Reklama

úchylka???

Petr (Po, 13. 9. 2004 - 18:09)

Možná jsi zapšklej teplouš.To já nejsem,růžovou nemám.A jestli si libuješ v připosranejch trenclích a propoceným nátělníku s lahváčem před bednou, užij si to, ale neser se do těch, co se snažej vypadat lidsky.Dík...nevím,kdo je víc úchylnej,jestli to nejsi spíš ty...

Mravní hlídka (Po, 13. 9. 2004 - 17:09)

Pro **Petr** Ach,Božíčku,v Benetonu mají šik růžový svetříček. Měl by jsis ho koupit.A k tomu růžovoučké boa - a budeš hvězdou mezin ostatními napudrovanými pány. :-))

Petr (Po, 13. 9. 2004 - 17:09)

Díky Kačenko. Nejsem žádný přecitlivělý tintítko. Mám rád sport, sportuju hodně.Mám docela solidní chlapskou postavu. Prostě mi záleží, jak vypadám, jaký mám zadek, nohy, prsa...břicho.Holím se v rozkroku i v podpaží, trochu břicho.Závidím holkám hladké tělo.Nesmím smrdět a každý den musím mít čisté slipy.Nosím tanga, protože se mi to líbí na holkách a je mi to příjemný.Dá se říct, že výběr spodního prádla je pro mě silně vzrušující činnost.Ale to asi všechno bude tou trochu vyšší hladinou estrogenu...asi i ten aerobic, když na něm mezi těmi holkami cvičím v krátkých dámských (stejně jiný neměli) elasťákách. Nosil bych i dámský tanga nebo kalhotky, ale do nich se prostě nevejdu, jen do dámských boxerek, ty mám a jsou pohodlnější než pánský...Ahoj Petr

Kačenka (Po, 13. 9. 2004 - 14:09)

Asi jo, ale já u chlapa dokážu ocenit když o sebe pečuje. Spíš je to stylem a předsudky, že chlap musí smrdět a mít všechno chlapský. Ale teď se to začíná měnit a já doufám, že to chlapi pochopí a začnou o sebe pečovat jako ženský. Lepší voňavej a upravenej chlap než hnusný smradlavý prase. To o čem píšeš beru, sice můžeš někomu připadat divnej, ale myslím že takový předsudky se za chvíli rozpadnou, je to normální a naštěstí nepatříš do sorty chlapů který si myslí, že se o sebe nemusí starat a čím víc smrděj, tím vypadaj mužněji, ale jsou to jenom líný prasata a nedokážou se o sebe hezky postarat.Kačenka

Jan (Pá, 13. 2. 2004 - 21:02)

Jasně pro holky je všechno hned úchylka. Jakmile nosí kluk něco alespoň trochu náznakem ženského, hned je úchyl. Kdežto ženská může nosit pánské věci zcela normálně -kalhoty,kravaty atd. a ještě je svá a emancipovaná.Opačně to ale neplatí. Takzvaný transvestitismus vlastně ani v ženské podobě nemůže existovat protože ženský mohou nosit úplně všechno. Není to taky trochu diskriminace mužů dámy?

Petr (Pá, 13. 2. 2004 - 11:02)

Prádlo nosím pánský, i když jsou to tanga, dámský nenosím, to ne, i ty bokovky jsou pánský kalhoty, deodoranty pánský, i když mi vůně dámských deodorantů je více než příjemná. Vzrušuje mě spíše lesbický sex než klasický (např. na videu).Mám představu, že bych chtěl být žena, která má hezká prsa,tělo,dávám si sám záležet na zadku a nohách, zkouším epilaci, chodím na aerobic,zajímám se o módu,hlavně ve spodním prádle a aerobikovém sportu.

Jarka (Pá, 13. 2. 2004 - 08:02)

Jasně,je to úchylka, i když asi neškodná, jestli vám to klape, tak proč ne? Miluješ jí, v sexu povinnosti plníš, orgasmu dosáhneš, tak to, že se možná trochu cítíš jako žena...Spíš máš možná jen trochu zvýšenou hladinu estrogenu, to se stává,ale to neznamená,že jsi lesba v mužským těle, to by bylo fakt velice výjimečné. A jaký nosíš prádlo? dámský nebo pánský, jaký používáš deodoranty a tak...tohle jsou znaky, podle kterých to poznáš J.

Kaca (St, 11. 2. 2004 - 13:02)

No,ja uz videla par kluků,kteří nosí tanga a kalhoty maj takový,že tanga jsou vidět.Jo a jsou s holkama,prostě to asi připadá někomu normální,ale běžný to asi není. Ještě k tomu elastický tričko,ale jinak když má postavu,zadek...tak proč ne???Jen to nesmí přehánět, třeba kdyby měl tanga červený...

Sona (Út, 10. 2. 2004 - 14:02)

A to nic netusi? Ani kdyz te vidi v polobokovkach a koukaji ti tanga? Mne by to teda u chlapa prislo trochu divne.

Petr (Út, 10. 2. 2004 - 08:02)

No, sex jedině s holkama,jsem na holky,ale cítím v sobě část ženy,to se těžko vysvětluje.Jsem prostě jemnější,jinak bych se tak nevyholoval.Dovedu si představit,jak nosím minisukně,trička,topy jako holky.Kalhoty nosím takový polobokovky,ze kterých jsou vidět tanga,který nosím nejčastěji. Hraju volejbal,kam chodí holky a nevadí mi převlíkat se před nima,spíš mě to vzrušuje. Určitě je v tom trochu exhibicionismu,ale ne toho mužskýho,ale ženskýho. A onanie? Jo,onanuju,samozřejmě si představuju holky. Moje přítelkyně to netuší,spíš ji mé chování vzrušuje.

Luděk (Út, 10. 2. 2004 - 07:02)

Takže to jsi lesba v mužským těle? To musí být docela zvláštní.Co sex? Co onanie a tvé představy?

Irena (Po, 9. 2. 2004 - 15:02)

V dnešní době už to úchylka není. Patříš pouze do jedné z menšinových skupin s jinou orientací.

Petr (Po, 9. 2. 2004 - 09:02)

Ahoj lidi,mám takový nevšední problém.Líbí se mi holky,ale mám často pocit,že ve mně dříme holka...V čem to spočívá? Vyholuji se v rozkroku i v podpaží,chodím na aerobic,stydím se nahý před klukama,ale před holkama ne,kupuji si často spodní prádlo,a to tanga,stringy,ale i dámské boxerky.Dbám na postavu,ale vzrušuje mě ženské tělo,ale někdy mám pocit,že je to z pohledu ženy,jako bych někde uvnitř byl lesbická žena,je to vůbec možné???

Reklama

Přidat komentář