Reklama

Svazování partnera(ky)

... (Út, 8. 7. 2014 - 14:07)

To jako fakt někdo ze sebe nechá dělat takového vola. Nikomu nerozkope řiť?

jirka (Út, 8. 7. 2014 - 13:07)

Jaký to máte efektivní...Nejlepsi roubik jsou cerstve pouzite kalhotky ci tanga .

Jola (Po, 7. 7. 2014 - 16:07)

Velice pravděpodobně něco namítá už na to,že ho vedu do kotce za světla . Jenže roubík je opravdu dokonalý a to díky dvěma řemenům které se kříží pod bradou , ale zapínají se na temeni, tudíž je spodní čelist pevně fixována k červené pěnové kouli. Celkovou dokonalost dotváří dvojitý řemen , který se spojuje na kořenu nosu a zapíná se na přezku spojenou se základním řemenem roubíku.Ten je provlečen okem na obojku a tvoří tak dokonalý komplet , po jehož nasazení ,pevném utažení a uzamčení na hlavě s krkem zbývá jen koulení očima. A z toho se žádné námitky vyčíst nedají.Jen párkrát se pokusil vzdorovat při jeho nasazení, ale stačilo vsunout ruku do podprsenky a trochu zakroutit bradavkou. Následovalo okamžité otevření úst, aplikace roubíku, jeho pojištění svými prsy, aby ho nemohl vyplivnout a pevné utažení za hlavou. Pak už se roubíku sám zbavit nemůže a dotažení zbylých řemenů je pouze na vás s upozorněním, že tento odpor nezůstane bez potrestání.Následuje vytvoření dalších záminek pro potrestání zadáním úkolů, které nemůže díky spoutání splnit, např. :Posazení do sedačky a připnutí obojku na řetěz ze zdi za sedačkou , čímž docílíte způsobného sezení s rukama za zády (ideální ke sledování televize bez vyrušování , pokud si "neužívá" v kotci), ale vašich lodiček připravených k vyčištění za daný časový úsek - např vypití kávy na zahradě a zjištění situace pro přesun - si ani nevšimne, protože se nemůže ani pohnout. Také se ukázalo velice praktické vedení za ucho (jako prvňáka), takže velice ochotně opouští dveře domu a cupitá(taktéž velice ochotně) na místo trestu, což mu ztěžuje délka řetězu mezi kotníky a tak krok je dlouhý zhruba půl jarmilky. Tam jsem ponechala vánoční délku a pro větší potupení na něj zavěsila rolničku, aby měl pocit že je slyšet daleko široko. Pak už jen ho několikrát zdržet na "úprku" (zastávka u třešně , u skalky , atd ...)což vyvolává zděšení dobře patrné na očích a divokém rozhlížení po okolí.Tuto anabázi dokončíte připnutím na řetěz v kotci

Hop (Čt, 5. 6. 2014 - 22:06)

Takže proběhlo...Dost dobré, předpokládám správně, že pokračování děje netuší a je překvapený?

Sandra (Čt, 5. 6. 2014 - 21:06)

Nutné jsou samozřejmě...http://satinsubmissions.com/boyfriend-gets-transformed-into-a-chastised-plugged-obedient-maid/Nádherná povídka, co všechno si přítel musel obléknout, roubík, anální kolík, korset, uniforma francouzské služebné se zástěrou, vysoké podpadky...pěkný, stačí dát do překladače....

Jiřina (Čt, 5. 6. 2014 - 17:06)

My (já) už jsme to dovedli...To ani nenamítá nic, když je pevně svázaný v kotci....:-D To je i zamčený?

Jiřina (Čt, 5. 6. 2014 - 17:06)

Chtěl bych být na místě...Jaký to máte efektivní roubík?

Jarmil (Út, 22. 4. 2014 - 18:04)

Wow, super !

Jirka (Ne, 16. 3. 2014 - 20:03)

Takže proběhlo...Hezký. Je fajn když si takhle hrajete. Klidně popiš více. :-)

Jola (Pá, 21. 2. 2014 - 10:02)

Takže proběhlo rozbalování dárků a Libušku Šafránkovou už strávil svázaný do kozelce v několika novinkách .Nové taneční minisukni , neonových jarmilkách (taková řvavá růžová - Toga)a největším análním kolíkem jaký jsem dokázala sehnat. Už při rozbalení poněkud vytřeštil oči a co teprve při aplikaci ,kdy očima doplnil roubíkovou komunikaci, takže podle huhlokoulení jsem vybrala evidentně dobře.To se potvrdilo i při předkozelcové procházce po zahradě , kde si podle zvuků a našlapování užil nejen nové cvičky. A vánoční zkrácení řetězu mezi nohama na cca 5 cm mu situaci moc neusnadnila, protože cesta dlouhá 60 metrů na konec zahrady trvala skoro deset minut.Ještě dodám , že spoutání a naoko násilné převlečení do ženských šatů bylo jeho přání a já o tom původně nechtěla ani slyšet. Ale při pohledu na růžovo-černou hračku , která bez mého dovolení může jenom koulet očima ,šustit o sebe cvičkami a bezmocně čekat na další z mých trhlých nápadů napadá, že trocha feminizace nikoho nezabije. Mám takový dojem , že nás asi viděla při procházce sousedka , ale ať si taky užije , holka. Takže vzhůru do toho, už má na posteli připravenou sukni , silonky , podprdu ,body a cvičky. to bude dlouhý víkend !

Legolas.dom@cen (Ne, 15. 8. 2010 - 11:08)

Ahoj subinky. Rád bych touto cestou poznal sympatickou submisivní dívku/ženu, která má stejně jako já zálibu v bondage, rafinovaném a jemném SM. Zkrátka hledám subinku pro život. Jsem rozumný a pohledný mladý muž (VŠ), který by rád poznal spřízněnou dušičku. Rozum a zdraví ti nesmí být cizí. Platí pro Pardubický a Královehradecký kraj. [email protected]

MilanXD (Út, 3. 8. 2010 - 11:08)

zvědavá :-))))) - Když jsem taky tohle vyráběl, tak jsem měl prodejnu v kanceláři a občas tam vplula nějaká madam, která ten pohled těžko rozdejchávala. To je roztomilé :-))) - když žena skočí do pout po hlavě :-)))

zvědavá (Po, 2. 8. 2010 - 11:08)

po prohlídce pomůcek jsem zvlhla....

MilanXD (Po, 2. 8. 2010 - 11:08)

POtvrzuji. Samurai má skvělé a kvalitní věci. A především je to jeho výroba a žádný čajnašit.

Zasneny bernard (Ne, 1. 8. 2010 - 19:08)

Jana: Zkus taky http://www.samshop.cz , mohu doporucit z vlastni zkusenosti

Jana (Ne, 1. 8. 2010 - 00:08)

Premyslely jsme s partnerem nad svazovanim, ale je to pomerne draha zalezitost...Chteli jsme nejaky roubik pro zacatek..obchodu je spousta, ale u nas v cechach sem objevila snad jen www.spoutana.cz , tam maji pekný výber roubiku za priznive ceny. Skoda ze nebydlim v Americe...tam toho maji spoustu za malo penez.. Nebo mi poradte prosiiim

D (St, 24. 2. 2010 - 09:02)

My praktikujem svazování cecků měkkými chemlonovými provázky.

MilanXD (Út, 23. 2. 2010 - 18:02)

Tady máš vše co bys měl vědět...http://www.eroticke-pomucky.cz/bondage-a306.htm

h (Út, 23. 2. 2010 - 15:02)

a jak svázat (uzel)

MilanEP (Pá, 6. 11. 2009 - 09:11)

PA lano je Polyamid. = Lidově nylon. Je takové lesklé, klouzavé. Nesmí se tahat rychle po kůži - spálila by se. "Bez duše" je lepší. Bez duše znamená, že jsou provaz či lano uvnitř duté. Lépe sedí, je měkké a uzly se nepovolují. PA lano se lehce vypere v pračce a poměrně rychle usychá. Existuje v záplavě barev, což je výhodné pro nastříhání na různé délky a dobrou orientaci při bondage. Bílé a červené se blbě fotí. Konce lana se zatavují nad plamenem do kuliček, ale podstatně lepší jsou cca 3cm dlouhé kužely, které umožňují provlékání pod již utaženým provazem. Takto uzpravené konce je možno udělat asi jen speciálním přípravkem. Plamen a prsty na to nebudou stačit.

Reklama

Přidat komentář