Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Út, 1. 10. 2019 - 08:10)

Dostavas

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 17:09)

Věřím, že je to pro něho větší ponaučení a dá si příště pozor.

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 17:09)

To joo ponaučení je to rozhodně dobrý:D .. Jen aby vás nenaprášil vašim a němly jste jelita obě dvě:D ..

Petra (St, 2. 10. 2019 - 13:10)

Noo, tak brácha to na mě nakonec vykecal, a máti na mě čekala dnes s rákoskou hned jak jsme se vrátila domů.. Tak sem to na něj taky vše řekla, když mě rezala a nakonec jsme dostaly oba na holou..

Návštěvník (St, 2. 10. 2019 - 15:10)

Kolik jste dostali?

Petra (St, 2. 10. 2019 - 17:10)

Já vůbec nevím, mě nebylo nejlíp, když sem ležela ohnuly přes botnik a máma mi ještě před obličej strčila ty jeho boty, respektive hlavně tu jednu. Prý abych věděla za co to je. Takže sem ke všemu celou dobu cítila ten smrad z jeho boty. A když na mě křičela proč jsme to udělala, tak sem to nedala a vse ji řekla. Brácha mohl dostat alspon tak 20 a možná jeste vic..

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Otázka je spíš zda to udělá, bude asi horší ho k tomu přimět

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Vy si nějak poradite.. Jste dvě a on jen jeden ..
Nebo mu tam dát něco hnusnyho.. třeba nasmrkat:D

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 10:09)

Poradily jsme si. Dostal co zasloužil. Já chápu, že ho to teďka dost bere. Vím i že se mi v koupelně občas udělá do nosných kalhotek nebo i do ponožek ale udělat to kámošce, to už je moc.

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 11:09)

A co jste mu provedli ?? :D .. Máš pravdu ven z rodiny by to tahat neměl .. Teď to byla Alča příště to může být jiná ..

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 11:09)

Prisli jsme k nemu do pokoje, vzala sem sebou holinky a Ála jeho tenisky. Ty jsme daly před jeho postel a řekly mu co musí udělat. Nechtěl, tak Ála k němu došla, strčila mu ruku do trecli ze zadu jak lezel na břiše a chytla ho za kulky a pomalu ho za ne nadzvedla. :-D Pak slíbil, že udělá vše, jen ať ho pustí. Pak se vyhonil do boty dobrovolne pred námi..

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 12:09)

Teda vy jste taky dobrý potvory:D .. No joo patří mu to, dobrá práce holky ..

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 15:09)

Dostal i a výběr, holinku nebo tenisku sám se rozhodl do jaké boty se udělá. Pak kdyz sem ven, musel si ji obout aniž by to utrel.

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

No to budu muset, pochybuji, že by tyhle vzala na sebe.. Akorát ji budou velký, protože ona má strašně malou nohu má jen vem. 36, takže moje kotnikovy ji budou jako normální :-D. No spíš řešíme jak se mu za to pomstít, aby si nemyslel, že si tohle muže dovolit.

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Ta bude ráda i za ty tvoje velký:D .. Hlavně že nemusí mít ty svoje ..
Noo ideální by bylo pověsit ho za ptáka do průvanu do ulice, ale to bohužel nejde..
Určitě přijdete na něco vhodnější ..

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Nás už napadlo ho donutit, aby se udělal třeba do vlastní boty, ať v tom musi chodit, at vi jake to je. Nebo ještě dojít ven a nahrát kopřivy, že by snímá dostal lekci na holou a tak.

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

To s tou horou je dobrý:D .. A v ní bych ho poslal pro ty kopřivy.

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

Tak to jedině ty jeho nový holiny, beztak bude dneska lítat v nich když je takhle. Vyprat nejsou a jen Tak se jich nezbaví, ty bude mít min rok než mu vyroste noha :-D

Pedro (Ne, 29. 9. 2019 - 07:09)

:D .. Takže vlastně splnil co slíbil, kdby jste to tam nechaly, tak to udělá do kalhotek..
Chudák Anča to abys ji půjčila ponožky ..
Zas na druhou stranu nemusiš bratrovi dělat sluhu, pač taková prasárna mi příjde víc, než kouřní někde za školou. .

Petra (Ne, 29. 9. 2019 - 08:09)

On mě hlavně taky viděl, jak jsem to udělala jednomu kamosovi a od ty doby otravuje, že to chce taky od holky, ať ví jaký to je.

Reklama

Přidat komentář