Reklama

VOLBY 2017

Zprávař v ČR (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

Tak vážení,máme 27 let po listopadu,neměli by jste už konečně přestat nenávidět Čechy za to,že vás vyhnali v 68..?Přeci jenom od konce totáče je to 27 a doba kdy jste museli být venku je dvacet.
Jestli ne,tak dál pište své nenávistné plivance na ČR a Čechy a nepřiznejte si,že Zeman tam není jen tak a že je to velmi zkušený politik,takže ví co dělat musí,narozdíl od Andreje...

Zprávař v ČR (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ...Vy se mi líbíte, tohle ale zdejší osazenstvo nevydýchá.Samí trolové z bývalých emigrantů co vzali nohy na ramena v 68 a neuchytili se,celej život mili hajzli na západě a říkali jim Koljo z východu...

(Út, 31. 10. 2017 - 16:10)

Sledoval jsem právě...aby ho vzal čert, to myslím doslova. On tu myslím dlouho nebude, to bude radosti, až pro prase chcípne. Odvolá ho kmotra Zubatá.

sam (Út, 31. 10. 2017 - 16:10)

Sledoval jsem právě pověření prezidenta Babiše k sestavení vlády. Prezidentův zdravotní stav se mi nelíbí. A troufám si napsat, že se na nohy brzy nepostaví. A možná ho taky z funkce odvolají.

31.10. (Út, 31. 10. 2017 - 04:10)

ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ...I politická situace se odráží v ekonomice Státu.
NA HYPOTÉKY,nám podražilo.

Libor (Út, 31. 10. 2017 - 02:10)

Ja by v Malajsii. Tam by se dalo rict, ze je svele fungujici multikulturni spolecnost. Jenze to je pravda, jen v tech oblastech, kde muslimove neziskali prevahu. Tam, kde je plno cinanu, indu a krestanu, tak tam to funguje. Tak, kde prevazili muslimove, tak tam je jiz atmosfera pochmurnejsi, turisti tam nejezdi.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 23:10)

Lidi mají podobné rysy ani...Milý sdfg

jsi naprostý ignorant.

Singapur a progresivní islámský stát? To si snad děláš kozy.

Singapur průvodce: Náboženství v Singapuru

V multietnickém Singapuru žijí vyznavači mnoha náboženství. Více než polovina se hlásí k buddhismu a taoismu, křesťanství je zastoupeno mezi asi patnácti procenty obyvateli a přibližně stejný počet vyznává islám. Menší zastoupení mají sikhové a hinduisté.Většina Číňanů se hlásí k buddhismu a taoismu, který mísí s čínským folklorem, mladší generace často vyznávají křesťanství. Naprostá většina singapurských Malajců se hlásí k islámu, Indové zejména k hinduismu a sikhismu.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 23:10)

: Kdyby se nějaká...Aby ta tvá Británie nebyla psychiatrickým ústavem s wifinou přístupnou pro pacienty. Původně jsem si z toho dělal srandu, jenže milé Déčko, teď jsem nakloněn tomu věřit.

Ano, ženská obřízka je sice ve Spojeném Království oficiálně zakázaná, ale uveď mi jedinký konkrétní případ, kdo kdy byl za to pravomocně odsouzen a šel za to natvrdo do basy.

Jsem opravdu zvědav na takový konkrétní případ.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

Vraždění mezi Japonci a...Jenžev se jedná o destruktivní sílu číslo jedna. Velice jsem se mýlil, když jsem tu destruktivní sílu viděl ve východních náboženstvích.

Pravá podstata islámu mi celé dlouhé roky unikala.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

musíš být těžkým...Minimálně je to bezmozkový zdejší grafoman. Tu je takových psychoušů, mne nevyjímaje. Proto se tu zde na doktorce cítím jako psychouš zcela doma.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ...Milý sdfg, já bych se osobně těšil na to, jak půjdeš v konversi na islám příkladem a necháš se kvůli tomu vopižlat.

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ...Milé individuum, jsi naprostý magor, mně se vůbec nejedná o islám, ale jedná se mi o středověk s ním spojený. Pro mne je Kanimura svým způsobem mimoň. Jenže jinak nás toto středověké barbarství naprosto převálcuje.

Apoštol Pavel napsal:

???? ?????????? ??

15??? ?? ?????????? ??????? ???? ??????, ? ??? ????? ????? ???? ????????

druhý list Korinťanům 6; 15

15Jaký souzvuk Krista s Beliálem? Jaký podíl věřícího s nevěřícím?

Jak dopadl "katolík" (jako ty) Sobotka? Voliči ho vyfakovali. Ty se zdáš být naprosto stejným slizounem. Pokoušíš se spojit Krista s Belialem.

Pravděpodobně (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ...musíš být těžkým dementem !!

Tony (Po, 30. 10. 2017 - 22:10)

: Mainstreamový islám...To se však neslučuje z nezvratnou zmrzačující operací na pohlaví. Já jsem se pro křesťanství rozhodl na základě své vlastní volby až v dospělosti, takže jsem byl až jako dospělý ze svého vlastního rozhodnutí pokřtěn, a pokud jsem svým vlastním rodičům za něco vděčný, tak je to za to, že mě nenechali pokřtít jako miminko, i když si to má nábožná prababička toužebně přála. Ke všemu ponoření do křestní vaničky na dítěti neprovede sebemenší změnu. O tom jsem se bavil s tím muslimským konvertitou z Drážďan. On mi řekl: Ne, žádná svoboda volby v tomto pro děti v islámu neexistuje, jak rozhodnou o obřízce chlapce rodiče, tak bude.

K tomu podotknu, že ten Němec byl cirkumfetišistou dávno předtím, a nechal se obřezat už deset let předtím, než se stal muslimem.

Jedno mu přičtu k dobru. Mnozí cirkumfetišisté tam znevažovali mou poměrně chatrnou němčinu, kterou jsem tam psal, aby mě zesměšnili. K takové podlosti se on nikdy nesnížil. Bral to: chápu, že jsi Čech a že z toho důvodu tvůj německý písemný projev není zrovna nejlepší.

Ale jiní cirkumfetišisté se tam ke mně pokoušeli chovat jako mistr Zkoumal, jen faleš a podraz.

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Obdivuji,že někdo sám z...ŠEL BYCH NA TO JINAK NEŽ KOHOUT,JÁ BYCH PŘESTOUPIL V POČTU MILION ČECHŮ NA ISLÁM A OKAMURA BY MOHL KLIDNĚ PUKNOUT,HTRACÍ SKŘÍŇKÁM,BYZNISMENŮM NA LIDSKÉM NEŠTĚSTÍ,ŽITÍ SPOTŘEBNĚ,NA DLUH,NA HYPOTÉKY,RENTIÉRŮM,SNOBSKÝM LUXUSU BAŽÍCÍM A HOSPODSKÝM NAVZORY.

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Obdivuji,že někdo sám z vlastní vůle přijme islám v ČR VŠEM OKAMURŮM NAVZDORY,TAK MÁME SVOBODU VYZNÁNÍ NEBO LISTOPAD 1989 BYLA KOMUNISTY ZINSCENOVANÁ FRAŠKA?

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Vraždění mezi Japonci a Čínany též nebylo islámem druhá světová také ne.

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Souboj sekt byl vlastní i v Evropě,vraždili se pogrony katolíci s protestantama o to čí ten stát bude.A nestabilita a zasahování do regionů válkami jen destabilizuje již stabilizovaná území.

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Terorismus lepit na islám je mylné,co taková ohm šinry kjo sekt v Japonsku,nebo křesťanská sekta v USA co hromdnou vraždou otrávení zabila 1000lidí a masový vrazi v USA ti nepotřebují islám,ale zfanatizují se sami.

sdfg (Po, 30. 10. 2017 - 20:10)

Lidi mají podobné rysy ani ne tak v jakém kulturně náboženském prostředí žijí,ale jakou mají profesi a jací vůdcové jim tam většinou vládnou,jsou přece i progresivní muslimské státy.Co takový singapur,kolébka vědy a státního práva.

Reklama

Přidat komentář