Reklama

Úmrtí pejska

:) (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

Proč tě to zajímá? Mě...co vede člověka na tuto diskusi? Vidět to, co svět neviděl, blbost pejskařek, pejskařů, kteří povyšuji své psí milášky nad lidi.
Nějak bys chtěla ten svět nalinkovat podle sebe, viď.

Co se stalo? (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

Nevšímej si toho, to jsou...Že by poprvé ty sám semnou souhlasil?,tak to jsem v šoku.

Lenko, (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

můžu se tě na něco zeptát? Co jsi dnes dělala? Já tu měla dopoledne mamku se sestrou,pak jsem uklízela a dávala si po celém bytě Vánoční tretky,i taková maličkost,která mě potěšila,že mám hotovo a ted už můžu v klídku péct cukroví.Co ty,krom osočování druhých lidí? Mimochodem pejsky mám moc ráda,i když žádného domácího mazlíčka nemám.A když tu jdu něco napsát na diskuzi,tak se zaměřím na toho,na koho chci reagovat a kdo mě nezaujme,na toho jednoduše nereaguji.Ovšem chápu tě,ráda se hádáš,to je jediné,co tě myslím uspokojuje,vid?

:) (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

odpovídala jsem někomu...Nevšímej si toho, to jsou jen pejskařky. Nemají rády lidí, jen své milášky. Dobře jsi psala, navazovala jsi na téma. Diskutovat umíš, ale ty plačky jen lidem nadávat.

Vůbec nic (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

Anonymko, co to má...odpovídala jsem někomu jinému.Však dále si pište o pejskách,já jsem reagovala na příspěvek a jestli si si všimla,tak je to tady docela běžné,že na určitým tématu se píše o něčem jiném.

Jednoho (So, 1. 12. 2012 - 18:12)

Jsou pekne mazani,...znám osobně několik let,jsou to chytří lidé,s nikým se tak nepobavím jako s ním.Oni u nás ledaco nechápou,policisté u nás dávají botičky,když špatně zaparkujete,u nich to neexistuje,tam se jim závora neotevře,pokud nezaplatí za parkovné.Takže je přímo v křeči,když vidí,že jim dá botičku a do hodky je zpátky,aby ji dal pryč.Oblečení si tam zkoušíte a chcete si nechat poradit,to oni také nechápou,u nich dítě v 1 třídě ví,zda je mu svetr dobře,nebo není.Jeho synek u nich propadal,u nás má vyznamenání.Opravdu oni nás Čechy mají za hlupáky,já když ho neznala,tak jsem jimi pohrdala a dnes?,dá se říct kamarádi.Zpočátku,když jsem s ním měla kšeft,tak mi povídá,paní tykat?,já mu řekla,kamarád mě tyká ty mi budeš vykat! Dodneška se tomu smějeme,když si na to vzpomeneme.Takže oni pro nás hodně udělají,když mi jim pomůžeme,tak se nám to vrátí.Ale musíte je znát dobře,já do té doby jimi také pohrdala,dnes už ne.A že málo platí to je pravda 250 Kč na den,ale taková důchodkyně,když si přivydělá 4 tisíce za měsíc,tak to taky není špatné,krom toho jí nikdo nenutí,když nebude chtít,tak nemusí.

Daša (So, 1. 12. 2012 - 18:12)

Pardon ono je to tady o psech :-)

Daša (So, 1. 12. 2012 - 18:12)

Jsou pekne mazani, zamestnavaji duchodkyne za 20 korun na hodinu. A skoro vsechno maji podplacene i ridicaky.

PRAVDA (So, 1. 12. 2012 - 17:12)

Nevim kde je pravda ale...Skutečnou pravdu se nikdy nikdo nedozví, jsou to jenom dohady a doměnky. Každopádně Vetnamcům se věřit nedá.

jo. psy si přip (So, 1. 12. 2012 - 17:12)

Ano, bordel, to bylo kdysi....výhradně pro sebe.

Dasa (So, 1. 12. 2012 - 17:12)

Nevim kde je pravda ale stacily mne nektere zabery z jejich podniku a ten bordel a mysi no fuj je to u nich humus.

. (So, 1. 12. 2012 - 17:12)

Tak ten guláš pojmenujou jinak.

. (So, 1. 12. 2012 - 17:12)

Protože Vietnamci za sebou zametou stopy, aby nikdo nic nepoznal, aby se nic neprokázalo a oni samy se s tím nevychloubají a když má někdo podezření, tak to popřou a důkazy žádný nejsou, stopy jsou zametený.

Daša (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

No to je hruza jeste ze jsem tam nikdy nezasla. Proc to jestli je to pravda nikdo neresi? Zda se mi ze si tady muzou delat co chteji a nic se jim nestane.

Daša (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

Ja jsem slysela ze vietnamci vykupuji psy. Za kazdeho vam pry zaplati minimalne petikilo. Ale nevim na co potrebuji tolik pejsku.

čili: neumím to (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

Mě je to jedno, ať si...tak si pořídím psa. se psem je to prosté, není třeba na sobě nic měnit, na ničem pracovat... jen ty potvory dlouho nevydrží...

Verča (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

o tobě i ti chlapi?Mě je to jedno, ať si říkaj co chtěj. Já se s nima nebavim, ani neni o čem, nemám s nima absolutně žádný společný téma k hovoru.

Verča (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

Když už někoho...A že na mě posíláš mozkovou příhodu a kdoví co za nemoce, to taky neni pro mě žádnej trest. V dnešní době bych se vysokýho věku dožít ani nechtěla. Čím dřív umřu, tím líp pro mě, tak si nezapomeň rejpnout, abych už chcípla. Však tebe to čeká taky.

neříkají něco p (So, 1. 12. 2012 - 16:12)

Mě je bez chlapů mnohem...o tobě i ti chlapi?

Verča (So, 1. 12. 2012 - 15:12)

Když už někoho...Mě je bez chlapů mnohem líp, než se otravovat s nějakym neřádem, to radši budu sama celej život. Nemít chlapa, to pro mě neni žádnej trest a že ty mi žádnýho nepřeješ, tak to už vůbec neni pro mě žádnej trest, ale bohužel pro tebe, snažíš se marně. Já chlapa nepotřebuju.

Reklama

Přidat komentář