Reklama

vyprask

Pavlína (Pá, 25. 3. 2022 - 12:03)

Ahoj. Výprasky mě vzrušují a hledám kamaráda či kamarádku, kteří by mi dali výprask na holou. Lehčí fackování přes tváře a kozy, nadávky. Možno i pár, kdy si mě jeden přehne přes koleno a druhý se bude dívat . Kombinace výprasku a projíždění kundičky ideální. Vzrušují mě muži i ženy. Střední Čechy, ideální výprask u Vás. Je mi 37, při těle, prsa č. 4. Ozvi se mi zde .Jsem zlobivá.

Roman2022 (Ne, 14. 8. 2022 - 18:08)

ahoj chceš se potkat?
.. [email protected]

nikibeteee (St, 29. 12. 2021 - 15:12)

hledám přísnou slečnu či paní, která by mi dala pořádnej výprask vařečkou.

Roman2022 (Čt, 6. 1. 2022 - 16:01)

výprask ti rad dam, to není problém...

Re (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Rád bych zažil nějaký vyprask od ženy, [email protected]

Veronika (Čt, 24. 5. 2018 - 08:05)

Mam dvekamaradky,hlidaj obcas mladsiho brachu,pozvou i mne,hrajeme sina doktorky,prohlizime jej a strkame prst nebo teplomer do prdelky.Kdyz se moc stydi a nechce zaujmout ponizujici pozici,starsi segra vezme bicik,my dve mu pridrzime ruztazeny nohy,lezi na zadech,po dim polstarek,nohy skrcene u brady.Dostane bicikem,musi sestramslibit,ze jr bude poslouchat a pak uz posloucha.Jednou se koukal,jak curame,ale to se mi nelibilo.

Roman2022 (Po, 7. 3. 2022 - 15:03)

ahoj chceš se potkat? dam vam na zadeček..
[email protected]

jan (Po, 30. 1. 2017 - 01:01)

Vzrušuje ji to

Tonda (Po, 30. 1. 2017 - 01:01)

Kde se to vůbec v člověku...Možná je v tom to, že některé ženy ječí podobně jako při souloži. Roli v tom zřejmě hraje podvědomí.

(Pá, 27. 1. 2017 - 10:01)

Kde se to vůbec v člověku...to je nevyléčitelný může to v sobě nechat člověk spát ale zase se to vzbudí

jemik (Ne, 30. 6. 2013 - 05:06)

Hledam holku,kterou laka vyprask na holou...nejdriv si o tom pokecat a pak se treba sejit.Pis na maila [email protected]

laudkin (Út, 25. 8. 2015 - 19:08)

Kde se to vůbec v člověku...Nevyléčí, bohužel... Taky mi to vadí. Nebo spíš jsem se za to vždycky hrozně styděla, připadalo mi to fakt uchylný. Nikdy jsem to žádnýmu partnerovi nedokázala říct, vždycky jsem měla jen tendence provokovat. Jenže to nefunguje. Takže já zůstala celý život především u představ.

St (Ne, 6. 3. 2022 - 15:03)

ještě tu existuješ??? ozvi se.

jano (Ne, 25. 1. 2015 - 15:01)

U mňa sa to určite berie z druhého stupňa na základnej škole. Kde sme mali triednu , ktorá nás pravidelne bila. V snoch som si potom predstavoval ako jej to vraciam. Doma nás rodičia nebili , ale v škole na prvom aj druhom stupni to bolo celkom pravidelné . Učiteľky si tak vynucovali rešpekt. Neviem či aj mojich spolužiakov , ale mňa to určite postihlo . Manželka má ráda , keď ju placnem po zadku ale pritlačiť už nemôžem. Dobré je , že to mám len v rovine predstáv .

Kuba (Po, 19. 1. 2015 - 22:01)

Kde se to vůbec v člověku bere, že se mu líbí výprasky? Mě to docela i vadí, že mám takovouhle úchylku, naštěstí přítelkyni nevadí, když jí občas plácnu, sama mi taky kolikrát vyhoví a naplácá mi. Odjakživa mě vzrušujou příběhy o tom, jak někdo v dětství nebo pubertě dostává výprask, dospělácké výprasky mě tolik neberou, nejvíc se mi líbí vařečkové výprasky, baví mě různé spankingové povídky o dětech nebo puberťácích dostávajících přes zadek. Z toho se asi člověk nevyléčí co?

Kate (Út, 13. 5. 2014 - 17:05)

Martin: Ty potřebuješ...neříkej mu úchyláku... :D to co může být pro tebe divné je pro jiné normální a vítané a zase naopak ;)

Steve (Po, 12. 5. 2014 - 23:05)

Martin: Ty potřebuješ koukám pořádný kopanec do řiti ty úchyláku :-D

martin (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

Rad placam holky pres zadek,pokud maji zajem.email:[email protected]

Kate (Út, 29. 4. 2014 - 10:04)

Jedna zlobivka co jí není věnována dostatečná pozornost začla fantazírovat, tak se jukněte na její výtvory :P http://tajne-choutky.webnode.cz/

petr7501 (Po, 16. 8. 2010 - 00:08)

Ahojky, jsem 26 letá baculka...Ahoj, já jsem sice z místa od Mladé Boleslavi vzdáleného, ale mívám tam cesty. Pokud by Ti nevadilo, že jsem muž 35 let, kterého spanking vždy vzrušoval, ale nikdy jej nezažil. Láká mě vyplácet i dostávat. Byla bys schopná zasvětit i mě? email: [email protected]

Reklama

Přidat komentář