Reklama

výprask

ema (Ne, 25. 2. 2018 - 16:02)

Ja a moje mladši sestra dostavame furt,ne za znamky ale za lhani apodobne.Včera jsem mamce ře
kla že jdu ke kamošce,ale misto toho jsem šla za přítelem,když jsem se vratila tak po mně mama začla řvat proč jsem lhala že jdu za kamoškou když jsem tam nebila.Řekla mi že až přidu zitra ze školy tak dostanu výprask,nemohla jsem spat.Když jsem přišla musela jsem se přehnout přes stul aona mi pak vysazela několik ran na holou bolelote,no a pak se to dozvěděl tata a ten mne serezal remenem.

Elen (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Ondro kocybalo ty jsi pojebany kokot tvoje spoluzacka laura se mnou chodi do skply rikala ze jsi magor ja ji neverila ale mnela pravdu a je mi lito tvy mamky ona dela aby vas uzivila a ty krades penize a cigarety skoda ze nemas otce mel by te valit kazdy den

Ondra kocybala (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Proc to tu davas ctyrikrat ty kurvo pojebala z prdele dojebana do tohohle kurevsky zajebaneho sveta jste tu vsichni debilove do koncentraku s vama

luci (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Lidi co mam delat kfyz jsem... Dá se volat 158,nebo rovnou jít na nejbližší služebnu policie ČR a podat trestní oznámení tam.Tvůj otec je sexuální sadista a takto se na tobě ukájí.

Elen (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Žádné dite nezlobi bezduvodne lepsi je si s nim zajit na zakusek nebo doma a v klidu si promluvit dite se nesmi bat musivedet ze se vraci domu kde jsou lidi kteri jej milujou a najde u nich podporu deti ktere byly v detstvi mlaceny se stanou drogove zavisli,vrahy a zlodeji kdyz je dite vychovavano s laskou da tu lasku i svym detem protoze vi jak na ro
U nas doma se nikdy nebilo sama mam 19 deti je to nekdy na bednu ale nikdy bych je neuhodila kdyz uz je chcete potrestat zakazte radeji to co deti maji rady nez ze je serezete jako mala jsem byla tyrana a mam i z hloupeho opasku strach do dneska verte mi moc dobre vim o cem tady mluvim.

Elen (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Žádné dite nezlobi bezduvodne lepsi je si s nim zajit na zakusek nebo doma a v klidu si promluvit dite se nesmi bat musivedet ze se vraci domu kde jsou lidi kteri jej milujou a najde u nich podporu deti ktere byly v detstvi mlaceny se stanou drogove zavisli,vrahy a zlodeji kdyz je dite vychovavano s laskou da tu lasku i svym detem protoze vi jak na ro
U nas doma se nikdy nebilo sama mam 19 deti je to nekdy na bednu ale nikdy bych je neuhodila kdyz uz je chcete potrestat zakazte radeji to co deti maji rady nez ze je serezete jako mala jsem byla tyrana a mam i z hloupeho opasku strach do dneska verte mi moc dobre vim o cem tady mluvim.

Elen (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Žádné dite nezlobi bezduvodne lepsi je si s nim zajit na zakusek nebo doma a v klidu si promluvit dite se nesmi bat musivedet ze se vraci domu kde jsou lidi kteri jej milujou a najde u nich podporu deti ktere byly v detstvi mlaceny se stanou drogove zavisli,vrahy a zlodeji kdyz je dite vychovavano s laskou da tu lasku i svym detem protoze vi jak na ro
U nas doma se nikdy nebilo sama mam 19 deti je to nekdy na bednu ale nikdy bych je neuhodila kdyz uz je chcete potrestat zakazte radeji to co deti maji rady nez ze je serezete jako mala jsem byla tyrana a mam i z hloupeho opasku strach do dneska verte mi moc dobre vim o cem tady mluvim.

Elen (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

Žádné dite nezlobi bezduvodne lepsi je si s nim zajit na zakusek nebo doma a v klidu si promluvit dite se nesmi bat musivedet ze se vraci domu kde jsou lidi kteri jej milujou a najde u nich podporu deti ktere byly v detstvi mlaceny se stanou drogove zavisli,vrahy a zlodeji kdyz je dite vychovavano s laskou da tu lasku i svym detem protoze vi jak na ro
U nas doma se nikdy nebilo sama mam 19 deti je to nekdy na bednu ale nikdy bych je neuhodila kdyz uz je chcete potrestat zakazte radeji to co deti maji rady nez ze je serezete jako mala jsem byla tyrana a mam i z hloupeho opasku strach do dneska verte mi moc dobre vim o cem tady mluvim.

Klárka (Pá, 23. 2. 2018 - 09:02)

Lidi co mam delat kfyz jsem zneuzivana a kazdy fen mlacena do krve da se nekde volat nebo tak dneska jsem dostala narez a z prdele tece krev a otec mne suka mobil mam schovany po telem aby ho nevidel nevite co s tim?

luci (Pá, 23. 2. 2018 - 09:02)

Jsem tehotna a opravdu se...Tak na nic nečekej a plav na gyndu,ať ti ukončí těhotenství.

Zuzana (Pá, 23. 2. 2018 - 09:02)

Jak tu muzete psat takovy picoviny jste fskt magori stydte se

Eliška (Pá, 23. 2. 2018 - 08:02)

Au au au dneska do školy nepujdu a myslim si ze dalsi mesic asi nevylezu ze sveho pokoje nebo spis pudy.Matka mi zemrela a ze mne se stala popelka ktera musi posluhovat otcove tluste zene a jejich trem dceram.Dneska jsem se pohadala s macechou a ona zacla nadavat me matce ze pica,kurva,krava apod.V tu chvili jsem se neudrzela a vrazila ji facku a ona ona to samozrejme rekla otci.Prehnul mne pres koleno a serezal mi prdel rakoskou a ty kurvy se ba to celoi dobu divsly

Lota (Út, 20. 2. 2018 - 09:02)

Jsem tehotna a opravdu se svym otcem

tomas (So, 3. 2. 2018 - 07:02)

Pokecá nějáká holka pořádně o výprasku.Piš na [email protected]

Petr (Čt, 1. 2. 2018 - 18:02)

Achjo, já dostávám skoro...Byl nářez?

A Nela - moje v (Čt, 1. 2. 2018 - 11:02)

Achjo, já dostávám skoro pořád výprasky. Od táty prutem. Ohne mě v pokoji přes postel a sváže mě pak přinese ručník a dá ho pod mojí pipinu a začne mě pořádně švihat já ječím, bulím řvu a strašně sebou chci kopat a dát ruce na zadek ale to nejde jsem pevně uvázaná a hekám a chci ječet sprostě že je táta debil a to je. Mamka vždycky odejde nechce to vidět a když mu to řekla zařval jestli chce dostat taky výprask. Potom mě odváže a já musím po sobě uklidit pokud se počůrám a zrovna dneska mě čeká výprask a já už mám slzy na krajíčku to bude zase bolet, musím říct tátovy že to strašně bolí ať vymyslí jiný trest. Dostala jsem totiž pětku lidi držte mi palce za chvíli dostanu výprask neeeeee!

luci (Čt, 25. 1. 2018 - 18:01)

Ale co rekne doktorka kdyz ho...Určitě máš ve škole nějakou oblíbenou učitelku,svěř se jí.

Lota (Čt, 25. 1. 2018 - 12:01)

Ale co rekne doktorka kdyz ho poslou do vezeni zabije mne to budu radsi tehotna nebojim se o sebe ale jestli jsem tehotna co kdyz zabije to dite.Luci pomoz prosim te

luci (Čt, 25. 1. 2018 - 11:01)

Luci ver mi skutecne to neni...V tom případě je možné,že do tebe ejakuloval a měla bys jít na gynekologické vyšetření.Překonej strach,je to menší zlo,než otěhotnět s otcem.

Lota (Čt, 25. 1. 2018 - 11:01)

Pokud to není povídka,tak...Luci ver mi skutecne to neni povidka ale smutna realita doufam v pomoc ale bojim se

Reklama

Přidat komentář