Reklama

Vložky nebo tampony

M. (Ne, 5. 3. 2023 - 23:03)

Vidíš to? My chlapi aby ste nám to nemali za zlé že sme o tamto ukrátení tak sme do seba aj strieľať nechávali :)

Lena Lienka (Ne, 5. 3. 2023 - 15:03)

Ženy,malá perlička ohľadne menštruačných vložiek:Dámske vložky
Hygienické potreby, ktoré využívame počas našich dní, majú už v názve, že sú určené pre nežnejšie pohlavie. Pôvodne však slúžili na niečo celkom iné. Jednorazové menštruačné vložky vytvoril Benjamin Franklin. Hlavným účelom bolo pomôcť zraneným vojakom zastaviť krvácanie a neskôr ich sestry začali používať ako menštruačné vložky, pretože boli savé a ľahko sa používali.

Lenka (St, 25. 10. 2017 - 11:10)

Holky používate ješte hrubé vložky? Lebo nechápu proč je vyrábjeji. Či je nekdo ješte kupuje. Ti tenší sou pohodlnejši skladnejši diskretnejši.

Hanka (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Obojí je znečištěno nebezpečnými látkami mimo jiné i roundupem, takže buď používat tampony a vložky z organické bavlny nebo používat menstruační kalíšek. Pokud budeš používat normální dámské hygienické prostředky, tak raději pouze vložky než tampony, které se zavádějí dovnitř a jsou tudíž více rizikové. Tampony by měly být jen pro vyjimečné příležitosti.

Anet (Po, 4. 9. 2017 - 13:09)

Ahoj je mi 13 a menstruaci jsem ješte nedostala ale až jo. Tak by jsem se chtěla zeptat jestly mam používat vložky nebo tampony?

mám (So, 25. 6. 2016 - 17:06)

Ahoj je mi 12 a menstruaci...tomu mám rozumět tak, že nějaký 12 letý fakan dostal menstruaci, letěl se gynekologa zeptat, jestli má používat vložky nebo tampóny? Dobrej magor.
A pak tady bude poučovat zkušené ženy :))

muž (So, 25. 6. 2016 - 17:06)

j mi to jedno.

:)) (Pá, 24. 6. 2016 - 17:06)

Ahoj je mi 12 a menstruaci...To také nesmíš nosit jednu celý den.
A v tamponech bakterie nejsou? Tak povídej, blbko...

Rakira (Pá, 24. 6. 2016 - 16:06)

Ahoj je mi 12 a menstruaci jsem dostala v únoru tohoto roku. ....
Používám tampony o.b. nebo Tampax jsou podle mě nejlepší a ten aplikátor mi taky hodně vyhovuje.

To bych chtěla vidět,ty tvoje žampiony , jak si je dáváš do ty zarámovaný pochvy?

To je moc.Vubec to není neprijemne.Vyzkousej sama a uvidis,vlozky jsou velmi nehygienické a podle gynekologa jsou tampony mnohem ale mnohem hygieničtější.A ve vložkách....dokonalá půda pro bakterie.

V. (So, 4. 6. 2016 - 19:06)

Podle mě jsou lepší...To bych chtěla vidět, ty tvoje žampiony, jak si je dáváš do zakrámovaný pochvy?

MarketSt (So, 4. 6. 2016 - 09:06)

můžu se zeptat od kolika...Na to je asi nejlepší se zeptat gynekologa. Osobně si myslím, že to není nějak věkem limitováno, ale spíš konstitucí těla. Jinak pro Vás i další uživatelky tampónů mám tip na soutěž s tampóny Ria. Stačí nahrát účtenku z nákupu na riagirl.cz. Jsou tam výhry jako parfém Chloe, poukázky do Parfums a H&M, nebo i iPhone.

kristýna (Po, 23. 5. 2016 - 17:05)

můžu se zeptat od kolika let můžu používat tampóny děkuju za odpovědi

doktka (Čt, 17. 3. 2016 - 15:03)

Já používám jedině tampóny gentle-day. Z organické bavlny.

Martina (Po, 15. 2. 2016 - 21:02)

Diky za radu ;-)Nepasterizovaný jablečný ocet je bomba. Zmírní menstruaci, někdy až jen na špinění, odkyselí organismus, zničí špeky, konečně mám pěkné nehty.
Takže ten můžu jen doporučit.
Když si ho zadáš do vyhledávače, uvidíš sama, co o něm píší.

Barbora (Po, 15. 2. 2016 - 16:02)

Možná ti to přijde jako...Diky za radu ;-)

Barbora (Po, 15. 2. 2016 - 16:02)

Jablečný ocet nevím, ale...Dekuji za radu ono to nemáš pravdu že je silná a trvá třeba 2-3dny ja ji mam treba i 10 dni:-((

Laura (So, 13. 2. 2016 - 19:02)

Jablečný ocet nevím, ale citrony menstruaci zmírní. Na tampon bych se vykašlala. Stejně tu silnou máte tak den, dva a pak se to zmírní. Krvavou guču bych v sobě nesnesla, však vložky vyměňujte.

Katka (So, 13. 2. 2016 - 18:02)

Ahoj chci se zeptat...mam...Možná ti to přijde jako hloupá rada, ale zkus pít jablečný ocet. Tampón ti moc nepomůže, stejně se budeš muset jistit vložkami.
Ocet se pije ráno, jeden malý panák do vody, je to výborné i na zažívání, vlasy, pleť a ještě se po něm hubne. A právě 4-5 dní před očekávanou menstruací by se pít neměl, protože by se menstruace vůbec nedostavila.
Mně moc pomohl. Ale zdravý je pouze nepasterizovaný. Prodávají ho v prodejnách zdravé výživy asi kolem 70.-Kč za flašku.

Barbora (So, 13. 2. 2016 - 18:02)

Ahoj chci se zeptat...mam velmi silnou mestruaci :-( a když používám vložky tak za nějaké půl hodiny si ji musim vymenit protože říkám... Mam velmi silnou menstruaci a tak se chci zeptat jestli by bylo lepši kdybych začla použivat tampony? Ale bojim se kdyz mam ji mam tak silnou tak že mi tampón nevydrží omoc dyl...a jsem ješte pana takže musim používat velikost mini nebo mini proComfort a ty nemaji tak velkou savost...to je vše prosím odpovezte ....dekuji za každou užitečnou odpověď ;-)

jana (St, 11. 9. 2013 - 16:09)

holky poradte mi prosim jaky tampony sou nejlepsi kamosky mi poradili tampony kotex mini a me nak zacly vadit

Reklama

Přidat komentář