Reklama

Výprask vařečkou

Andrea (So, 24. 2. 2007 - 10:02)

Delaj to akorat rodice, co jsou sado masochisti.

Andrea (So, 24. 2. 2007 - 10:02)

Kreteni co si myslite ze to pomaha. Je to ponizujici a nic to neresi. Deti budou v dospelosti akorat agresivni. Ja uz jsem parkrat facku mamce vratila, takze vse se vam vrati, specialne co ucite vlastni deti, hovada!

Pavel (So, 24. 2. 2007 - 09:02)

Taky myslím že to není až tak nic špatnýho. Když jsem chodil do školy, za občas nějakou tu pětku nebo poznámku jsem nedostával. Spíš zákaz televize, sedět doma a učit se a tak. I první cigareta se obešla bez výprasku (a to dnes nekouřím). Ale-jednou mě kluci nahecovali a já si zkusil ve sklepě fetnout toluen. To jsem chodil už do třeťáku, bylo mi skoro 17. Máma zrovna přišla pro brambory. To byl tanec. Okamžitě domů, kalhoty dolů i s trenkama a ohnout přes gauč. Strašně jsem se styděl, pamatuju jak jsem si na něm držel ruku. Dostal jsem na holej zadek pořádně vařečkou. Bolelo to, ale to ponížení a stud bylo mnohem horší než ta bolest. Ale už jsem to potom nikdy nezkoušel. Dneska se tomu člověk směje.

Veronika (So, 24. 2. 2007 - 09:02)

Děkuju za podporu, Dano.

Dana (St, 21. 2. 2007 - 12:02)

Plně souhlasím s Veronikou i já byla takto trestána a fungovalo to na mně a na mé ratolesti to platí taky.

Veronika (Út, 20. 2. 2007 - 21:02)

Nemyslím si, že na výprasku vařečkou je něco nezákonného nebo špatného. Každé dítě si to občas zaslouží, i já jsem jako malá byla bita a to ne zrovna málo. Myslím si, že je pořád lepší vařečka, než třeba pásek. A zda není výprask na zadek ponižující? Nemyslím si, že by to bylo nějak extra ponižující a trocha ponížení dle mě k tělesnému trestu zkrátka patří.

Radek (So, 17. 2. 2007 - 22:02)

Jsem proti telesnejm trestum, ale zavedl bych je pro vandaly. Nase mesta jsou cely pomalovany a vyprask by to asi vyresil.
Kdyby vandal vedel, za pomalovani zdi dostane petadvacet na holou, tak by to nedelal.

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 20:02)

A co výprask dospelemu, porad nic?

Alenka (So, 17. 2. 2007 - 20:02)

ale proč zrovna přes zadek? Nezdá se vám to zbytečně ponižující? Proč není lepší trestat dítě plácnutím třeba přes ruku?

syslik (So, 17. 2. 2007 - 19:02)

je rozdil mezi "dostat pres zadek" a "zmlatit"

syslik (So, 17. 2. 2007 - 19:02)

mozna ze reseni je nekde mezi. Myslim, ze v rodine, kde to s vareckou umi je tento kus dreva spise psychologickou pomuckou a ze jej neni potreba primo pouzivat. Pamatuju si, ze pro nas nejhorsi byla ta predstava. To, ze si mamca jde pro tu varecku. Myslim, ze je spatne pokud nekdo dite zmlati. To je surovost ne vychova. Nedokazu ale dobre posoudit jake to je vychovavat deti a asi neni jednoduche mit takovou autoritu aby jsme deti nemuseli desit vareckou. Ale prece jen to jsou mala zviratka a ... no vite co znamena opici laska. Abychom zase diteti neublizili do budoucna. Asi by clovek mel mit autoritu ale pokud jsou dva rodice tak to asi bude vzdy fungovat, a mozna ze je to tak dobre, jako u vyslechu... to znamena ze jeden vyslychajici je zlej a ten druhej hodnej :-)

jitka (Pá, 16. 2. 2007 - 23:02)

No ja nevim, jestli je narez uplne tou nejlepsi cestou, jak napravit neci hlavu, protoze jsem nikdy vyprask nedostala. Ale casto jsem po dlouhych proslovech doslova touzila po tom, at mi radsi narezou. Takze tahle diskuse mi prijde celkem na miste, i kdyz nevim, na ci stranu vlastne dat svuj hlas. Pokud to skutecne nejsou vzkazy od nemistnych vtipalku, tak mi prijde, ze snad ani nikdo vypraskem tolik neutrpel a ze uznava jeho ucelnost.

paul (Pá, 16. 2. 2007 - 14:02)

No holky, to je taky nápad utíkat kvůli vysvědčení...No jsou tady i nějaké dámy , co provozují self-spanking, tj.samy sobě dají na zadek třeba tou vařečkou? nebo je třeba tady nějaká , která si o výprask sama řekla?

Karolína (Pá, 16. 2. 2007 - 07:02)

Já udělala podobnou vylomeninu v 15. Utekla jsem kvvůli vysvědčení a ještě jsem kradla v obchodě a chytli mě. Návrat domů byl strašnej. Čekala na mně naštvaná mamka s babičkou. Babička se za mně přimlouvala, ale nepomohlo to. Kalhoty i s kalhotkama musely dolů bránila jsem se, ale mamka je ze mně servala a já dostala hroznej výprask vařechou na holou, že sem se i trochu počůrala. Babička mi pak mazala zadek nějakou mastičkou a utěšovala mně že ona taky dostávala a moje mamka od ní taky. Hmm ale asi jsem si to zasloužila.

Katka (Po, 12. 2. 2007 - 15:02)

Mám podobný zážitek ale utekla sem kvůli ředitelské dutce bylo mi asi 14 a nevěděla sem co dělám jenom sem si myslela že zabráním tomu abych dostala výprask jenže sem to nedomyslela a po týdnu pátrání mě policajti našli a já musela jít domů a tam bylo moc nemilé překvapení místo starostlivé matky pořádně rozzuřená s lískovím prutem v ruce bohužel sem se tomu moc nevihnula jen sem si to sama zhoršila ale uvědomovala sem si to a věděla sem že si to zasloužim a že na jejím místě bych se zachovala stejně omluvte mě za chyby nejsem dobrá češtinářka

Lakatoš (Čt, 8. 2. 2007 - 20:02)

Jo bejt tak všichni haranti poctivě řezaný tak nemáme počmáraný fasády domů a poničený hřbitovy.

Tereza (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Ahoj,čtu tu vaše příspěvky a docela mě překvapil od Káti.Chodím na rodinku na trestání dětí a Káta tam psala uplně stejný příběh a nakonec jsme zjistili že si vymýšlela nesmíte tu všem věřit a ani litivat..

paul (Pá, 19. 1. 2007 - 10:01)

Pavlo, plně s tebou souhlasím.děti mají mít nějaké meze.A s tou střechou to tak prostě je.A to, že se to objevilo pak jako součást předehry?Pokud Vám to oběma vyhovuje a navodí to nějakou atmosferu je to jedině dobře.Jsi toleratní člověk a bylo by dobře více takových v této diskuzi.

Japan Chlemtik (Čt, 18. 1. 2007 - 20:01)

Žádnou vařečku! Když zlobí, vytáhněte na parchanta radši rovnou pistoli. A když tak, výstražný výstřel do vzduchu. Aby věděl, že to myslíte vážně. Uvidíte, jakej z vás bude mít RESPEKT!

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 20:01)

Porusili ti psychiku.

Reklama

Přidat komentář