Reklama

Uzivani leku v tehotenstvi

Hanka (St, 16. 9. 2009 - 10:09)

Tak se na to proboha zeptejte sveho doktora nebo se podivejte na pribalovy letak leku, tohle neni poradna ale diskuse, tady vam budou odpovidat amateri jako jste vy.

Niki (St, 16. 9. 2009 - 08:09)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na užívání
ibalginu v těhotenství. Bohužel trpím na časté bolení hlavy a vím, že paralen nezabere. Jsem už po třetí těhotná a pokaždé jsem řešila tento problém. V prvním těhotenství jsem lék nebrala, ale měla jsem takové stavy, že se mi bolest rozjela v migrénu, byla to strašná bolest, do toho jsem zvracela. V druhém těhotenství to bylo podobné. Nechci to už
zažít, jsou to fakticky hrozné stavy, chtěla by jsem si těhotenství užívat a nebát se jesstli mi náhodou nezačne bolet hlava.Prosím vás poradte jak je to s tim
ibalginem v těhotenství? Děkuji

Marcela (So, 5. 9. 2009 - 09:09)

krasna dobry den mam na Vas velky dotaz,jsem tehotna a to v 5.tydnu,a jsem velmi silna alergicka a astmaticka,muzu uzivat tyto leky?analegin a na astma sprej budiair.dekuji za odpoved s velkym pozdravem Marci Hradilova

Návštěvník (Po, 13. 7. 2009 - 20:07)

Tak paralen zrovna na zuby moc nepomůže-poznámka vedle.

ireno (Po, 13. 7. 2009 - 14:07)

Paralen je v těhotenství v pohodě, Já měla chřipku a brala jsem ho taky :-))

12.7.2009 20.30 (Ne, 12. 7. 2009 - 22:07)

Vztrhli mi zub,byl tam zánět,opíchli mi to chci se zeptat zda to neuškodilo miminku,jsem ve 12t a2dny nevím kolik tablet paralenu si můžu denně vzít.Děkuji

Soňa (Út, 30. 6. 2009 - 10:06)

Dobry den,mam dotaz je to 2 dny co jsem zjistila,že jsem těhotna,ale přet tim jsem měla bolesti v krku a kašel tek jsem brala Strepfen a Silomat asi 3xza den a na noc lžičku Stodalu je to moc špatny?Za odpověd předem moc děkuji a přeji pěkny den.

Renata (Čt, 15. 4. 2004 - 08:04)

Hezky den,zajimalo by me, zda muze uziti nasledujicich leku v dobe poceti nejak ovlivnit nasledujici tehotenstvi: Bromhexin,Mukosolvan, Acc long, Nasivin kapky, Olynth, Septolete, Tantum Verde a Vitamin C500. Dekuji. Renata

Reklama

Přidat komentář