Reklama

vysavač CLATRONIC BS 1256

Vladimír Stráns (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Koupil jsem si vysavač Clatronics BS 1256. Hlavní­ problém vysavače Clatronics BS 1256 je že se snadno ulomí­ packy, které drží přírubu s hadicí od vysavače ve vysavači. Vygoogloval jsem web německého výrobce Clatronics a zkoušel jsem napsat německému výrobci anglicky, že mám problém s tímto vysavačem a že bych rád novou přírubu k hadici. Německý výrobce mi ale neodepsal ani po několik urgencích. Jinde na webu jsem si přečetl od nějakého prodavače elektro, že Clatronic je značka, které je lepší se vyhnout spolu s několika dalšími značkami málo známých výrobců. Clatronics asi neumí komunikovat a ani angličtina není něco co by zvládali na jejich klientském oddělení. Moje prosba o odpověď v angličtině zůstala bez odezvy i po několika pokusech a týdením čekání na odpověď. Tento vysavač má prostě slabé místo v upevnění hadice do vysavače. Poměrné malé a tenké a snadno ulomitelné packy, které přírubu hadice ve vysavači drží se velmi snadno ulomí. Nová příruba koupit samostatně nejde, jen celá hadice a ta stojí 600 Kč. To je asi polovina ceny vysavače, když je vysavač dvouletý je lepší si skoro koupit nový. Já ještě zkusím zakutit a nějak upevnit hadici do vysavače pomocí nějakých háčku a kousků plechu co na hadici a vysavač přilepím nebo přivrtám. Snad se to podaří. Nevím uvidím.

http://clatronics.sweb.cz/

Reklama

Přidat komentář