Reklama

spodní prádlo u chlapců

emil (St, 17. 1. 2018 - 21:01)

já kvuli nošení těsného prádla ted musím nosti plenky a to je mi 15

Steve (St, 17. 1. 2018 - 17:01)

Prsa nejsou pytlík ... :-D :-( :-D

Eva (St, 17. 1. 2018 - 16:01)

Nechápu jak někdo může...I prsa ?
Hele chápu že je třeba pytlík větrat ale slipy jsou z nějakého účelu volné trenýrky jsou fakt humáč a rozhodně nechci syna ztrapňovat nošením nepraktických trenek.

Steve (Út, 16. 1. 2018 - 17:01)

Nechápu jak někdo může ještě dnes nosit těsné slipy a vše si pařit - blázni. Akorát mladýmu kurvíte plodnost. Proč asi je pytel visící venku, co? Chápu že to někomu nedojde vůbec - holt marný, marný, marný.

Ženská si může dolejšek pařit, ta má orgány všechny VEVNITŘ.

když (Út, 16. 1. 2018 - 16:01)

Řekla mi sestřička u...mají retarovaný mámy, co jim na jejich tlusté zadky kupují velikost S, místo XL, tak to je pak těžký.
A hmatem dr. nic nepozná, trncle a spol. se normálně lehce stáhnou.

Tereza (Út, 16. 1. 2018 - 16:01)

Řekla mi sestřička u našeho nového dorostového doktora,že podle něj dospívající kluci velmi často nosí těsné spodní prádlo,skoro vždy má problém strčit ruku pod něj při kontrole genitálií.Boxerky jsou prý ještě větší zlo,než slipy.Jsme prý jedni z mála,které za to nepokáral,ale když příště přijdem s trenýrkama,uděláme líp.

Máma od pohledu (So, 11. 2. 2017 - 06:02)

mladej (10) ted vstal , měl na sobě jen volné pyžamo , zrovna je v koupelně a přišel mi že je velice zpokojený v tom že ho celou noc nic nesvazovalo, neřezalo a neškrtilo.
Pá ,mějte se, já mu jdu dělat snídani a jedeme na tréning ,kde bude jen ve volných kratasích (dresu).

RADA: (Ne, 14. 1. 2018 - 19:01)

Chápu tě jak ti asi je. My...Lepší přejít na boxerky,to je stejný na nošení jak slipy.Kalhotkáři to na střední taky nemají jednoduchý,jsou v menšině,často úplně sami.

Martin V. (Ne, 14. 1. 2018 - 02:01)

Mám 14 let a nosím slipy...Chápu tě jak ti asi je. My jsem před rokem měli se synem stejný problém. Kdo vybočuje z řady je vždy cílem útoků a šikany. Pravděpodobně jsi v deváté třídě, tak pokud se ve slipech cítíš dobře doporučuji ten půlrok to vydržet. Pak půjdeš na střední a tam to bude už těm klukům jedno, nebudou to řešit. Takovou zkušenost máme my.

Jirka (So, 13. 1. 2018 - 22:01)

Mám 14 let a nosím slipy kluci se mi smějí a dělají ze srandy zářez.Co mám dělat slipy se mi fakt dobře nosí ale stojí to za to? Poradte

Krypl (Út, 2. 1. 2018 - 01:01)

Bohužel pro mě ma nošení slipu nasledek to že jsem ted závislý na plenkách

Hanka (St, 1. 2. 2017 - 20:02)

Pro kluky nad 10.let jsou nejpřijatelnější těsně obtažené nízké boxerky se širokou gumou v pase.Nejlépe značkové.To je u nás 90%prodeje.Zbývající připadá na trenky a slipy.Tanga pro chlapce poptaly za tři roky,co to dělám,snad 4 zákaznice.

jan (St, 1. 2. 2017 - 01:02)

V těchto mrazech jedině něco teplého, takže bavlněné boxerky.

No, (Út, 31. 1. 2017 - 20:01)

Je to takové zvláštní...máte úplně pravdu.Ono je i dost zarážející,že spouta kluků nikdy nepozná svobodu trenek a znají jen přirození natěsnané do různých slipů nebo boxerek,to už je jedno,jak to nazveme.Tak se armáda neplodných potěšeně rozrůstá!

Zuzka (Út, 31. 1. 2017 - 14:01)

Je to takové zvláštní...Každý se rozhodne podle svého.Moje děti tanga mají,holka od dvanácti a kluk od třinácti.Takové prádlo je hlavně pro mladé.A včas je to naučí dodržovat důsledně intimní hygienu,on ten proužek látky v zadečku nikomu nic neodpustí.

Tereza (Út, 31. 1. 2017 - 10:01)

A preco nie ? Moji ich nosia...Je to takové zvláštní rozhodnutí,alespoň z mého pohledu,koupit dítěti jako prádlo tanga.Ať je to holka nebo kluk,i když u chlapců je to více zarážející.

Hans (Út, 31. 1. 2017 - 07:01)

Ve 12.letech má tanga?Proč ?A preco nie ? Moji ich nosia tiez, prakticky stale. A v lete su v tom k zozraniu :-)

monika (St, 25. 1. 2017 - 21:01)

Ve 12.letech má tanga?Proč ?Jednou jsem se preklikla na netu a misto slipu jsem vzala tanga. Jednou si je nasadil,zasmali jsme se a sli pryc. Nosi oba slipy sle ma peknou postavu a delal v nich kraviny

Steve (Po, 23. 1. 2017 - 18:01)

katastrofa matka taková ...

Tereza (Po, 23. 1. 2017 - 11:01)

Kluci nosi slipy a...Ve 12.letech má tanga?Proč ?

Reklama

Přidat komentář