Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Lukas1 (Po, 9. 4. 2018 - 20:04)

Me by totiz zajimalo, jak jsi mohla znicit dreveny prah, kdyz jsi na sobe nemela zadne jehly. To jde?

Otrok (Po, 9. 4. 2018 - 17:04)

Jé pánové,co si vybavuji...Myslim ze to jsou oni jen barva je jina https://www.imgup.cz/image/Lv6r

Jana (Po, 9. 4. 2018 - 17:04)

Jé pánové,co si vybavuji tak podpatek byl určitě 6cm vysoký a nebyla to žádná jehla,robustní taky nebyl.Ty mé byly bílé barvy.Zda výrobce byla Snaha tak to netuším jen ta hlučnost a výdrž byla neskutečná.

Lukas1 (Po, 9. 4. 2018 - 07:04)

Jano a jak velky podpatek mely ty pantoflicky? A jak byly vysoke?

Otrok (Ne, 8. 4. 2018 - 22:04)

No myslím ty dřevěné.Ale...Tusim ze tyto pantoflicky vyrabela Snaha na 5 cm podpatku byli velmi elegantni jeste dnes je obcas v lete vidim na nejake zene krasne klapaji

- (Ne, 8. 4. 2018 - 21:04)

Třeba tvůj telefon?

Jana (Ne, 8. 4. 2018 - 21:04)

No myslím ty dřevěné.Ale není se čím chlubit.Vzpomínám že před několika lety jsem v létě nosila takový plastový pantoflíčky přes nárt měly pásek a po stranách kovové cvočky.Mimochodem velmi pohodlné, ale dost hlučné.
Když vyšel krok podpatkem na hranu toho prahu tak můžeš hádat co se stalo.

Lukas1 (Pá, 6. 4. 2018 - 16:04)

Jano, jake prahy mas na mysli? Ty klasicke drevene nebo i ty hlinikove, co jsou u tech gumovych rohozek u kramu? Nebo mas zkusenosti s obema? Pochlub se.

Jana (Čt, 5. 4. 2018 - 21:04)

To víš Lukáši, že jim ta...Lucko,vždy jsem si na rohožky dávala majzla,ale dřevěné prahy to odnášely.

Lukas1 (Út, 3. 4. 2018 - 19:04)

Verim, ze nemas problem tu rohozku svoji vahou napichnout. A co treba za posledni dobu zidle nebo dalsi veci, prohnulo se neco pod tebou nebo zapraskalo?

Lucka (Út, 3. 4. 2018 - 18:04)

To víš Lukáši, že jim ta cesta z kopce taky moc nesvědčí, takže se musí někdy opatrně, hlavně je chůze s kopce trochu nepohodlná. Na rohožkách se taky musí dávat pozor, už se mi stalo, že jsem i s rohožkou na podpatku odešla:)

Lukas1 (Út, 3. 4. 2018 - 08:04)

Lucko a jak to mas pri chuzi z kopce, to asi musi dostavat podpatky a vsechno, na co slapnes, docela zabrat, ne? Libi se mi, jak jsi psala, ze se pod tebou podpatky i kdyz stojis, to bych chtel pozorovat. A co treba takove ty gumove rohozky, co jsou skoro u kazdeho kramu, nemas s nima zkusenosti?

Lucka (Po, 2. 4. 2018 - 18:04)

Teď jsem v zimě nosila jedny kozačky na jehle a při chůzi se mi při došlapu ohýbají podpatky jakoby dopředu, při cestě do kopce je to horší, asi je tam nějaké měkké pero co moc nevydrží, dělají to i při stání. Do stran yne, já zatím nešmajdám

Lukas1 (Po, 2. 4. 2018 - 13:04)

Promin, Lucko, prekouknul jsem se. To vis, ze o tvoje zazitky stojim, zajima me, co mas za novinky. Muzes mi napsat neco o tech podpatcich, co se pod tebou ohybaji?

Lucka (Po, 2. 4. 2018 - 12:04)

Jano, to se mi libi. Jenom se...Já sice nejsem Jana, tak nevím jestli o mé zážitky Lukáši stojíš

Lucka (Po, 2. 4. 2018 - 12:04)

Nevadilo by Vam chodit i doma...Doma v nich moc nechodím, ono by to nesvědčilo podlahaám

Lukas1 (Po, 2. 4. 2018 - 10:04)

Jano, to se mi libi. Jenom se to bohuzel tezko pozoruje, protoze je to vzdycky jenom na zlomek vteriny. A ohybaji se jenom pri chuzi, kdyz na podpatek doslapnes nebo i kdyz na nem stojis, treba do strany a tak? A u jakych bot o tom pises? Popis nam to trosku :)

Otrok (Ne, 1. 4. 2018 - 23:04)

Nosím a líbí se mi toNevadilo by Vam chodit i doma treba v pantoflickach na podpatku?

Lucka (Ne, 1. 4. 2018 - 22:04)

Nosím a líbí se mi to

Otrok (Ne, 1. 4. 2018 - 22:04)

Ahoj Lukáši, a co takhle,...Nosite rada tenke jehlove podpatky?

Reklama

Přidat komentář