Reklama

Úmrtí pejska

pro karolínu (Čt, 29. 11. 2012 - 18:11)

jděte už do prdele s těmi...jdi do prdele ty. Nebo na jinou diskusi, když psy nemáš ráda.

jenda (Čt, 29. 11. 2012 - 15:11)

Ty tahni do prdele ty...Tak to jsou pejskaři. Lejno se rozloží? Doufám, že nemají takový názor všichni pejskaři na sídlišti.
Stačí se podívat na jaře. Na sídlištích, jak sníh ztaje. Hnusáci, peskaři.
Sázel bych vám tisícové pokuty!

jana (Čt, 29. 11. 2012 - 15:11)

jděte už do prdele s těmi...Ty tahni do prdele ty kraaaaavo betlehemska.Co tady krakoras o psich lejnech.To se rozlozi.Pokud to nekdo neuklidi,ale to nevidis co udelaj za bordel lidi.Kolik odpadu se vali kolem kontejneru.Sama zvykacka,papirky,vajgle po chodnicich,same mrmle kde se podivas.Dokonce jsem videla krvavou vlozku apropo nebyla nahodou tvoje ty nadhero.

? (Čt, 29. 11. 2012 - 14:11)

napsala lidká zrůda.Proč lidská stvůra? Napsala to výstižně a správně.

to (Čt, 29. 11. 2012 - 14:11)

jděte už do prdele s těmi...napsala lidká zrůda.

karolína (Čt, 29. 11. 2012 - 14:11)

U nás v ulici(čce) - 10...jděte už do prdele s těmi vašimi miláčky. nikdo není tak arogantní, tak bezohledný jako majitelé psů. obsrat, obchcat všechny chodníky, trávníky, to je každodenním cílem těchto "milovníků" zvířat. Sami by potřebovali bič a úzkou uličku. A ti jejich pejskové-nevychovaní chudáci, ti by si zasloužili alespoň trochu lepší pány. Oni za to nemohou, že se na nich podepsali tyto lidské zrůdy

pejsci nikomu (Čt, 29. 11. 2012 - 13:11)

Díky, pěkně píšete i za...nevadí. ale pejskaři serou kdekoho :-)

:-( (Čt, 29. 11. 2012 - 10:11)

cítíte lásku, jste vy...Přesně! To je pravdivé a výstižné. Máš rozumné názory a díky za ně.

cesta z města (Čt, 29. 11. 2012 - 07:11)

U nás v ulici(čce) - 10...Po dlouhé době krásný a věcný počteníčko. Díky za takové co jste vy paní Martino, ať se jmenujete jakkoli.

Irous a Martin (Čt, 29. 11. 2012 - 05:11)

Díky, pěkně píšete i za nás, ostatní, co jsme už škodiči unaveni k smrti....
Vždy jsem šťastná když se někdo zastane pejsků. Názory mám stejné jako vy! Díky. J.

Martina (St, 28. 11. 2012 - 20:11)

cítíte lásku, jste vy...U nás v ulici(čce) - 10 domků na každé straně, má každý psa. Samozřejmě rodinu, děti. Milujeme své psy. Když někomu pejsek odejde, soucítíme s ním.
Když se to stalo před 4 lety nám (myslela jsem, že si vyřvu oči), až mně udivil ten soucit sousedů. Znali našeho raráška 16 let, byli na něj zvyklí, na jeho skopičiny, vítání, i na to, že když šel okolo 'vetřelec' štěkal - jako ostatní pejsani. Věděli jsme, kdy je tam osoba cizí. Nikdy nebyl problém.
Naše děti milují ty pejsky strašně moc. Ty děti u nás jsou skvělé, sem tam nějaká lumpačina - ale na mají v dětství nárok :), naši psi jsou vychovaní, ale taky jsou to někdy lumpíci. A když někdo něco přežene, tak to holt pocítí - na zadnici - ať děcko nebo ten psík.
Už máme dalšího pejska a jsem strašně ráda. Ale svíčku tomu našemu raráškovi pravidelně na den jeho odchodu zapaluji, i na vánoce, na jeho svátek....
...a klidně ať se z toho místní rejpalové podělají.

Irous (St, 28. 11. 2012 - 19:11)

tak říkal? jděte se...Svet e nekdy neprijemne misto,ale zvirata to nezavinila jen a jen my LIDE.

no co jsem asi (St, 28. 11. 2012 - 17:11)

Peknej nesmysl,ono totiz...tak říkal? jděte se bodnout i s tou vaší úchylnou morálkou. svět je už takhle dost nepříjemné místo, a vy tomu tedy dodáváte grády...

Irous (St, 28. 11. 2012 - 17:11)

cítíte lásku, jste vy...Peknej nesmysl,ono totiz KVALITA I INTELIGENCE NARODA SE POZNA PODLE CHOVANI KE ZVIRATUM.Znam dost lidi co maji radeji pejsky nez lidi.Viz.ja.Pes mi nikdy neublizil a clovek?Mnohokrat.Lidi mam rada en nektere ale pejsky vsechny.

kecy. jediné, k (St, 28. 11. 2012 - 16:11)

Lidství znamená také...cítíte lásku, jste vy samy... A psi jsou jen vaším fetišem.

nono (St, 28. 11. 2012 - 15:11)

o vašem lidství... Pak si...Lidství znamená také lásku ke zvířatům. A zvířata jsou navíc oproti lidem nevinná.

což mnohé svědč (St, 28. 11. 2012 - 15:11)

ja takyo vašem lidství... Pak si tedy dál slintejte o citech a nedivte se, že se o tuhle vaši pseudodebatu kdekdo otírá.

jana (St, 28. 11. 2012 - 14:11)

A vzit si decko z...ja taky

Irous (St, 28. 11. 2012 - 13:11)

A vzit si decko z decaku?NIKDY,to si radeji vezmu 10 psu z utulku.

Irous (St, 28. 11. 2012 - 13:11)

rozhodně to byl za celou...Tak bezdaci,za to jak dopadli,si muzou z casti sami,viz.muj exmanzel.A podporovat cizi decka?Proc?Na to mam sveho syna od toho je snad stat a politici,ty berou vic nez utrati,jenze pes si sam nepomuze proto to delam ja,a udelam VZDYCKY.

Reklama

Přidat komentář