lasky) a nemuze, ale laskou dite neuzivite.....nemela jsem velky plat, drela jsem u lisu s tezkym zelezem, pritel taky nema extra plat a to v praci dela 5 let, ale snazime se...a kolik je takovych a s daleko mensim platem a maji vic deti, ale co nadelame??? Vidim to podle nasich...mamka se vypracovala na hodne slusne misto teprve pred rokem a to je jí 40 a tatka makal celou dobu jak debil za pakatel ( 9 000) a co z toho maji??? zacli si jaks taks uzivat az teprve ted az jak jsme s brachou odrostli a nekdo si nezacne uzivat ani v tech 40...proste si s pritelem rikame ,,jeste porad se mame dobre" stejne me to sere....

Nika (Ne, 21. 2. 2010 - 22:02)

A tenhle názor bych...No, nevim, jestli jste tim internetem myslela me a tema gelovyma nehtikama atd, ale internet mam v mobilu a stojí me to pakatel asi nejakych 30kc, nekourim a uz vubec ne v tehotenství-gelove nehty jsem vydela tak max na obrazku a za ty hrisne prachy mam celkem dobry obed pro 3clennou rodinu na dva dny, mozna i na tri kdyz nejsou jedlici, nebo plno dalsich veci a co jsem chodila do prace, tak jsem si nemohla dovolit nakupovat blbosti, to me nastestí naucil pritel, ze peníze jsou na daleko jiné veci.Bohuzel, jak jsem byla na skole jsem si blbosti kupovala,ale jak jsme spolu zacali bydlet, tak mi to skoncilo, pak se na ty peníze clovek jinak dívá a vubec kdyz si na ne vydelá, sice je mi jen 20, ale myslim, ze narozdil od nekterych jinych, jsem na tom jeste porad dobre, jelikoz kdyz ma nekdo zazobane rodice, a vseho plnou prdel a rodice vsechno udelaji a zaridi a pak najednou hup.... a slecna je na dne a neumi si uvarit ani pitomé brambory, a decko na krku, tak tomu rikam pruser, opacně je to lepší... No jsem se nejak rozepsala, to ty tehot. hormonky :)Tímto se s vama vsema loucim, uz k tomu nemam co rict, ale alespon jsem se pobavila a konecne rekla svuj nazor, jelikoz uz jsem na MATERSKÉ, tak si ji jdu uzivat, mejte se pekne

Reklama

Přidat komentář