Reklama

Věříte na židovské spiknutí?

Tom (So, 19. 8. 2006 - 08:08)

Opravdu neskutečná telenovela od naší milé kamarádky N.'

Martin (So, 19. 8. 2006 - 03:08)

Uff to je vela informacií na jednou ale budu reagovat jen na něco. Nechápu co je tak špatného na zonách volného obchodu jako je NAFTA já jsem pro odstranění všech obchodních barier. EU by měla zrušit nesmyslné dotace zemedělcům a otevřít svůj trh lacinějšímu zboži ze třetího světa a tím přispět k zlepšení tamní ekonomické situace. Rovněž odstranění hranic jako je tomu v EU je podle mne správná věc. Navíc nemám ten dojem že by např v rámci NAFTA padla hranice USA-Mexiko ve skutečnosti je to snad nejvíc střežená hranice na Světe pokud neberu v potaz Severní/Jižní Korea. Nevím jestli F.D.R věděl dopředu o utoku na Pearl Harbour nicméně příspěvek USA k porážce německého nacismu je jedna z mála pozitivních věcí které USA za posledních 200 let udělali.'

Tony (So, 19. 8. 2006 - 03:08)

Martine ve vetsine se s tebou schoduji. Ale jsou dukazy, ze vse bylo naplanovane mnoho let dopredu. Chteli si vytvorit pricinu na napadeni arabskych statu. 911 melo pomoci zverbovat americke obcany do armady proti "terorystum". Prali si postvat obcany proti arabum a tim pomoci Bushovi, Izraelu na dobyti arabskych pozemku. A Anglije v tom byla take zapojena.
Take to melo pomoci na omezovani svobody a zarizeni policistyckeho statu v Americe a Angliji.
Proste kazda valka zacne umelou zaminkou. 911 proto bylo tak naplanovane. Vse bylo nahrane. Ti lide co byli naznaceni ze byli terorysti a ze ridili letadla, chodi dnes normalne po svete, maji sve zamestnani a nebo studuji. Americka vlada se jim jiz omluvila.
Proste vlada se snazila zivit americke obcany lzi. Ale ty jim nevysly.
Napadnuti vezi letadlama bylo take nafintovane. Je dokazano, ze veze se zhroutily pomoci silne chemikalije, ktera se pouziva na demolici.
Zajimave, ze treti budova nebyla naletena, ale take se zhroutila. O tom vsem by se dalo hodne vykladat.
Uz jenom to je zajimave, ze ty budovy byly vlastneny izraelcem, ktery je pojistil na vysoke cislo dva mesice pred spadnutim.
On take dal prikaz na demolici treti budovy, ktera mela jen malicky a uhasnuty pozar. Jako zazrak ta budova se zhroutila v nekolika vterin. Proste i zde je vidno, ze vse bylo predem podminovane.
Dale je zajimave, ze izraelsti zamestnanci nebyli v tom dnu v praci a tak zadny izraelec nezemrel, mimo jednoho, ktery tam zasel nahodou.
Existuje mnoho svedku, kteri to prezili, nebo dali zpravy po mobilu, ze se deli vybuchy na poschodich a na dokumentarnich filmu je to take videt. Proste 911 byl zalozen na lzich.
Ty se vzdy pouzivaly na zacatek valek. Jak prvni svetova valka, pro ni se nasla pricina. Jak druha svetova valka, nafintovany pozar ve snemovne a ze to udelali komunisti. Tim naverbovali nemecke obcany aby sli bojovat proti komunystum. Ale Hitler jim nedal vedet prave plany.

Pearl Harbor - Rosevellt vedel na minutku o napadeni od japoncu, ale nechal to aby zase mohl toho vyuzit na naverbovani americkych obcanu proti nacistum a jejich spolecnikum. Totiz americane se zdrhovali jit bojovat pres more a ryskovat zivoty v Evrope.
Proste normalni lidi jsou vyuzivani.

Znat pravdu ohledne 911 si musi clovek najit fakta. A ty uz jsou normalne zname u americanu a vedi, ze Bush je obycejny lhar.
On si nasel zaminku pro napadeni Afganystanu, ze je tam Osama a ze se tam trenuji terorysti. A ze chce osvobodit zem pro demokraciji. Nyni zem je naprosto v troskach, chemicky ponicena, plna plani maku a s velkym odbytem na zapad. Nyni se tam armadne chrani trubice s naftou, ktere vlastni Bush a jeho pratele.
Iran - ze se Bush chce nasadit demokraciji a zbavit Sadama. Ale ktery byl dlouho nejlepsi pritel Ameriky. Nyni se tam vyhlazuje arabska populace a armada dostala povel zastrelit obcany muzskeho pohlavi. Buduje se tam americka ambasada nejvedsi na svete, ktera je vetsi nez dva stadiony. Urcite Bush se tam nepripravuje usidlit nastalo?
Lebanon, vse bylo jiz naplanovane dopredu a izraelci si nasli zaminku k napadeni. Bush je krasne vybavuje. Je zname, ze Bush si planuje ovladat vsechny arabske uzemi.

On je pouzity urcitou skupinou na nasazeni jedne vlady na svete. Zatim vyhlazuji populaci pomoci AIDS v afryckych zemich. Jizni Ameriku maji v malicku, jelikoz je schvalne zadluzili. Mimo Venezueli.

Zorganyzovali NAFTA a planuji spojit Mexiko, Ameriku, Kanadu v jednu zemi. Uz se zacala budovat nejvedsi svetova dopravni cesta, siroka jako stadyon. Bush lidem plan nepredlozil. Take se jim podarilo zorganyzovat EU. Proste nenapadne michaji narody a delaji hranice nedulezitymi.

Lidi ve vladach si hraji s obycejnymi obcany jako s loutkami. Davaji spatne informace a duvod na valky. Jen kdyby se lidi informovali, urcite by nenastupovali do armad. V Americe uz existuje mnoho hrdinu co odmita bojovat, zabijet. Nebo utikaji ze zeme a hodne je jich v Kanade i kdyz vlada podepsala dokument o spolupraci s Amerikou. Ale zatim nikdo nebyl deportovan nazpet.

Martin (So, 19. 8. 2006 - 00:08)

4 Tony: 9/11 is joke. Ale vážně prostě pár arabských pošuků nasraných že Amerika financuje Israel, embarguje Iraq (skoro milion mrtvých) a okupuje Saudi Arabia se nasralo a napalilo to do WTC. CIA o tom možná věděla předem (taky si je vycvičila) a nechala to dojít na příkaz z vyšších míst tak daleko aby byla záminka pro omezování občanských svobod (viz Patriot Act) a agrese (tzv vývoz demokracie) proti "rogue state".'

Tony (Pá, 18. 8. 2006 - 22:08)

Zatim se na ty blisty nemohu dostat. Ohledne www.Zvedavec jsou tam dobre informace ohledne americkych zakladnach, coz v obycejnych zpravach se nenajde.
Sleduji polityku uz mnoho, mnoho let. Nastesti v anglictine se najdou spravne informace na ruznych webach, casopisech a rozhlase nekdy Tv. Proste na vsecnu polityku ve svete existuje vladni informace a pak existuji ty prozkoumane, zfaktovane a od svedku. Napriklad od vedcu nebo tech co pracovali pro vladu, ale odesli a zacali pracovat pro dobro lidstva.
Napriklad by me zajimalo jake informace mas ohledne 911?

Martin (Pá, 18. 8. 2006 - 22:08)

4 Tony: Ty weby co tady propaguješ jsou stejný shit jako Mladá Fronta nebo Plesk jen s opačným známenkem. V češtině je kvalitní web Britské listy (www.blisty.cz) Jan Čulík je na rozdíl od zoufalců Stwory a Maška inteligentní a vzdělaný člověk. V angličtině www.antiwar.com nebo www.counterpunch.com. Taky je dobrý si předplatit papírovou A-kontru
ČAS, PO Box 223, Praha 1, 111 21
www.a-kontra.net

Pět čísel : 120 Kč
Deset čísel: 240 Kč'

Tony (Pá, 18. 8. 2006 - 22:08)

Uz dlouho ziji na zapade a tak pridavam informace ktere jsou zde uz normalni.
V Cesku je velmi malo informaci, jelikoz se moc nepreklada. Trochu informaci se najde na www.Zvedavec.cz nebo Osud cz.
Cesi jsou zoufale neinformovani!!!

Marťan (Pá, 18. 8. 2006 - 21:08)

Tony Kada to přesně vystihla,zajímalo by mě jakou máš národnost,kolik ti je roků a zdy jsi zdráv na duchu.Nerad upozorňuji na chyby,ale když nerozumim textu a gramatika pláče ,je mě smutno.'

Kada (Čt, 17. 8. 2006 - 21:08)

Bože ty jsi ale blb'

Kada (Čt, 17. 8. 2006 - 21:08)

Bože ty jsi ale blb'

Tony (Út, 20. 6. 2006 - 19:06)

Zajimalo by me jestli nasi lidi veri ze 911 bylo utvorene arabskymi terorysty?
Existuje mnoho stovek websites, kde jsou uvedeny fakta a je jiste, ze ty veze byly profesionalne zdemilovane. A americka vlada se musela uredne omluvit tem ohlasenym terorystum, jelikoz ti lidi s tim nemeli nic spolecneho. Zajimave video je na www.911eyewitnes.com
Prezkoumejte 911, Pentagon a zriceni dalsiho letadla.
Ty tragedyje nebyly v prstech arabskych terorystu, ale v americke vlade a jeji spolupracovnici.
Co vy si o tom myslite?

Tony (Út, 20. 6. 2006 - 17:06)

Semita to dobre vypsal.

x (Pá, 16. 6. 2006 - 09:06)

Zidi jsou fajh, jen Zionisti jsou nejvedsi kryminalnici, nicitele a vrazi. Ti jsou zapojeni do nejvetsich svetovych sabotazich, jsou to fanatici, co se take snazi ovladat svet. Normalni Izraelci k nim nepatri a odsuzuji je.

J (St, 24. 5. 2006 - 07:05)

Tak jsem se vratil z dovolene a vidim, ze Gypsi se asi moc nevylepsil.

Gypsi (Čt, 11. 5. 2006 - 20:05)

Rád bych pokračoval v diskuzi, ale Zkopaný tu potřebu nemá. No a s tebou J, to prostě nemá cenu.'

J (Čt, 11. 5. 2006 - 05:05)

Tak uz si tu nepisete, jelikoz nemate koho napadat? Vsak pokracujte s dyskuzi.

Pozorovatel (Po, 8. 5. 2006 - 06:05)

Martine,
treba by J/Niky mohla priletet a udelovat Mistrovi patricne iluminacni lekce, mozna by z Mistra nejakych par set tisic vytahala:)
Ale to myslim spis z legrace, protoze kdykoli jsem cetl jakekoli rozhovory s Gottem, tak se mi naopak vzdy zdal jako v pohode clovek a spis mne v ramci toho, jaka je v nasem narode supercelebrita, pripada dost skromny a normalni.

Martin (Ne, 7. 5. 2006 - 20:05)

Podobné pomatené teorie jako tady rozvíjí J před asi pěti lety vykládal Karel Gott v rozhovoru pro Lidovky.Kája sice zpívá hezky ale asi to taky nebude žádný velký myslitel. Navíc on si k tomu kromě Illuminati ještě přidal povinné chipování lidí a další známky jim předpovězené celosvětové orwellovské totality.
Soudným lidem jsou takové řeči k smíchu nakonec kdyby to byla pravda tak to interview s božským Karlem stěží uveřejní.'

Zkopaný (Ne, 7. 5. 2006 - 20:05)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!'

mirek (Ne, 7. 5. 2006 - 19:05)

Sleduji toto dění ve světě už několik let a musím souhlasit s J.'

Reklama

Přidat komentář