Reklama

TRESTÁNÍ DĚTÍ NA HOLOU - komentáře

Default User Image
Eli (St, 3. 1. 2024 - 11:01)

A proč  bych měla dostávat na zadek? V čem je to dobrý?

Default User Image
Eva (St, 3. 1. 2024 - 09:01)

Když jsem naposledy dala svému synovi výprask na holou udělal se mi na stehna. Nevím jestli se vic styděl on nebo já.

Default User Image
Eli (St, 3. 1. 2024 - 01:01)

No já jsem ještě nikdy nedostala nevím na co je to dobrý. Musí to bolet. Máma není na takový tresty 

Máma od dvou holek (Ne, 16. 4. 2023 - 14:04)

Trestat malé děti fyzicky je nesmysl. Od 12, 14 let už výprask smysl má. Kromě trestu jako takového, je tu i stud z nahoty. Používám na obě své holky proutek, pravítko nebo řemen a všímám si , že stud má stejný účinek jako výprask samotný.

Jiřka (Ne, 22. 5. 2022 - 07:05)

Mám dva syny 8 a 10 let a dávám jím na holou když něco provedou. Normálně je přemůžu když se brání, sundám jím kalhoty a naplácàm jím na zadeček rukou. Ty jejich malinké zadečky jsou akorát do dlaně a pokaždé si uvědomím, jak je můj dospělý zadek ohromně veliký proti těm jejich malinkým prdelečkám.

Jana (Ne, 22. 5. 2022 - 07:05)

Ahoj Jiřko, zkus jim dát příště na holou jarmilkama, těma to pěkně štípe a je to účinné, znáš jarmilky?

Jiřka (Ne, 22. 5. 2022 - 08:05)

Taky dětem dáváš na holou? Jak vidíš rozdíl mezi tvým velkým dospělým zadkem a jejich malinkatými prdelečkami, když jim stáhneš kalhoty?

No a co? (Pá, 23. 10. 2020 - 00:10)

Asi měla důvod. Měla tě líp vychovat, aby sis nedovolila odmítnout klečet. Jestli je ti víc než 10, tak už je stejně asi pozdě.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 09:10)

Mamka mě včera dovedla za rameno ke koutu a prý ať si kleknu , když jsem jí řekla že ne , stáhla mě kalhoty a dala pár na zadek , utekla jsem do pokoje pod duchnu, když došla , sundala ze mě jak legíny tak kalhotky , tak i tričko. a řekla že z té postele neslezu, hodinu a půl jsem musela být v posteli, jen tak bez ničeho, jen čučet do stropu. :-(

Default User Image
Klára (Út, 2. 1. 2024 - 13:01)

A bránit jsi se nezkoušela?

Reklama

Přidat komentář