Reklama

spodní prádlo u chlapců

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 11:02)

Jaké kalhotky klukům kupujete? Přemýšlím že klukovi taky něco koupím. Uvažuji i o tangach nebo těch slipech, co mají okolo boků jenom tu gumu. Prostě něco odvážnějšího.

Káťa (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

kdyby nebyl muž proti, nosí syn jen takovéhle prádlo.

Michale, (Čt, 4. 2. 2021 - 18:02)

různých klučičích kalhotek je plný internet.

Nina (Čt, 4. 2. 2021 - 13:02)

Chudák kluk, ten bude mít ,,radost'' !

Korina (Čt, 4. 2. 2021 - 11:02)

Brácha chtěl už delší dobu po mamce jocksy, ale pořád se k tomu neměla a tak jsme jednou šli všichni a pod mým vedením si je vybral. Moc se v nich před našima neukazuje, když tak přede mnou. Vím, že se stydí. Ale je to na něm parádní. Až mě to vzruší, když vidím ty jeho stehna s holými boky a zadečkem.

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 12:02)

Kolik je bráchovi? Poradila by si mi jaké mám klukovi koupit?

Korina (Čt, 4. 2. 2021 - 14:02)

Je už to půl roku co jsme je koupili. Teď má brácha 14. Sice je nosí, ale vím, že je spíš používá při těch svých hrátkách v posteli. Rád se na sebe dívá, když je má na sobě.

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 16:02)

A jakou značku jste koupili? Nejlepší by bylo kdyby jsi mi poslala fotku, můžeš mi jí poslat na [email protected] Samozřejmě jí pošli bez bráchy.

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 16:02)

Snad nikdo není tak praštěný, aby posílal fotky nějakému honičovi. Nic mu neposílejte!

Korina (Čt, 4. 2. 2021 - 16:02)

Jsem obezřetná s posíláním, zvláště v tomto případě. Příspěvek do diskuse třeba ano, ale fotky ne.

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 16:02)

To samozřejmě chápu. Můžeš sem přidat nějaký odkaz nebo jenom značku. Jakou velikost jste bráchovi koupili?

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 20:02)

Jsi nechutný. Pořád tady somruješ, že si chceš psát o prádle. Teď chceš fotky. Doufám, že si tě někdo proklepne. To není normální chování.

Steve (Út, 9. 2. 2021 - 18:02)

Nejspíš u toho i onanuje ... :-D

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 21:02)

Pochopíte že mi vůbec nejde o to vidět nějakého kluka. Kdyby mi o to šlo, tak nepíšu sem do diskuse, ale najdu si to na internetu. Pouze jsem chtěl vidět, co ostatní kupují. A jak jsem řekl, je úplně v pořádku, že ty fotky nepošle. Nikoho k ničemu nenutím. Vy se nezapojujete do diskuse něčím k tématu, ale radši poučujete všechny ostatní.

Michal (Čt, 4. 2. 2021 - 16:02)

Chci poslat pouze prádlo, samozřejmě bez kluka. Ten mě nezajímá. Potřebuji poradit co koupit tomu svému.

Marcela (St, 3. 2. 2021 - 22:02)

Můj syn si potom když do masturbuje, tak aby utře sperma do zadní části slipů a pak je má klidně dál na sobě. Přemýšlím že bych mu pořídila jocksy, kde ta látka není, aby to nemohl dělat. Přijde mi to dost nechutné, že se mu pak sperma odírá o zadek. Měla bych mu je koupit?

Nikola (Čt, 4. 2. 2021 - 09:02)

Jen aby to bylo tak, jak píšete. Četla jsem článek( asi před pěti lety) o zneužívání chlapců v Itálii. Tam tu aféru spustila jedna matka, když objevila sperma na zadní části slipů svého syna ! Asi jsem vyplašená, ale od té doby použité prádlo synovi prohlížím, než ho šoupnu do pračky. S takovou věcí se vám dítě těžko svěří a je toho dost, každou chvíli vyplave nějaká podobná aféra napovrch!

Marcela (Čt, 4. 2. 2021 - 09:02)

Bude to tak, protože jak se teď nikam nesmí tak se tam to sperma objeví i když je syn celý den doma. Ale co myslíte o těch jocksech, tam by to nebylo . Samozřejmě bych mu je nedávala když někam půjde, aby ještě někoho tím nevzrušil. Kolik je vašemu synovi?

Renata (Čt, 4. 2. 2021 - 11:02)

Jocksy nejsou plnohodnotné spodní prádlo, jsou na sport, vkládá se do nich chránič přirození. Syn je má na hokejbal, ale dává si je přes slipky, skoro všichni kluci to tak dělají.

Vašek N. (Pá, 5. 2. 2021 - 06:02)

To o čem tu píšeš nejsou jocsky ale sportovní suspezor, který má podobný střih jako jocksy. Takže jocksy jsou plnohodnotné spodní prádlo. U nás se ale nedají v chlapeckých velikosteh sehnat. My kupujeme na zahrančních eshopech pánskou velikost XS což odpovídá chlapecké vel. 164.

Reklama

Přidat komentář