Reklama

Svazování partnera(ky)

Bára (So, 21. 3. 2020 - 05:03)

Také jsem již na to přišla. S roubikem schovaným pod rouškou, jsem vyrazila ven.

B (So, 29. 2. 2020 - 06:02)

Plastový barel na hlavu? Lidé šílí kvůli koronaviru
31.1.2020 12:24
Na nádraží v čínském městě Weifang se podařilo natočit muže, který cestoval nejen s rouškou na ústech, ale zároveň s plastovou lahví na hlavě. Stejně postupovala žena, kterou na mobilní telefon zaznamenal spolucestující v metru ve městě Chengdu. Strach z nákazy koronavirem nutí místní obyvatel k šíleným variacím.
Tento članek s videem na idnes nás tak trochu inspirovali. Po shlédnutí videa manžel jsme napřed kroutily hlavou, ale pak jsme si řekli, že by to nemuselo byt špatné mučeníčko. V barelu na vodu, jsem napřed vyřízla dno tak, aby dobře obepínalo kožený obojek na krku, pote jsem rozřízla na jedne straně od hrdla dolu, v místě ust vyřizla otvor. Nasadila jsem si kožený obojek a manžel mi nasadil barel, předtím však bodově kapl do řezu sekundové lepidlo, ještě spoj přelepil průhlednou izolepou. Barel těsně obepina hlavu, dýchá se dobře, otvor v hrdle je dostatečny, otvor u úst je zatim přilepený kolečkem ze dna izolepou. Předsevzetí je byt takto cely vikent, tak uvidim. Rano jsem si musela vzít pas cudnosti, korzet, řeminky na ruce a na nohy, body a leginy.

Bára (St, 4. 3. 2020 - 21:03)

nakonec jsem v platovem barelu na hlavě strávila páteční odpoledne, noc a sobotní den, nedobrovolně i sobotní noc. V sobotu navečer jsem barel chtěla sundat, ale ukázal se problém se slepeným spojem, který opravdu dobře držel a manžel nebyl doma. V neděli ráno, jsme barel opatrně rozstřihli.

Rinzler (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Proč tak složitě?Si stačí koupit plynovou masku IP 5 v nějakém armyshopu v černé barvě,stojí 1/3 ceny co v nějakém BDSM shopu a je i s filtrem proti BOL :-) V případě když by chtěl být někdo hodně IN tak PRWU model.Je to skladnější než barel na vodu,dá se to použít i na Breath hrátky když se dokoupí vrapová hadice a v případě použití filtru ochrání i proti koronaviru.A celodení nošení je hodně velká výzva(obojek se k tomu dá použít určitě bez problémů taky) :-)

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 00:03)

super je když máte partnera(ku připoutanou k posteli/kříži a nasadíte plynovou masku a zakryjete výhled, přítelkyně už po 4minutách kňučela že to chce z hlavy pryč.
dost psycho.

Bára (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Můj příspěvek.

Romana (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Holky,prosím vás jaké používáte svetry pro svazování ? Máte na mysli silné roláky a propínací kabátkové svetry s páskem? Pokud ano,kde je kupujete, ráda bych se něco o tom dozvěděla.

GGOOL (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Já rád. Kde?

Bára (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Od 29.prosince jsme byl na chatě na Kokořínsku. Dohodli jsme s manželem, že vyzkoušime něco nového. V úterý po snídani jsme si uzamkli pás cudnosti, já kovovový a manžel kožený obojek, na ruce a nohy uzamkly náramky, oblekly jsme se a zámkem jsme se k sobě zamkly za naramek na ruce (ja pravá ruka, Petr levá ruka), klíč jsme pověsili v chodbě a dali si předsevzetím, že to vydržíme do nového roku, nakonec jsme byli k sobě zamčeny až do středečního večera. To jsme take zvládli vyrazit i na procházky, já mněla přes obojek rolák a manžel překryl šálou, pončo schovalo spojené ruce. Byl to zajímavý zážitek. Petr vtipkoval, že bychom to mněli praktikovat častěji.

Bondage.Lover (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Krásný nový rok vám přeji! Ať jste bezmocně spoutaní kdykoli to jen bude možné :-)

Gabriela (Po, 30. 12. 2019 - 16:12)

Ahoj všem, tak jaké u vás byly Vánoce? Na Štědrý den byl svázaný celý den manžel. Dostal plínu dvoje silonky, dva teplé huňaté roláky a svázala jsem ho pod stromeček do kozelce provazama, jako on mě loni. Dostal roubík z mých kalhotek a šálu přes koutky, šálu na oči a tak byl až do večera. U stromečku jsem měla na sobě svoje chlupaté šaty a šálu, manžel musel mít můj růžový a pouta na rukou. Dostala jsem mimo jiné úžasné mohutné šaty z mohéru a ještě mohérovou šálu. Manžel dostal silnou angora kuklu v růžové barvě. Na silvestra se to otočí, budeme na chalupě a otrokyně budu já, takže asi v cele ve sklepě nebo na půdě. Je dohodnuté, že přijede Linda s přítelem a Linda skončí jako otrokyně se mnou. K Vánocům orý dostala nové věci, tak uvidíme, jak bude vyparáděná. Potom napíšu, jak jsme obě dopadly :-)

Bára (Ne, 22. 12. 2019 - 06:12)

Předvánoční víkend si užívám. V pátek odpoledne jsem si musela nasadit plinku, obleknout celotělový latex, na latex jsem si musela obleknout punčochy a latexovou masku ženy, manžel mi uzamkl vysoký kovovy obojek, na ruce a nohy uzamkl široké kovové náramky, musela jsem si obleknout rolák a kalhoty, na masku nasadit paruku, uvazat šatek (přes hlavu a krk). Když jsem byla hotová vyrazily jsma nakupy, bylo to docela vzrušující. Domu jsme dorazili okolo 22h, svlekla jsem si oblečení a manžel mne připoutal za náramky a obojek do "X" na postel, kde jsem byla připounana do sobotního dopoledne.

Muz (Po, 16. 12. 2019 - 15:12)

Chtel bych od holky se nechat svazat me taky vzrusuje kdyz mi holka nehybne svaze zrostazeni nohana a rukama a pak mi muci casti tela napise mi holka diky odepisu

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Poprvé vřipoutaná , ty jo to byly časy, to jsem byla ještě malá holka v 8 tř. ZŠ na škole v přírodě. to jsme měli rozchod v českým Krumlově , jeden kluk co se mi líbil si koupil pouta . A odpoledne když už jsme byli zase všichni na ubytovně došel k nám na pokoj ten kluk , holky mě tam s ním nechaly samotnou . líbali jsme se na posteli , pak mě připoutal ruce za hlavu k pelesti a ,začal mě líbat na krku a rukama mě jezdil pod tričkem po prsách , Pak mě vyhrnul tričko a začal mě lízat bradavky, Moc se mi to líbilo, klečel nade mnou hladil mě a líbal, lehce mě lehtal na bříšku , neměla jsem moc prostoru se bránit ruce jsem měla spoutané za hlavou a jeho koleno jsem měla tak že mě jemně tlačilo na rozkrok a druhou nohou mě obepínal moji nohu abych se nebránila moc se mi to líbilo ,a kdyby do pokoje nevpadli holky tak bych asi přišla i o pásek a ryfle .
Kdoví co by se dělo dál.

Gabriela (Út, 26. 11. 2019 - 22:11)

Ahoj všem, tak nějak jsem si říkala, jaké asi byly první zkušenosti se svazováním u ostatních? Na svoji úplně první si pamatuju naprosto přesně jelikož z toho mám do dnes i fotku a byl to intenzivní zážitek a spouštěč všeho dalšího :-) u mě to bylo poprvé na střední na lyžáku, kdy mě svázaly spolužačky, protože nechtěly abych šla na večerní disco do klubovny protože jsem konkurovala v boji o kluka. Mimochodem dnes je to můj manžel :-) Tak mě svázaly holky na židli v pokoji pomocí šál a pásků od svetrů. Vždycky jsem měla ráda pletené oblečení a když mě svázaly, tak jsem měla na sobě černý rolák a přes to ještě šedý cardigan. V ten den jsem poznala, že svazování asi bude pro mě po zbytek života to co se mi líbí. Sice jsem se styděla a nechtěla, aby mě takhle někdo cizí viděl ale na druhou stranu se mi to líbilo a vzrušovalo mě to. V ten večer jsem měla poprvé i zavázanou pusu, na kterou obětovala svoji šálu dnes moje nejlepší kamarádka Linda. Tenkrát ovšem byla proti mě ještě se dvěma holkama a podporovala sokyni v lásce Šárku :-) a co Vy a první zážitky?

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 15:01)

Tak to už je hodně dávno. Bylo to na posledním školním výletě.
Nevím co jsem holkám provedl a proč zrovna já, ale přivázaly mě v chatce k židli a namalovaly. Daly mi podprsenku sukni a nějaký triko. Vzpomínám si že jsem byl připoután uprostřed tábora u takového velkého dřevěného stožáru. Večer jsem měl službu v jídelně a noc jsem strávil spoutaný u holek v chatce, ale moc jsme toho asi nenaspali.
Druhý den jsem v té sukni a podprsence musel jít na výlet přes Frýdštejn na Malou Skálu.
Když jsme se vrátili tak mě propustily, ale na vše si vzpomínám už jen letmo. Je to už dávno, ale moc se mi to líbilo

Bára (Út, 3. 12. 2019 - 21:12)

Můj první zážitek byl v devatenácti, když se mně na rande partner zeptal jestli bych si nechala nasadit a zamknout pás cudnosti, do té doby jsem s ním neměla žádné zkušenosti a tak jsem souhlasila. Pote se mne zeptal a co obojek, bylo to něco nového a pro mně neznámeho.

Alex (Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

Ahoj, zkoušeli jste někdo Wobenzym na podlitiny?

Tábor (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

Moje partnerka má taky ráda, když je připoutaná do X, chce mít u toho co nejvíc roztažené nohy. Už to děláme delší dobu, pořád se jí to líbí, chtěla i vyfotit (snad ty fotky nebude nikde ukazovat).

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 00:11)

proč ?

Reklama

Přidat komentář